Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2018 - Nałęczów. Wyniki drugiej tury głosowania na burmistrza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2018 r. o 00:42 Powrót do artykułu
Zgoda trzeba podziękować niegłosującym za takie wyniki wyborów. Problem nie jest w tym że "Wsi nie należą się chodniki" Jeśli będą pieniądze to zróbmy nowy asfalt, bruk i oświetlenie led'owe. Problem jest zasadniczo natury finansowej. Koń pociągowy gminy Nałęczów - uzdrowisko stopniowo upada, powstały tylko może trzy domy starości. Kolejny koń pociągowy - nsh/alibi przechodzi na franczyzę a najwięksi pracodawcy Cisowianka/ Nałęczowianka [ak'a nestle] są  w jakimś stopniu "workiem pieniędzy" dla gminy. Pamiętam jak dziś podkreślanie przez pana Pardykę w piątek faktu "dorzucenia się" cisowianki na sale NOK. Zasadniczo nie mam z tym problemów. Ale do choroby, mrzonki o żłobku i kinu letnim? Może żłobek i potrzebny, tylko idąc internetowym słownictwiem "ciekawe skąd weźmie na to pinionszki"?. Środki finansowe gminy to nie guma w gaciach że rościągnie się i wszystko udźwignie. Niech pan Pardyka najpierw domknie rozpoczęte inwestycje, ściągnie inwestorów do Nałęczowa. A nie gada o cudach na kiju pokroju conajmniej kina letniego. Nie neguje sensu stworzenia cylkicznej imprezy typu "Kowale Wojciechów" w Nałęczowie, nawet jestem za. Marketingowy zabieg dodający coś więcej do wizerunku Nałęczowa niż masa kuracjuszy.  Spójrzmy prawdzie w oczy, spora część projektów unijnych została przespana przez starego burmistrza i radnych.  Nie w tym rzecz by hejtować. Rzecz w tym że gmina biednieje i jest duchem swojej dawnej świetności. Krótko rzecz ujmując Panie pardyka zajmij się pan inwestorami i miejscami pracy a nie kiełbasą wyborczą na kredyt zaciągnięty przez gminę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak powiedział przedmówca wybory były wybory sie skończyły, szczerze powiem czekam na rozwój sytuacji w Nałęczowie oby jak nalepiej ale bez solidnego inwestora który musi sie otworzyć w tej gminie (ile można liczyć na Cisowianke) to gmina szybko stanie sie bezgotówka. Rozpoczętne inwestycje trzeba dokończyć ale co potem, mam nadzieje że ci co nie poszli na wybory nie będą płakać jak im źle że wygrał ten a nie ten 3 głosy różnicy wiec tu nie ma możliwości gadania mój głos nic nie znaczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrujnowany to jest teraz PKS straszyło Nałęczowa...  Który już dawno  (wg poprzednich obietnic wyborczych Pana Ćwieka) miał być wyremontowany. Nowy burmistrz będzie musiał to teraz posprzatac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrujnowany to jest teraz PKS straszyło Nałęczowa...  Który już dawno  (wg poprzednich obietnic wyborczych Pana Ćwieka) miał być wyremontowany. Nowy burmistrz będzie musiał to teraz posprzatac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszczuch z wielkiej metropoli Nałeczów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nałęczów, trzy ulice na krzyż, a wy się tu napinacie jak by to była jakaś metropolia, trzeba przede wszystkim zadbać o pobliskie miejscowości tam jest potencjał, miałem okazje obserwować poczynania dwóch ekip [ćwiek:wójcik]robili to samo tzn. szli na rękę Naleczowskim pseudo biznesmenom, np. taki [Dekiel], który cyklicznie rewitalizował park, skoro raz spieprzył to nie powinien być brany pod uwagę następnym razem. Tekst został poprawiony przez iKorektor – ***s://ikorektor.pl Gdy Boleslaw Prus przyjeżdżał pociągiem do Nałęczowa wysiadał w Sadurkach tam czekala na niego dorozka, była to wtedy ważna miejscowość, niestety dziś pozostało tylko wspomnienie, mam nadzieje, że pan Pardyka przywróci tej miejscowości trochę należnego blasku i będziemy mogli z duma zrobić wycieczkę śladami Boleslawa Prusa Tekst został poprawiony przez iKorektor – ***s://ikorektor.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszcie się, że Jarosiński nie wygrał bo by się Nałęczów za każdym razem wstydu najadł jak by przed kamerą go postawili. Ten Pan gdy się trochę zdenerwuje zaczyna się tak jąkać, że czasem nie potrafi przez minutę słowa wydusić. Dlatego nie przyjął zaproszenia na spotkanie z kontrkandydatem i nie robił spotkań w mieście bo wiedział, że się tylko skompromituje. Co to za Burmistrz co spotkania wyborcze robił tylko po wsiach, a nie w głównym okręgu. Nie czepiajcie się wsi bo ona więcej mu dała głosów niż poprzednio więc nie prawda, że tylko na Pardykę głosowali. Wiem bo miałem kogoś z rodziny w komisji. Komitet Jarosińskiego łamał prawo stawiając bez zezwolenia i opłat potykacze wyborcze w miejsca gdzie wymagane jest zezwolenie. To dobry burmistrz, co na starcie prawo łamie? A jaka kampania wyborcza była na FB. Jak Jego żona ludzi zastraszała co się nieprzychylnie wypowiadali o nim. Jak by go pis nie poparł to by poleciał dużo wcześniej. I kolejna magiczna sytuacja po pierwszym liczeniu przewaga głosów była 9. Ale pewna Pani kierownik komisji reprezentantka PiS zarządziła ponowne liczenie głosów jak się okazało, że jej kandydat przegrał 9 głosami i dziwnym trafem w drugim liczeniu unieważniono 6 głosów Pardyce i teraz jakieś dalej pozwy składają i krzyczą o unieważnianiu wyborów. Żenada... Gratulacje dla nowego Burmistrza za czystą kampanię, bez oszczerstw i brudnej polityki. Jedyny kandydat, który uzyskał zezwolenie i opłacił potykacze na terenie miasta. Nawet były burmistrz co tak walczył z reklamami stawiał swoje nielegalnie! Bo jak to ujął w wywiadzie: to tylko na czas wyborów i on nie widzi problemu. Ciekawe czy jak bym swojej firmy postawił tak sobie na miesiąc to też by nie było problemu. - wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pislamistowska cenzura widzę działa. Napisałem komentarz i mi usunęli... Brawo PISolska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwracam honor. Jednak się pojawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje! Wygrał Człowiek, który zadba o interes całej gminy a nie tylko swój. Wytrwały, prężny I zdeterminowany w działaniu. Trzymam kciuki I życzę przychylnych wiatrów do realizacji założonych planów. Odpowiedni Człowiek na odpowiednim miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie 8 lat kadencji Ćwiek, a 12 lat, matoły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...