Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ochrona samolotów na lotnisku jest najwazniejsza, bo już grasują gangi kradnące samoloty. Dziuple pod Świdnikiem przebijają numery, rozbierają te samoloty i sprzedają na części. Na szczęście ochrona na to nie pozwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trwający dekadę dewelorozwój musiał się prędzej czy później tak właśnie skończyć. Wirus tylko przyspieszył to, co było nieuchronne. No ale przez te 10 lat kilkunastu-kilkudziesięciu cwaniaków zdążyło się nieźle nachapać, choć w swojej pazerności liczyli na jeszcze więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trwający dekadę dewelorozwój musiał się prędzej czy później tak właśnie skończyć. Wirus tylko przyspieszył to, co było nieuchronne. No ale przez te 10 lat kilkunastu-kilkudziesięciu cwaniaków zdążyło się nieźle nachapać, choć w swojej pazerności liczyli na jeszcze więcej.
Weź mi łaskawie wytłumacz, jaki bezpośredni związek ma budowa bloków z lotniskiem w Świdniku? Pieprzysz, jak potłuczony - wszędzie widzisz jakichś dewelocwaniaków. Gdyby nie ta część gospodarki, to do kasy miasta nie wpływałaby cała masa różnych podatków. Ale jak taki sterowany imbecyl, jak PiSowski troll, ma to rozumieć? Za to pazerność PiSu na stołki może doprowadzić do upadku lotniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może hodowla owiec? Nie trzeba by było kosić. Część można też obsadzić kartoflami lub burakami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego K ; Przestań pisać totalne bzdury. Przypominam ci kim jest obecny prezes lotniska pan Wójtowicz,to nominat pana Żuka a wcześniej był księgowym w MPWIK. Miał takie doświadczenie o lotnictwie jak ty o rzeczywistości. Jest to bardzo przejrzyste ze pan Żuk sprzyja deweloperom i tak go nazywają na mieście. Ale do tematu LUZ ciągnie pan dyrektor Dylczyk,który ma spore doświadczenie. Lotnisko nie upadnie,jest to zagrywka Marszałka na przejęcie większościowego pakietu.Na koniec wyzywasz innych od trolli,spojrzyj na siebie. Jesteś zacietrzewionym człowiekiem i wichrzycielem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trwający dekadę dewelorozwój musiał się prędzej czy później tak właśnie skończyć. Wirus tylko przyspieszył to, co było nieuchronne. No ale przez te 10 lat kilkunastu-kilkudziesięciu cwaniaków zdążyło się nieźle nachapać, choć w swojej pazerności liczyli na jeszcze więcej.
Weź mi łaskawie wytłumacz, jaki bezpośredni związek ma budowa bloków z lotniskiem w Świdniku? Pieprzysz, jak potłuczony - wszędzie widzisz jakichś dewelocwaniaków. Gdyby nie ta część gospodarki, to do kasy miasta nie wpływałaby cała masa różnych podatków. Ale jak taki sterowany imbecyl, jak PiSowski troll, ma to rozumieć? Za to pazerność PiSu na stołki może doprowadzić do upadku lotniska.
 Ponieważ zakładam, że NIE jesteś, przyjemniaczku, jedynie kolejnym wcieleniem bota z agencji PR Pana Artura z Wypchanym Portfelem, pokuszę się o wyjaśnienie: "dewelorozwój" to zjawisko szersze niż tylko nabijanie kabzy dewelocwaniakom. Bardziej należy przez to rozumieć szeroką i chorą wizję, którą narcyz, megaloman i technokrata (w osobie dewelo-sułtana) zaczerpnął z książek o "rozwoju" pisanych w latach 70/80-tych, w których korporacje, autostrady śródmiejskie, globalizacja i przede wszystkim CHCIWOŚĆ były prezentowane jako motor postępu ludzkości. Taką terapię od 10 lat wdrażał dość skutecznie Twój guru, a opłakane jej skutki będziemy mieć wkrótce okazję zobaczyc na własne oczy, nie tylko zresztą w przypadku aeroPOrtu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego K ; Przestań pisać totalne bzdury. Przypominam ci kim jest obecny prezes lotniska pan Wójtowicz,to nominat pana Żuka a wcześniej był księgowym w MPWIK. Miał takie doświadczenie o lotnictwie jak ty o rzeczywistości. Jest to bardzo przejrzyste ze pan Żuk sprzyja deweloperom i tak go nazywają na mieście. Ale do tematu LUZ ciągnie pan dyrektor Dylczyk,który ma spore doświadczenie. Lotnisko nie upadnie,jest to zagrywka Marszałka na przejęcie większościowego pakietu.Na koniec wyzywasz innych od trolli,spojrzyj na siebie. Jesteś zacietrzewionym człowiekiem i wichrzycielem.
Nie, nie przypominasz mi, "kim jest obecny prezes lotniska pan Wójtowicz", bo nie znam człowieka. Nie oceniam jego działań, bo nie czuję się kompetentny. Byc może człowiek się do tej roboty faktycznie nie nadaje - tak często bywa, gdy nominuje się na stołki z partyjnego klucza. A co do deweloperów, to tak - uważam, że miasto, które chce się rozwijać, które ma ambicje metropolitalne, musi też mieć wielu mieszkańców, którzy tutaj pracują, tutaj prowadzą biznesy, tutaj płacą tu podatki. Ci wszyscy ludzie muszą gdzies mieszkać. No chyba, że Ty, jak paru krzykaczy z jakichś dziwnych stowarzyszeń, chcesz, by Lublin był miastem zaściankowym, z rynsztokami, jak na Bronowicach (a może tam już skanalizowali uliczki w okolicach Łęczyńskiej?), wypełnionym tylko kościołami i zgnuśniałymi nierobami żyjącymi z zasiłków. W takim razie nigdy nie dojdziemy do porozumienia, mając tak odległe od siebie wizje przyszłości Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowski marszałek już pewnie uważa że port lotniczy jest niepotrzebny dla Lublina bo w pisowskich móżdżkach jest już tylko centralny port lotniczy i tam jest przyszłość no i oczywiście pewnie nazwa najsłabszego prezydenta Polski. Zatrudnieni tam "fachowcy" z nadania biorą już po 40 tys.zł co miesiąc oczywiście nic pożytecznego nie robiąc .DOJNA ZMIANA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak trwoga to do PiS-u. A jak Niemrawy Waldek wybitny manager ds. lotnictwa zasiadał w radzie nadzorczej to ile kapusty dostawał co miesiąc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA kaucja gruuuube EURuski  Carpatair samorządowcy loty 2014 Timisoara .... coś się wyjaśniło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kronikidewelorozwoju - masz dowody na złodziejstwo ?Na okopowej jest prokuratura . Na pewno będą wdzięczni za twoją wiedzę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumiem: z dworca metropolitalnego nie rezygnujemy (około 300 milionów + roboty dodatkowe), ze stadionu nie rezygnujemy (188 milionów + roboty dodatkowe), a tu miasto się skarży że nie ma 7 milionów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA kaucja gruuuube EURuski  Carpatair samorządowcy loty 2014 Timisoara .... coś się wyjaśniło?
 Pytaj na Okopowej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ratusz nie przedłużył umowy z agencją PR bo mu coś strasznie spadły lajki do komentarzy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumiem:  z dworca metropolitalnego nie rezygnujemy (około 300 milionów + roboty dodatkowe), ze stadionu nie rezygnujemy (188 milionów + roboty dodatkowe), a tu miasto się skarży że nie ma 7 milionów?
Miasto woją część wyłożyło, to PiSowski Urząd Marszałkowski chce stołki dla swojaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ratusz nie przedłużył umowy z agencją PR bo mu coś strasznie spadły lajki do komentarzy....
Są ludzie, którzy żyją z czegoś innego, niż - jak PiSowskie trolle - z zasiłków i kasy za bzdurne propagandowe wpisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ratusz nie przedłużył umowy z agencją PR bo mu coś strasznie spadły lajki do komentarzy....
Są ludzie, którzy żyją z czegoś innego, niż - jak PiSowskie trolle - z zasiłków i kasy za bzdurne propagandowe wpisy.
 Chciałbym Cię ratuszowy wazeliniarzu poinformować że nie biorę żadnego zasiłku z budżetu państwa. W przeciwieństwie do Ciebie pasożycie który pewnie jedziesz na budżetowej pensji płaconej między innymi z moich podatków. Kto tu uprawia propagandę najlepiej widać po ocenach gdy agencja PR przestała działać. Nie mam krzty szacunku dla takich pasożytów jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ratusz nie przedłużył umowy z agencją PR bo mu coś strasznie spadły lajki do komentarzy....
Są ludzie, którzy żyją z czegoś innego, niż - jak PiSowskie trolle - z zasiłków i kasy za bzdurne propagandowe wpisy.
Chciałbym Cię ratuszowy wazeliniarzu poinformować że nie biorę żadnego zasiłku z budżetu państwa. W przeciwieństwie do Ciebie pasożycie który pewnie jedziesz na budżetowej pensji płaconej między innymi z moich podatków. Kto tu uprawia propagandę najlepiej widać po ocenach gdy agencja PR przestała działać. Nie mam krzty szacunku dla takich pasożytów jak Ty.
Wskaż, w którym miejscu napisałem, że bierzesz jakiś zasiłek? Pisałem o trollach. I nie musisz mnie obrażać nie znając mnie kompletnie, bo nigdy w żadnym urzędzie nie pracowałem, nie byłem i nie jestem pracownikiem sfery budżetowej, zawsze był to sektor prywatny, ewentualnie własna działalność, więc hamuj się z oszczerstwami pod adresm konkretnych osób, których nie znasz. Szanować mnie nie musisz, jest mi to obojętne, ale pamiętaj, że pisząc o kimś w ten sposób przede wszystkim dajesz świadectwo o sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ratusz nie przedłużył umowy z agencją PR bo mu coś strasznie spadły lajki do komentarzy....
Są ludzie, którzy żyją z czegoś innego, niż - jak PiSowskie trolle - z zasiłków i kasy za bzdurne propagandowe wpisy.
Chciałbym Cię ratuszowy wazeliniarzu poinformować że nie biorę żadnego zasiłku z budżetu państwa. W przeciwieństwie do Ciebie pasożycie który pewnie jedziesz na budżetowej pensji płaconej między innymi z moich podatków. Kto tu uprawia propagandę najlepiej widać po ocenach gdy agencja PR przestała działać. Nie mam krzty szacunku dla takich pasożytów jak Ty.
Wskaż, w którym miejscu napisałem, że bierzesz jakiś zasiłek? Pisałem o trollach. I nie musisz mnie obrażać nie znając mnie kompletnie, bo nigdy w żadnym urzędzie nie pracowałem, nie byłem i nie jestem pracownikiem sfery budżetowej, zawsze był to sektor prywatny, ewentualnie własna działalność, więc hamuj się z oszczerstwami pod adresm konkretnych osób, których nie znasz. Szanować mnie nie musisz, jest mi to obojętne, ale pamiętaj, że pisząc o kimś w ten sposób przede wszystkim dajesz świadectwo o sobie.
Skoro nie pamiętasz co napisałeś wcześniej to jak z Tobą dyskutować? Hipokryzja to Twoje drugie imię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś tu nie rozumiem:  z dworca metropolitalnego nie rezygnujemy (około 300 milionów + roboty dodatkowe), ze stadionu nie rezygnujemy (188 milionów + roboty dodatkowe), a tu miasto się skarży że nie ma 7 milionów?
Miasto woją część wyłożyło, to PiSowski Urząd Marszałkowski chce stołki dla swojaków.
 Jeśli jest tak dobrze, to po co Wam kasa od PiS? ;) Przecież na roboty dodatkowe/błędy projektowe kasa płynie strumieniem: [table] 43/IR/20 2020-03-30 LUBCOM SP. Z O. O. 6150,00 ANEKS NR 1 DO UMOWY NR 28/IR/20 Z DNIA 02.03.2020 R. NA WYKONANIE DOKUMENTACJI ZAMIENNEJ DOT. REWITALIZACJI PRZYRODNICZEJ PARKU LUDOWEGO (PRZYŁĄCZA KANALIZACJI SANITARNEJ. IT) - WYNAGRODZENIE ZA WYKONANIE CAŁOŚCI PRZEDMIOTU UMOWY WYNIESIE 26 445.00 ZŁ 28/IR/20 2020-03-02 LUBCOM SP. Z O. O. 20295,00 WYKONANIE DOKUMENTACJI ZAMIENNEJ DOT. REWITALIZACJI PRZYRODNICZEJ PARKU LUDOWEGO (PRZYŁĄCZA KANALIZACJI SANITARNEJ. IT). [/table] [table] IR/19 2019-09-06 BUDIMEX S.A. 1099620,00 ANEKS NR 2 DO UMOWY NR 29/IR/19 Z DNIA 11.03.19 R. (DOT. PARK LUDOWY) DOTYCZĄCY ZWIĘKSZENIA ZAKRESU PRZEDMIOTU UMOWY O WYMIANĘ USZKODZONEGO DRENAŻU RUROWEGO ISTNIEJĄCEJ NA OBSZARZE PARKU LUDOWEGO SIECI DRENARSKIEJ CO SKUTKUJE ZWIĘKSZENIEM WYNAGRODZENIA WYKONAWCY O KWOTĘ 1 099 620.00 ZŁ. ZMIANĄ TREŚCI WYKAZU SCALONYCH ELEMENTÓW (ETAPÓW) ROBÓT ORAZ HARMONOGRAMU RZECZOWO - FINANSOWEGO. [/table] [table] 8/IR/20 2020-03-19 BUDIMEX S.A. 7975217,19 ANEKS NR 4 DO UMOWY NR 29/IR/19 Z DNIA 11.03.2019 R. NA REWITALIZACJĘ PRZYRODNICZĄ PARKU LUDOWEGO W LUBLINIE ZNAJDUJĄCEGO SIĘ W OBSZARZE ZINTEGROWANEGO CENTRUM KOMUNIKACYJNEGO DLA LOF - ZWIĘKSZENIE WARTOŚCI UMOWY O 7 975 217.19. PO TYM ANEKSIE WYNAGRODZENIE WYNOSI 43 457 837.19 ZŁ [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...