Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Drogi Heniu! Nawet jeżeli to są ludzie z naszego regionu, to jednak wybierają nasze lotnisko a nie jakieś inne. W ubiegłym roku nocowali u mnie znajomi z Kutna, którzy lecieli z Lublina do Tel Awiwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stambuł od kilku miesięcy jest otwarty i cały czas się buduje. Pełną moc osiągną za 2 lata. Tak się składa, że widziałem to stare lotnisko w Stambule. Co dwie minuty startował kolejny samolot. Ale to jest przecież Azja a my lotnisko "mamy w Berlinie"... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ośrodek szkolenia służb lotniskowych, nie uratuje sytuacji finansowej PLL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Heniu! Nawet jeżeli to są ludzie z naszego regionu, to jednak wybierają nasze lotnisko a nie jakieś inne. W ubiegłym roku nocowali u mnie znajomi z Kutna, którzy lecieli z Lublina do Tel Awiwu.
 O właśnie. To kolejna z możliwych odpowiedzi na pytanie "jak to możliwe".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ups! Watacha POsłusznych yntelygentów się napięła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybka droga S17 do Warszawy z jednej strony znacznie ułatwi przejazd, a z drugiej jest największym zagrożeniem dla Aiport Lublin. Jeśli w 1,5 godziny dojedziemy na Okęcie gdzie mamy mnóstwo połączeń, to po co nam to lubelskie lotnisko? Za chwilę brexit i nie wiadomo, co będzie z połączeniami na wyspy. W okresie wakacyjnym jedyny kierunek to Bułgaria ... Jestem lokalnym patriotą, ale nie widzę przyszłości dla naszego lotniska. Nie udało się zbudować siatki połączeń do tej pory, a będzie tylko trudniej. Szkoda. Do tego ta rozbudowa hali w sytuacji, gdy ilość podróżnych spada.
 A ja tez jestem lokalnym patriota i chce latac do Lublina ale mnie nie stac wywalic na samoloty tyle pieniedzy jak moge zza oceanu leciec do Europy i z niej do Warszawy i z Warszawy jechac busem za 30 zlotych do Lublina. Niestety ale to tansze polaczenie chociaz wolalbym leciec do Swidnika a potem w taksuweczke i jestem w Lublinie. A tak musze sie telepac poltorej godziny w busie z Warszawy. Po co mamy to lotnisko jak ono jest takie drogie? Zchecia z Frankfurtu wsiadlbym do Samolotu i lecial do Swidnika. Ale mnie na to nie stac!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...