Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ma takiej możliwości żeby patriota zagłosował na kanalię, który nie tylko głosował ale nawet pisał rezolucje przeciw Polsce. "Czas na rachunek sumienia i kilka słów prawdy. Tak, to ja napisałem rezolucję w Parlamencie Europejskim - osobiście namówiłem 513 do głosowania za nią - dzięki czemu poparły ją wszystkie liczące się frakcje PE. Namówiłem amerykańskich Senatorów do zadawania pytań o stan demokracji w Polsce" - napisał ironicznie na swoim Facebooku Rafał Trzaskowski. W ten sposób odwołał się do sporu wokół rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzaskowski to automat marketingowy. On gada i sam nie wie co. Przeszłość podejrzaną, wizyty u Bilderberga, nicość w sprawowaniu funkcji w Warszawie, niespełnione obietnice, podejrzane spółki komunalne w stolicy, głosowanie przeciw Polsce w PE, brednie na potrzebę chwili- niby wycofywanie się z poprz dniach deklaracji, jego stosunek do LGBT, Euro, i uchodźców też niekorzystny dla Polski, " tradycje rodzinne( funkcja matki jako TW). Ewentualny wybór po oglupieniu ludzi to chaos! Jaką rolę i funkcje pełnił w 2015 gdy policja strzelała do górników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO miała już swoją szansę, a jak było wówczas? Ja pamiętam! Jak się okazało inni wyborcy również pamiętają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ANDRZEJ DUDA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100aferpis.pl - i wszystko jasne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS konsekwentnie realizuje program Melina+. Młodzi po studiach gniją po kilka osób w dziurach z PRL-u w podłych warunkach bez szans na stabilizację, rozwój, założenie rodziny i bez warunków do pracy. Na czym polega program: 1. Likwidacja programu Mieszkanie dla Młodych. 2. Rentierzy masowo skupują mieszkania deweloperskie za gotówkę. 3. Zakup nowego mieszkania w oddanej inwestycji graniczy z cudem. 4. Banki podwyższają wymagania i minimalny wkład własny. 5. Wykup mieszkań spółdzielczych za 1% i wynajem takich dziur studentom. 6. Zawyżanie cen nieruchomości przez spekulantów. 7. Państwo w żaden sposób nie pomaga młodym kupić pierwszego mieszkania. Trzaskowski otwarcie mówi, że posiadanie własnego mieszkania jest jedną z najważniejszych barier dla wszystkich młodych ludzi. Głos na PiS to głos przeciwko sobie. Idź na wybory!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://ibb.co/LYvYLPH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje od lat z ludźmi niezbyt majętnymi i powiem Wam otwarcie mimo, że mi jako przedsiebiorcy średnio to pasuje, bo mniej przez to zarabiam
Nowoczesny model Janosika - zabiera sobie, rozdaje innym. Picu picu mój dziedzicu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje od lat z ludźmi niezbyt majętnymi i powiem Wam otwarcie mimo, że mi jako przedsiebiorcy średnio  to pasuje, bo mniej przez to zarabiam. Nikt nie zrobił tyle dla tych ludzi co obecny rzad . Nie da się tego przykryć pier*oleniem o konstytucji, czy prawach lgbt
 Rozumiem, że to na potrzeby kampanii wyborczej internetowy troll który w 90 dni i tylko na forum DW dodał na dwóch różnych kontach(Aaron_Langman, tutaj link do twojego poprzedniego profilu na którym naklepałeś 650 postów po czym poszło w odstawkę:  ***s://***dziennikwschodni.pl/profil/?u=1783858349  oraz TECZOWY_ZSL) ponad 1100 propagandowych wpisów, wciela się w rolę "przedsiębiorcy" pomagającego ludziom niezbyt majętnym? Wy naprawdę macie suwerena za ciemny lud, który wszystko kupi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma i nie może być zgody na marnotrawienie czasu i naszych pieniędzy, trolowanie, szkalowanie, pomówienia i sianie nienawiści pod osłoną Urzędu Marszałkowskiego. Sprawa zgłoszona oficjalnie na ręce Pana Marszałka. Jeśli zajdzie potrzeba - nie zawaham się nagłośnić sprawy na szerszym forum. Będzie smród....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Trzaskowski da Polsce szansę na Normalność! Dlatego każdy głos dla Trzaskowskiego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kolejne na chybcika wytnij - wklej, błahahahahehehehihihihi..... IDIOTENSCHAFT....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w gumofilce sobie wsadź te mundrości i te minusy. Będziesz wyższy, pajacyku, "przedsiębiorco" Trać dalej czas na popierdółki - tylko nie płacz potem, że żyć nie masz za co, bo emeryturki ni ma....Łoj, pod kościółkiem rączkę wyciągać przyjdzie... PiS Ci da? Po ryju chyba....Ja osiągnąłem taki status, pieniądze i uznanie, o jakim Ty bidoto siroto jeszcze dłuuuuuugo (a potem wcale) pomarzyć tylko możesz. Więc akurat troska o przyszły byt jest mi obca....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 77 obietnic wyborczych w Warszawie , tylko 5 zrealizowanych ? Słoiki ze stolycy zapewnie bardzo dumni z Rafalali:)  PRAWicowyinternet.pl/trzaskowski-na-77-dajacych-sie-zweryfikowac-obietnic-zlamal-72
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I uwaga - prośba końcowa, do wszystkich: nic więcej nie pisać! Nie karmić TECZOWEGO trolla - idioty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kolejne na chybcika wytnij - wklej, błahahahahehehehihihihi..... IDIOTENSCHAFT....
   Berlin narzuca Polakom prezydenta? O TUSKU - SP0nsorze P0litycznym  trzaskowskiego pisze niemiecki Die WELT - „Er ist Pole, aber er spielt für das deutsche Team“ „Jest Polakiem, ale gra dla niemieckiej drużyny”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO miała już swoją szansę, a jak było wówczas? Ja pamiętam! Jak się okazało inni wyborcy również pamiętają.
PiS też miał swoją szansę. Długo trzeba było sprzątać po zaledwie dwóch latach (2005-2007).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kolejne na chybcika wytnij - wklej, błahahahahehehehihihihi..... IDIOTENSCHAFT....
  Berlin narzuca Polakom prezydenta? O TUSKU - SP0nsorze P0litycznym  trzaskowskiego pisze niemiecki Die WELT - „Er ist Pole, aber er spielt für das deutsche Team“ „Jest Polakiem, ale gra dla niemieckiej drużyny”
Jesteś albo idiotą, albo zdrajcą. Trzeciej alternatywy nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 77 obietnic wyborczych w Warszawie , tylko 5 zrealizowanych ? Słoiki ze stolycy zapewnie bardzo dumni z Rafalali:)  PRAWicowyinternet.pl/trzaskowski-na-77-dajacych-sie-zweryfikowac-obietnic-zlamal-72
 Chłoptasiu, nie graj obietnicami, bo ci wyciągnę stan realizacji obietnic pana Dudy sprzed pięciu lat. I wtedy ci się łyso zrobi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
___K___ ciołek taki pewny wygranej dudopisu? A to: ***s://***o2.pl/informacje/najnowszy-sondaz-kto-wygra-w-ii-turze-wyniki-sie-odwrocily-6529043785664641a widzial????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...