Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najelepiej byłoby to g..no zaorać. Rok w rok przynosi stratę ok 30mln zł. Ten port potrzebnym jest co najwyżej kolesiom żuka z peło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie te działania z tarcz antykryzysowych ???? Słowa, słowa, słowa .............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najelepiej byłoby to g..no zaorać. Rok w rok przynosi stratę ok 30mln zł. Ten port potrzebnym jest co najwyżej kolesiom żuka z peło.
To, że ty siedzisz na d*pie, bo nic nie potrafisz i na nic cię nie stać, to nie znaczy, że lotnisko jest niepotrzebne. Inwestycje w infrastrukturę nie zawsze zwracają się bezpośrednio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że elektorat powinien dobrze zapamiętać nazwiska tych posłów z PiS...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, Pawłowska: ten aeroPOrt zwijał skrzydła na długo przed koronawirusem, a teraz nawet, gdyby nie było zakazów, i tak nie byłoby desperatów chętnych do wdychania potencjalnie morowego powietrza w aluminiowej puszce z sardynkami. A wy, Soboń, zarezerwujecie lepiej środki na pomoc waszym Panom dewelocwaniakom, bo w ich biurach sprzedaży podobna posucha co na lotniskach, a lex-developer wobec braku jelonków można sobie w buty wsadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karierowicz Tułajew zagłosował przeciwko wsparciu lubelskiego lotniska, ale w Sejmie pewnie nie będzie miał problemu z podniesieniem ręki za dokapitalizowaniem radomskiego trupa z którego nikt nie chce latać. Ot, taki lokalny patriotyzm w wersji pisowskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj Ci Boże tłumoku byś miał choc połowę mojego wykształcenia. Nie musze latać tak jak ty i myś gary w UK i wiem, że to lotnisko NIGDY nie będzie przynosło zysków. Wiem, że za te pieniądze można by dać sporo darmowych posiłków biednym dzieciom i wiem, że to lotnisko jest tylko po to by kolesie z PO mieli cieple posadki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę Zuk sypnął groszem wysyp trolli ... Ile wam k..wy teraz płacą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te lotnisko jest potrzebne tym co pracujo na zmywaku w Londynie itp. Lubelszczyzna nic z tego niema. Najlepiej zaorać i zapimnić że kiedykolwiek było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odmowa pomocy dla jakiejkolwiek polskiej firmy to jak zdrada stanu. A jak firma z Lubelszczyzny - podwójnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to ten tułajew co chciał na prezydenta Lublina? Normalnie sprzedawczyk jak nic. Tak jak i reszta z pisu. Nic dla regionu. Niby nic do niego nie mam, nawet szacunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdradzieckie m....? PZPR jak mówił Moczulski? Kim są ci działacze z PiS, że tak nienawidzą naszego regionu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niemozliwe!!!!Lubelszczyzna bastion i ostoja PIS-u a tu taki afront!!!! p  osly wybrani z tego regionu pokazali srodkowy palec tym co na nich zaglosowali!!!!bo co im teraz zrobia???nic....sa pod opiekunczymi skrzydlami przydupasow "guru" i zrobia wszystko co im ten przywodca oblakanej sekty kaze!!!!!nawet przeciwko swojemu regionowi.......kiedy ci wyborcy wreszcie zmadrzeja????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj Ci Boże tłumoku byś miał choc połowę mojego wykształcenia. Nie musze latać tak jak ty i myś gary w UK i wiem, że to lotnisko NIGDY nie będzie przynosło zysków. Wiem, że za te pieniądze można by dać sporo darmowych posiłków biednym dzieciom i wiem, że to lotnisko jest tylko po to by kolesie z PO mieli cieple posadki.
Tu widać wyraźnie, że wykształcenie (o ile faktycznie je masz) nie idzie w parze ani z inteligencją, ani z obyciem. Ja nigdy nie pracowałem za granicą, ale dużo podróżuję. Nigdy nie latałem z lubelskiego lotniska, ale to nie znaczy, że uważam je za niepotrzebne, wręcz przeciwnie. Ludzie, którzy stąd latają, w określony sposób poprawiają sytuację ekonomiczną naszego regionu. Widać więc, że woje wykształcenie jest nic niewarte, a ty jesteś najwyraźniej PiSowskim klakierem, który może i ma jakąś magisterkę, ale z rozumem, to się ewidentnie rozminąłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj Ci Boże tłumoku byś miał choc połowę mojego wykształcenia. Nie musze latać tak jak ty i myś gary w UK i wiem, że to lotnisko NIGDY nie będzie przynosło zysków. Wiem, że za te pieniądze można by dać sporo darmowych posiłków biednym dzieciom i wiem, że to lotnisko jest tylko po to by kolesie z PO mieli cieple posadki.
 kto sie urodzil wroblem skowronkiem nie bedzie....prezydent naszego kraju tez szczyci sie wyzszym wyksztalceniem a zostal tylko "straznikiem dlugopisu"(Adrianem),ktory podpisuje wszystko co mu podsunie "guru" sekty zwanej pis-em......tak samo Ty szczycisz sie wyksztalceniem a sloma Ci z butow wychodzi......to typowe dla czlonkow i sympatykow tej sekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj Ci Boże tłumoku byś miał choc połowę mojego wykształcenia. Nie musze latać tak jak ty i myś gary w UK i wiem, że to lotnisko NIGDY nie będzie przynosło zysków. Wiem, że za te pieniądze można by dać sporo darmowych posiłków biednym dzieciom i wiem, że to lotnisko jest tylko po to by kolesie z PO mieli cieple posadki.
kto sie urodzil wroblem skowronkiem nie bedzie....prezydent naszego kraju tez szczyci sie wyzszym wyksztalceniem a zostal tylko "straznikiem dlugopisu"(Adrianem),ktory podpisuje wszystko co mu podsunie "guru" sekty zwanej pis-em......tak samo Ty szczycisz sie wyksztalceniem a sloma Ci z butow wychodzi......to typowe dla czlonkow i sympatykow tej sekty
Nie wspominając już o tym, jak obecna władza zdewaluowała tytuły. Adrian, to jedno, ale podobno niejaki Jaki też zrobił doktorat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bielecki tak zagłosował bo mu kazali. On swojego zdania nie ma. W Sejmie przez całą kadencję raz się  odezwał i zapytał czy można otworzyć okno.... Ot cała prawda! O wielkim P ośle! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co zrobi jak beda mu kazali pocalowac "guru"???nie bede pisal w co....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj Ci Boże tłumoku byś miał choc połowę mojego wykształcenia. Nie musze latać tak jak ty i myś gary w UK i wiem, że to lotnisko NIGDY nie będzie przynosło zysków. Wiem, że za te pieniądze można by dać sporo darmowych posiłków biednym dzieciom i wiem, że to lotnisko jest tylko po to by kolesie z PO mieli cieple posadki.
kto sie urodzil wroblem skowronkiem nie bedzie....prezydent naszego kraju tez szczyci sie wyzszym wyksztalceniem a zostal tylko "straznikiem dlugopisu"(Adrianem),ktory podpisuje wszystko co mu podsunie "guru" sekty zwanej pis-em......tak samo Ty szczycisz sie wyksztalceniem a sloma Ci z butow wychodzi......to typowe dla czlonkow i sympatykow tej sekty
Nie wspominając już o tym, jak obecna władza zdewaluowała tytuły. Adrian, to jedno, ale podobno niejaki Jaki też zrobił doktorat.
 Taki z niego doktor jak z "guru"wybitny maz stanu....jedno co ich laczy to falsz i obluda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CARPATAIR - kto za to odpowiada ? Gdzie poszła kasa?
 Jak to gdzie, pisiory rozkradły 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...