Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzeba być głupim aby głosować na PO, PiS i ich pomioty z koalicji. Ludzie chcą zmian, a głosują tylko na jedno albo drugie...
 A jakim trzeba być, aby głodować na pis??? Spójrz w lustro... fajny id**a?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkraczni z Koziego Grodu sami proszą się o POrażkę, POpierając wbrew mieszkańcom POdstępny plan geszefciarza, który chce się ubogacić dzięki zgodzie na zabetonowanie ekologicznego skarbu na Góreczkach.
 Biedny Jesteś. Na umyśle... ale takich pis kocha :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisiorki przynajmniej nie będą podżegać komisji europejskiej do nakładania sankcji na nasz biedny kraj, jak to mają w zwyczaju robić POkemony, które notabene ostatnio głosowały za Acta2, a w Kozim Grodzie knują potężnie, żeby zabetonować Górki.
 Co ty pisi pomiocie pleciesz? Od razu widać twój mózg przerobiony przez pisiątv. Pleść takie androny może tylko ktoś szkolony przez kurwuzję. Tragedia! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO I ZWIERACZE LEWICY PUSZCZAJĄ
 A to czemu? I komu??? "Gratuluję" wpisu, rzeczywiście, godny pisiego mózgu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS PO Jedno ZŁO!!!!!!!!!!!
 A pis co? :D :D :D Nie masz mózgu "człowieku".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A będzie też na konwencji posłanka Pawłowicz? I czy znowu nazwie flagę UE szmatą? Patrzcie, jak ta UE dla jedynie słusznej partii ważna się zrobiła - same korzyści, bo to i paru (no men omen) członków da się tam wepchnąć, żeby pożyli jak pączusie, a to można powiedzieć, że się wyciągnie kasiorkę, żeby przekupić kolejną grupę społeczną. Pewnie największemu specjaliście od wszystkiego marzy się, że przejmie kilka kolejnych urzędów, żeby nikt już się go nigdy o nic nie czepiał... Szkoda gadać - trzeba głosować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te wypowiedzi,to włos się na głowie jeży.Czy zdajecie sobie sprawę co czeka Polskę i Polaków jak wygrają ci z opozycji?Po pierwsze natychmiast zbiedniejemy i żadnych pieniędzy Polacy nie będą otrzymywać, bo mamy być niewolnikami UE i tam jako ich pachołki pracować. 500+,300+ i inne dobra dla narodu się skończą. Za to LGBT i im podobni będą deprawować i gwałcić nasze dzieci,będzie tak jak jest na zachodzie. Metody Macrona chce wprowadzić w Polsce Schetyna. Zobaczcie co się już dzieje w miastach gdzie rządzi PO!!Nauczyciele niech nie liczą w przyszłości na podwyżki bo 8 lat ich rządów doprowadziły do ruiny i nędzy.OPOZYCJA NIE UMIE RZĄDZIĆ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo że Pani poseł Beata Mazurek jest z Chełma to właśnie na nią będę głosował z rodziną i przyjaciółmi a nie na "COŚ TAM COŚ TAM" ....... To coś tam coś tam, sprawdziłem jako posłankę zadając jej problematyczne pytanie z jej sejmowej dziedziny - również mi odpowiedziała "COŚ TAM COŚ TAM ". Chociażby z tego powodu - mam już pewność że na mojej karcie wyborczej nie mogą się znaleźć ani kruki ani żuki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwilą słyszałem w Polskim Radio jak Jarosław Kaczyński zachwalał osobę Elżbiety Kruk jaką kandydatkę do PE. Mocno mu się dziwię, bo ta kobieta to spychacz nad spychacze , może by się sprawdziła sprzedając cebularze na Podzamczu ale nie jako parlamentarzystka. Ja będę głosował na Panią Beatę Mazurek - kobieta rzeczowa , profesjonalny polityk . Dla mnie lubelskie JEDYNKI jak Michałkiewicz i Kruk to takie zbuki w gnieździe , ani z nich się nic nie wylęgnie ani jajecznicy nie usmażysz. Jeżeli do jesiennych wyborów Kaczyński nie zreflektuje i nie zastąpi ich tu w Regionie ludźmi , młodymi , wykształconymi , prężnymi to i jego autorytet może tu polec. Tak tak - musimy powiedzieć prawdę że ci w/w utrzymywali się dzięki autorytetowi Jarosława Kaczyńskiego a nie swoim . Oni nie potrafili wyjść z jakąkolwiek inicjatywą - i są postrzegani jako mierni, bierni ale wierni. Sam na własnej skórze ostatnio tego doświadczyłem w zetknięciu z ich biurami. Sam z Kaczyńskimi byłem od czasów Porozumienia Centrum , od Pani Profesor Teresy Liszcz, ale na takie miernoty jak teraz głosować mi nie przychodziło. W maju zagłosuję na Panią Mazurek ale jesienią będę musiał się zastanowić czy zagłosować na przykład na Muszyńskiego z ostatniej pozycji i stracić głos albo nie głosując, pozostać z rodziną w domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super konwencja. Brawo PiS. Brawo ElaKruk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Kruk, najlepszą kandydatką. Wspaniałe przemówienie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosuję na PiS. Po dzisiejszym wystąpieniu P. Morawieckiego już nie mam wątpliwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elżbieta Kruk ma mój pewny głos! Dzisiaj na konwencji kolejny raz udowodniła, że jest najlepszą kandydatką do PE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glosujemy riodzinnie na PiS,bo wprowadził politykę prorodzinną, która w państwach UE jest od wielu lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylu konstytucyjnych bandziorów w jednym miejscu... Można by nurtem ich aresztować. Wszystko w swoim czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety z PiS wygladaja jak przebrani mezczyzni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My też tylko PIS obstawiamy bo jedynie on ma program dla Polski. Realizuje go a nie oszukuje. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zagłosuje na Pis przynajmniej pieniądze wyda na pomniki. To przynajmniej pożyteczne będzie !!! Fajnie ze zmienili szybko zdanie ze Unia Europejska jest już raptem super . A martwilem sie że Pis już nie ma pieniędzy w budżecie państwa i dlatego chcą za wszelką cenę do tego Parlamentu Europejskiego sie dostać. Hm... może jakbyście obiecali np. 100zł za królika to i sąsiadka na Was tez by zaglosowala ?pamietajcie drodzy moi Pisowscy przyjaciele propaganda polowa sukcesu :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...