Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lotnisko

13 maja 2020 r.
14:20

Port Lotniczy Lublin może stracić płynność finansową. Nie będzie można już z niego latać?

Autor: Zdjęcie autora drs
92 22 A A
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne

Lotnisko w Świdniku może stracić płynność finansową oraz licencję Urzędu Lotnictwa Cywilnego, a Unia Europejska może się upomnieć o zwrot części dotacji przyznanej na jego budowę. To najczarniejsze ze scenariuszy omawianych na wczorajszym posiedzeniu Komisji Budżetowo-Ekonomicznej Rady Miasta Lublin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Posiedzenie trwało aż cztery godziny i skończyło się uchwaleniem apelu do marszałka województwa Jarosława Stawiarskiego (PiS). Komisja wzywa go, by wyłożył swoją część pieniędzy na wykup obligacji wyemitowanych przed laty na sfinansowanie budowy lotniska. Fundusze na ich wykup są cyklicznie. Według ustalonego harmonogramu wykładane są przez samorządy Lublina oraz województwa i przekazywane w formie objęcia nowych akcji spółki.

Miasto powinno teraz wyłożyć 5 mln zł i zamierza to zrobić, marszałek ma dać 6,9 mln i się do tego nie kwapi.

Wykup obligacji powinien nastąpić do końca czerwca, ale już 16 maja Bank Gospodarstwa Krajowego będzie sprawdzać, czy Port Lotniczy Lublin ma na to pieniądze. Będzie z tym problem, jeśli marszałek nie przekaże swojej części. Właśnie tego dotyczy wczorajszy apel Komisji Budżetowo-Ekonomicznej, który nie został przyjęty jednogłośnie. Nie poparli go radni PiS. Z kolei nieoficjalnie mówi się o tym, że marszałek może w ten sposób próbować wymusić zmianę na stanowisku prezesa Portu Lotniczego Lublin.

Sam prezes odpowiadał wczoraj na pytania radnych, którzy chcieli wiedzieć, jak lotnisko radzi sobie bez zarobku na obsłudze połączeń (loty zostały wstrzymane 15 marca) i jak ogranicza koszty działalności. Wynagrodzenia personelu, na które szedł milion złotych miesięcznie, okrojono o 20 proc., bo pracownicy są teraz zatrudnieni na 0,8 etatu. Spółka stara się też o dofinansowanie wynagrodzeń z „tarczy antykryzysowej”, ogranicza zużycie prądu o 40 proc., chociaż od wszystkich kosztów nie ucieknie, chociażby od ochrony, które musi pilnować stojących na płycie samolotów.

Na szybkie wznowienie połączeń nie można liczyć. Granice mają być zamknięte do połowy czerwca, ale jeśli nawet będzie to krócej, to do startu pierwszego samolotu minie kolejny miesiąc. Zarysowany wczoraj scenariusz jest taki, że w pierwszej kolejności życie będzie wracać na silne lotniska, a słabsze – do których zalicza się nasze – będą musiały poczekać. Zainteresowanie pasażerów też nie musi być już takie jak przed epidemią, a i koszty będą wyższe. Prezes spodziewa się, że konieczny będzie zakup drogich kamer termowizyjnych i urządzeń do self-checkingu.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kronikidewelorozwoju / 13 maja 2020 r. o 15:54
+34
Trwający dekadę dewelorozwój musiał się prędzej czy później tak właśnie skończyć. Wirus tylko przyspieszył to, co było nieuchronne. No ale przez te 10 lat kilkunastu-kilkudziesięciu cwaniaków zdążyło się nieźle nachapać, choć w swojej pazerności liczyli na jeszcze więcej.
Weź mi łaskawie wytłumacz, jaki bezpośredni związek ma budowa bloków z lotniskiem w Świdniku? Pieprzysz, jak potłuczony - wszędzie widzisz jakichś dewelocwaniaków. Gdyby nie ta część gospodarki, to do kasy miasta nie wpływałaby cała masa różnych podatków. Ale jak taki sterowany imbecyl, jak PiSowski troll, ma to rozumieć? Za to pazerność PiSu na stołki może doprowadzić do upadku lotniska.
 Ponieważ zakładam, że NIE jesteś, przyjemniaczku, jedynie kolejnym wcieleniem bota z agencji PR Pana Artura z Wypchanym Portfelem, pokuszę się o wyjaśnienie: "dewelorozwój" to zjawisko szersze niż tylko nabijanie kabzy dewelocwaniakom. Bardziej należy przez to rozumieć szeroką i chorą wizję, którą narcyz, megaloman i technokrata (w osobie dewelo-sułtana) zaczerpnął z książek o "rozwoju" pisanych w latach 70/80-tych, w których korporacje, autostrady śródmiejskie, globalizacja i przede wszystkim CHCIWOŚĆ były prezentowane jako motor postępu ludzkości. Taką terapię od 10 lat wdrażał dość skutecznie Twój guru, a opłakane jej skutki będziemy mieć wkrótce okazję zobaczyc na własne oczy, nie tylko zresztą w przypadku aeroPOrtu.
 Ponieważ zakładam, że NIE jesteś, przyjemniaczku, jedynie kolejnym wcieleniem bota z agencji PR Pana Artura z Wypchanym Portfelem, pokuszę się o wyjaśnienie: "dewelorozwój" to zjawisko szersze niż tylko nabijanie kabzy dewelocwaniakom. Bardziej należy przez to rozumieć szeroką i chorą wizję, którą narcyz, megaloman i technokrata (w osobie dewelo-sułtana) zaczerpnął z książek o "rozwoju" pisanych w latach 70/80-tych, w których korporacje, autostrady śródmiejskie, globalizacja i przede wszystkim CHCIWOŚĆ był... rozwiń
Avatar
Simplex / 13 maja 2020 r. o 17:05
+25
Jak trwoga to do PiS-u. A jak Niemrawy Waldek wybitny manager ds. lotnictwa zasiadał w radzie nadzorczej to ile kapusty dostawał co miesiąc?
Avatar
kajetan08 / 13 maja 2020 r. o 15:32
+24
Kolego K ; Przestań pisać totalne bzdury. Przypominam ci kim jest obecny prezes lotniska pan Wójtowicz,to nominat pana Żuka a wcześniej był księgowym w MPWIK. Miał takie doświadczenie o lotnictwie jak ty o rzeczywistości. Jest to bardzo przejrzyste ze pan Żuk sprzyja deweloperom i tak go nazywają na mieście. Ale do tematu LUZ ciągnie pan dyrektor Dylczyk,który ma spore doświadczenie. Lotnisko nie upadnie,jest to zagrywka Marszałka na przejęcie większościowego pakietu.Na koniec wyzywasz innych od trolli,spojrzyj na siebie. Jesteś zacietrzewionym człowiekiem i wichrzycielem.
Kolego K ; Przestań pisać totalne bzdury. Przypominam ci kim jest obecny prezes lotniska pan Wójtowicz,to nominat pana Żuka a wcześniej był księgowym w MPWIK. Miał takie doświadczenie o lotnictwie jak ty o rzeczywistości. Jest to bardzo przejrzyste ze pan Żuk sprzyja deweloperom i tak go nazywają na mieście. Ale do tematu LUZ ciągnie pan dyrektor Dylczyk,który ma spore doświadczenie. Lotnisko nie upadnie,jest to zagrywka Marszałka na przejęcie większościowego pakietu.Na koniec wyzywasz innych od trolli,spojrzyj na siebie. Jesteś zacietrzewio... rozwiń
Avatar
raven86 / 13 maja 2020 r. o 17:32
+19
Czegoś tu nie rozumiem: z dworca metropolitalnego nie rezygnujemy (około 300 milionów + roboty dodatkowe), ze stadionu nie rezygnujemy (188 milionów + roboty dodatkowe), a tu miasto się skarży że nie ma 7 milionów?
Avatar
TECZOWY_ZSL / 13 maja 2020 r. o 17:25
+19
CBA kaucja gruuuube EURuski  Carpatair samorządowcy loty 2014 Timisoara .... coś się wyjaśniło?
Avatar
kronikidewelorozwoju / 13 maja 2020 r. o 14:28
+18
Trwający dekadę dewelorozwój musiał się prędzej czy później tak właśnie skończyć. Wirus tylko przyspieszył to, co było nieuchronne. No ale przez te 10 lat kilkunastu-kilkudziesięciu cwaniaków zdążyło się nieźle nachapać, choć w swojej pazerności liczyli na jeszcze więcej.
Avatar
Simplex / 13 maja 2020 r. o 19:03
+14
Chyba ratusz nie przedłużył umowy z agencją PR bo mu coś strasznie spadły lajki do komentarzy....
Avatar
lbnpl / 13 maja 2020 r. o 14:23
+14
Ochrona samolotów na lotnisku jest najwazniejsza, bo już grasują gangi kradnące samoloty. Dziuple pod Świdnikiem przebijają numery, rozbierają te samoloty i sprzedają na części. Na szczęście ochrona na to nie pozwoli.
Avatar
Simplex / 13 maja 2020 r. o 20:34
+11
Chyba ratusz nie przedłużył umowy z agencją PR bo mu coś strasznie spadły lajki do komentarzy....
Są ludzie, którzy żyją z czegoś innego, niż - jak PiSowskie trolle - z zasiłków i kasy za bzdurne propagandowe wpisy.
 Chciałbym Cię ratuszowy wazeliniarzu poinformować że nie biorę żadnego zasiłku z budżetu państwa. W przeciwieństwie do Ciebie pasożycie który pewnie jedziesz na budżetowej pensji płaconej między innymi z moich podatków. Kto tu uprawia propagandę najlepiej widać po ocenach gdy agencja PR przestała działać. Nie mam krzty szacunku dla takich pasożytów jak Ty.
 Chciałbym Cię ratuszowy wazeliniarzu poinformować że nie biorę żadnego zasiłku z budżetu państwa. W przeciwieństwie do Ciebie pasożycie który pewnie jedziesz na budżetowej pensji płaconej między innymi z moich podatków. Kto tu uprawia propagandę najlepiej widać po ocenach gdy agencja PR przestała działać. Nie mam krzty szacunku dla takich pasożytów jak Ty. rozwiń
Avatar
Simplex / 13 maja 2020 r. o 21:20
+9
Chyba ratusz nie przedłużył umowy z agencją PR bo mu coś strasznie spadły lajki do komentarzy....
Są ludzie, którzy żyją z czegoś innego, niż - jak PiSowskie trolle - z zasiłków i kasy za bzdurne propagandowe wpisy.
Chciałbym Cię ratuszowy wazeliniarzu poinformować że nie biorę żadnego zasiłku z budżetu państwa. W przeciwieństwie do Ciebie pasożycie który pewnie jedziesz na budżetowej pensji płaconej między innymi z moich podatków. Kto tu uprawia propagandę najlepiej widać po ocenach gdy agencja PR przestała działać. Nie mam krzty szacunku dla takich pasożytów jak Ty.
Wskaż, w którym miejscu napisałem, że bierzesz jakiś zasiłek? Pisałem o trollach. I nie musisz mnie obrażać nie znając mnie kompletnie, bo nigdy w żadnym urzędzie nie pracowałem, nie byłem i nie jestem pracownikiem sfery budżetowej, zawsze był to sektor prywatny, ewentualnie własna działalność, więc hamuj się z oszczerstwami pod adresm konkretnych osób, których nie znasz. Szanować mnie nie musisz, jest mi to obojętne, ale pamiętaj, że pisząc o kimś w ten sposób przede wszystkim dajesz świadectwo o sobie.
Skoro nie pamiętasz co napisałeś wcześniej to jak z Tobą dyskutować? Hipokryzja to Twoje drugie imię.
Skoro nie pamiętasz co napisałeś wcześniej to jak z Tobą dyskutować? Hipokryzja to Twoje drugie imię. rozwiń
Avatar
___K___ / 14 maja 2020 r. o 07:42
-8
Chyba ratusz nie przedłużył umowy z agencją PR bo mu coś strasznie spadły lajki do komentarzy....
Są ludzie, którzy żyją z czegoś innego, niż - jak PiSowskie trolle - z zasiłków i kasy za bzdurne propagandowe wpisy.
Chciałbym Cię ratuszowy wazeliniarzu poinformować że nie biorę żadnego zasiłku z budżetu państwa. W przeciwieństwie do Ciebie pasożycie który pewnie jedziesz na budżetowej pensji płaconej między innymi z moich podatków. Kto tu uprawia propagandę najlepiej widać po ocenach gdy agencja PR przestała działać. Nie mam krzty szacunku dla takich pasożytów jak Ty.
Wskaż, w którym miejscu napisałem, że bierzesz jakiś zasiłek? Pisałem o trollach. I nie musisz mnie obrażać nie znając mnie kompletnie, bo nigdy w żadnym urzędzie nie pracowałem, nie byłem i nie jestem pracownikiem sfery budżetowej, zawsze był to sektor prywatny, ewentualnie własna działalność, więc hamuj się z oszczerstwami pod adresm konkretnych osób, których nie znasz. Szanować mnie nie musisz, jest mi to obojętne, ale pamiętaj, że pisząc o kimś w ten sposób przede wszystkim dajesz świadectwo o sobie.
Skoro nie pamiętasz co napisałeś wcześniej to jak z Tobą dyskutować? Hipokryzja to Twoje drugie imię.
Prosiłem: "Wskaż, w którym miejscu napisałem, że bierzesz jakiś zasiłek". Nie wskazałeś, ale dalej mnie obrażasz. Nie, żebym się tym przejmował, bo zwolennicy PiSu obrazić mnie nie mogą, ale też widać, jacy jesteście jako masa, i jaki jesteś Ty osobiście. Ale to mnie hipokrytą nazywasz...
Prosiłem: "Wskaż, w którym miejscu napisałem, że bierzesz jakiś zasiłek". Nie wskazałeś, ale dalej mnie obrażasz. Nie, żebym się tym przejmował, bo zwolennicy PiSu obrazić mnie nie mogą, ale też widać, jacy jesteście jako masa, i jaki jesteś Ty osobiście. Ale to mnie hipokrytą nazywasz... rozwiń
Avatar
___K___ / 14 maja 2020 r. o 07:40
-5
Czegoś tu nie rozumiem:  z dworca metropolitalnego nie rezygnujemy (około 300 milionów + roboty dodatkowe), ze stadionu nie rezygnujemy (188 milionów + roboty dodatkowe), a tu miasto się skarży że nie ma 7 milionów?
Miasto woją część wyłożyło, to PiSowski Urząd Marszałkowski chce stołki dla swojaków.
Jeśli jest tak dobrze, to po co Wam kasa od PiS? ;) Przecież na roboty dodatkowe/błędy projektowe kasa płynie strumieniem:
To nie kasa od PiS, tylko z Urzędu Marszałkowskiego. PiS swojej kasy nie daje. Druga sprawa - tu nie chodzi o "roboty dodatkowe". Trzecia - skoro jest rozpisane kto ile daje, to nie można dać "za kogoś". Wtedy dopiero byście wrzask podnieśli na niegospodarność władz miasta i wydawanie pienędzy niezgodnie z przeznaczeniem.
To nie kasa od PiS, tylko z Urzędu Marszałkowskiego. PiS swojej kasy nie daje. Druga sprawa - tu nie chodzi o "roboty dodatkowe". Trzecia - skoro jest rozpisane kto ile daje, to nie można dać "za kogoś". Wtedy dopiero byście wrzask podnieśli na niegospodarność władz miasta i wydawanie pienędzy niezgodnie z przeznaczeniem. rozwiń
Avatar
raven86 / 13 maja 2020 r. o 21:22
+6
Czegoś tu nie rozumiem:  z dworca metropolitalnego nie rezygnujemy (około 300 milionów + roboty dodatkowe), ze stadionu nie rezygnujemy (188 milionów + roboty dodatkowe), a tu miasto się skarży że nie ma 7 milionów?
Miasto woją część wyłożyło, to PiSowski Urząd Marszałkowski chce stołki dla swojaków.
 Jeśli jest tak dobrze, to po co Wam kasa od PiS? ;) Przecież na roboty dodatkowe/błędy projektowe kasa płynie strumieniem: [table] 43/IR/20 2020-03-30 LUBCOM SP. Z O. O. 6150,00 ANEKS NR 1 DO UMOWY NR 28/IR/20 Z DNIA 02.03.2020 R. NA WYKONANIE DOKUMENTACJI ZAMIENNEJ DOT. REWITALIZACJI PRZYRODNICZEJ PARKU LUDOWEGO (PRZYŁĄCZA KANALIZACJI SANITARNEJ. IT) - WYNAGRODZENIE ZA WYKONANIE CAŁOŚCI PRZEDMIOTU UMOWY WYNIESIE 26 445.00 ZŁ 28/IR/20 2020-03-02 LUBCOM SP. Z O. O. 20295,00 WYKONANIE DOKUMENTACJI ZAMIENNEJ DOT. REWITALIZACJI PRZYRODNICZEJ PARKU LUDOWEGO (PRZYŁĄCZA KANALIZACJI SANITARNEJ. IT). [/table] [table] IR/19 2019-09-06 BUDIMEX S.A. 1099620,00 ANEKS NR 2 DO UMOWY NR 29/IR/19 Z DNIA 11.03.19 R. (DOT. PARK LUDOWY) DOTYCZĄCY ZWIĘKSZENIA ZAKRESU PRZEDMIOTU UMOWY O WYMIANĘ USZKODZONEGO DRENAŻU RUROWEGO ISTNIEJĄCEJ NA OBSZARZE PARKU LUDOWEGO SIECI DRENARSKIEJ CO SKUTKUJE ZWIĘKSZENIEM WYNAGRODZENIA WYKONAWCY O KWOTĘ 1 099 620.00 ZŁ. ZMIANĄ TREŚCI WYKAZU SCALONYCH ELEMENTÓW (ETAPÓW) ROBÓT ORAZ HARMONOGRAMU RZECZOWO - FINANSOWEGO. [/table] [table] 8/IR/20 2020-03-19 BUDIMEX S.A. 7975217,19 ANEKS NR 4 DO UMOWY NR 29/IR/19 Z DNIA 11.03.2019 R. NA REWITALIZACJĘ PRZYRODNICZĄ PARKU LUDOWEGO W LUBLINIE ZNAJDUJĄCEGO SIĘ W OBSZARZE ZINTEGROWANEGO CENTRUM KOMUNIKACYJNEGO DLA LOF - ZWIĘKSZENIE WARTOŚCI UMOWY O 7 975 217.19. PO TYM ANEKSIE WYNAGRODZENIE WYNOSI 43 457 837.19 ZŁ [/table]
 Jeśli jest tak dobrze, to po co Wam kasa od PiS? ;) Przecież na roboty dodatkowe/błędy projektowe kasa płynie strumieniem: [table] 43/IR/20 2020-03-30 LUBCOM SP. Z O. O. 6150,00 ANEKS NR 1 DO UMOWY NR 28/IR/20 Z DNIA 02.03.2020 R. NA WYKONANIE DOKUMENTACJI ZAMIENNEJ DOT. REWITALIZACJI PRZYRODNICZEJ PARKU LUDOWEGO (PRZYŁĄCZA KANALIZACJI SANITARNEJ. IT) - WYNAGRODZENIE ZA WYKONANIE CAŁOŚCI PRZEDMIOTU UMOWY WYNIESIE 26 445.00 ZŁ 28/IR/20 2020-03-02 LUBCOM SP. Z O. O. 20295,00 WYKONANIE DOKUMEN... rozwiń
Avatar
Simplex / 13 maja 2020 r. o 21:20
+9
Chyba ratusz nie przedłużył umowy z agencją PR bo mu coś strasznie spadły lajki do komentarzy....
Są ludzie, którzy żyją z czegoś innego, niż - jak PiSowskie trolle - z zasiłków i kasy za bzdurne propagandowe wpisy.
Chciałbym Cię ratuszowy wazeliniarzu poinformować że nie biorę żadnego zasiłku z budżetu państwa. W przeciwieństwie do Ciebie pasożycie który pewnie jedziesz na budżetowej pensji płaconej między innymi z moich podatków. Kto tu uprawia propagandę najlepiej widać po ocenach gdy agencja PR przestała działać. Nie mam krzty szacunku dla takich pasożytów jak Ty.
Wskaż, w którym miejscu napisałem, że bierzesz jakiś zasiłek? Pisałem o trollach. I nie musisz mnie obrażać nie znając mnie kompletnie, bo nigdy w żadnym urzędzie nie pracowałem, nie byłem i nie jestem pracownikiem sfery budżetowej, zawsze był to sektor prywatny, ewentualnie własna działalność, więc hamuj się z oszczerstwami pod adresm konkretnych osób, których nie znasz. Szanować mnie nie musisz, jest mi to obojętne, ale pamiętaj, że pisząc o kimś w ten sposób przede wszystkim dajesz świadectwo o sobie.
Skoro nie pamiętasz co napisałeś wcześniej to jak z Tobą dyskutować? Hipokryzja to Twoje drugie imię.
Skoro nie pamiętasz co napisałeś wcześniej to jak z Tobą dyskutować? Hipokryzja to Twoje drugie imię. rozwiń
Avatar
___K___ / 13 maja 2020 r. o 21:09
-8
Chyba ratusz nie przedłużył umowy z agencją PR bo mu coś strasznie spadły lajki do komentarzy....
Są ludzie, którzy żyją z czegoś innego, niż - jak PiSowskie trolle - z zasiłków i kasy za bzdurne propagandowe wpisy.
Chciałbym Cię ratuszowy wazeliniarzu poinformować że nie biorę żadnego zasiłku z budżetu państwa. W przeciwieństwie do Ciebie pasożycie który pewnie jedziesz na budżetowej pensji płaconej między innymi z moich podatków. Kto tu uprawia propagandę najlepiej widać po ocenach gdy agencja PR przestała działać. Nie mam krzty szacunku dla takich pasożytów jak Ty.
Wskaż, w którym miejscu napisałem, że bierzesz jakiś zasiłek? Pisałem o trollach. I nie musisz mnie obrażać nie znając mnie kompletnie, bo nigdy w żadnym urzędzie nie pracowałem, nie byłem i nie jestem pracownikiem sfery budżetowej, zawsze był to sektor prywatny, ewentualnie własna działalność, więc hamuj się z oszczerstwami pod adresm konkretnych osób, których nie znasz. Szanować mnie nie musisz, jest mi to obojętne, ale pamiętaj, że pisząc o kimś w ten sposób przede wszystkim dajesz świadectwo o sobie.
Wskaż, w którym miejscu napisałem, że bierzesz jakiś zasiłek? Pisałem o trollach. I nie musisz mnie obrażać nie znając mnie kompletnie, bo nigdy w żadnym urzędzie nie pracowałem, nie byłem i nie jestem pracownikiem sfery budżetowej, zawsze był to sektor prywatny, ewentualnie własna działalność, więc hamuj się z oszczerstwami pod adresm konkretnych osób, których nie znasz. Szanować mnie nie musisz, jest mi to obojętne, ale pamiętaj, że pisząc o kimś w ten sposób przede wszystkim dajesz świadectwo o sobie. rozwiń
Avatar
Simplex / 13 maja 2020 r. o 20:34
+11
Chyba ratusz nie przedłużył umowy z agencją PR bo mu coś strasznie spadły lajki do komentarzy....
Są ludzie, którzy żyją z czegoś innego, niż - jak PiSowskie trolle - z zasiłków i kasy za bzdurne propagandowe wpisy.
 Chciałbym Cię ratuszowy wazeliniarzu poinformować że nie biorę żadnego zasiłku z budżetu państwa. W przeciwieństwie do Ciebie pasożycie który pewnie jedziesz na budżetowej pensji płaconej między innymi z moich podatków. Kto tu uprawia propagandę najlepiej widać po ocenach gdy agencja PR przestała działać. Nie mam krzty szacunku dla takich pasożytów jak Ty.
 Chciałbym Cię ratuszowy wazeliniarzu poinformować że nie biorę żadnego zasiłku z budżetu państwa. W przeciwieństwie do Ciebie pasożycie który pewnie jedziesz na budżetowej pensji płaconej między innymi z moich podatków. Kto tu uprawia propagandę najlepiej widać po ocenach gdy agencja PR przestała działać. Nie mam krzty szacunku dla takich pasożytów jak Ty. rozwiń
Avatar
___K___ / 13 maja 2020 r. o 20:08
-7
Chyba ratusz nie przedłużył umowy z agencją PR bo mu coś strasznie spadły lajki do komentarzy....
Są ludzie, którzy żyją z czegoś innego, niż - jak PiSowskie trolle - z zasiłków i kasy za bzdurne propagandowe wpisy.
Avatar
___K___ / 13 maja 2020 r. o 20:07
-5
Czegoś tu nie rozumiem:  z dworca metropolitalnego nie rezygnujemy (około 300 milionów + roboty dodatkowe), ze stadionu nie rezygnujemy (188 milionów + roboty dodatkowe), a tu miasto się skarży że nie ma 7 milionów?
Miasto woją część wyłożyło, to PiSowski Urząd Marszałkowski chce stołki dla swojaków.
Avatar
Simplex / 13 maja 2020 r. o 19:03
+14
Chyba ratusz nie przedłużył umowy z agencją PR bo mu coś strasznie spadły lajki do komentarzy....
Avatar
pawcio70 / 13 maja 2020 r. o 17:38
+4
CBA kaucja gruuuube EURuski  Carpatair samorządowcy loty 2014 Timisoara .... coś się wyjaśniło?
 Pytaj na Okopowej .