Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lublin rośnie w siłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie, płacą o wiele lepiej niż na kasie w Biedronce ale trzeba coś umieć a nie mieć dwie lewe ręce i liczyć że jakiś pracodawca za każdą zapłaci 5k euro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu jęki i stęki frustratów. Szkoda nawet komentować to zrzędzenie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kocham to miasto i strasznie się cieszę widząc jak się coraz szybciej rozwija!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę w Lublinie liczą się tylko układy. I tak przyjmą swoich. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie i Wrocku coraz trudniej o informatyków, dla takich firm, ponieważ rynek zaczął być ciasny, i górują na nim duże centra wspierające m.in. dwóch szwajcarskich i kilku niemieckich banków. To jest kategoria Fintech, tam IT skierowane na instytucje finansowe, które rozpychają się również we własnych biurowcach, jak GreenDay 1, 2... Rekruterzy szukający informatyków potrafią w tłusty czwartek ustawić się pod zwykłą firmą zatrudniającą wielu pracowników IT i rozdawać pączki, zachęcając do aplikowania do banku. Patrząc na mapę Capgemini, można powiedzieć, że Wrocław i Warszawa z naturalnych przyczyn nadają ton finansowy, w Opolu może być dla nich już ciasno, szczególnie, że kadra z Opola coraz częściej wybiera Wrocław. W tej perspektywie, dobry biznes robią prawdopodobnie w Katowicach, mają tam serię (?) pięknych biurowców. Co do Krakowa, trudno powiedzieć, to Miasto ma takie brandy jak Cisco. Capgemini pewnie też ma tam jeszcze ramy do działalności. W tej perspektywie, rychło w czas pomyśleli o Lublinie. Przestrzeń biurowa rośnie. Networking rośnie. Statystycznie region jest innowacyjny. A niebawem komunikacja z naszym priorytetowym rynkiem czyli Warszawą będzie w standardzie premium. Tak czasowo, kosztowo, jak i jakościowo. Gratuluję, i życzę rozwoju...oprogramowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stopa życiowa nizsza w LU, mieszkania tańsze niż w WA, zarobki ponad średnią Warszawską, Ludzie do pracy przyjadą nawet z Słowacji, Łotwy i Ukrainy. Bo WA ma każdy dość nawet duże koncerny szukają innego miejsca na kotwicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez podniety - słuchaweczka za 1.600 plus premia, jeśli ktoś przekroczy targety i nie podpadnie poganiaczowi.
 Ponoć z nadgodzinami można wyciągnąć 2.000 - czyli nie tak źle jak na warunki lubelskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd przyznać się do oferowanego wynagrodzenia. Skąd my to znamy.
 Dziadowstwo - zmarnujesz czas i energię, po czym na końcu poinformują Cię: "na początek oferujemy 2.500 brutto + karnet na siłkę"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłam tam swego czasu za korposzczura słuchawkowego parę miesięcy. Na szczęście dzięki poleceniu znajomej udało mi się wkręcić do biedry i moje umiejętności lingwistyczne odłożyłam na półkę bez żalu.
 Z dobrym niemieckim lub niderlandzkim wisieć na słuchawce za kilkanaście złotych za godzinę???!!! Pakować walizki i uciekać jak najszybciej za Odrę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłam tam swego czasu za korposzczura słuchawkowego parę miesięcy. Na szczęście dzięki poleceniu znajomej udało mi się wkręcić do biedry i moje umiejętności lingwistyczne odłożyłam na półkę bez żalu.
 Pewno, że w biedrze lepiej. Pieniądze takie same, ale przynajmniej nie siedzisz z uchem przyklejonym do słuchawki cały dzień, recytując jakieś debilne formułki pod czujnym okiem jakiegoś wrednego poganiacza zwanego dumnie menedżerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nie zdradza minimalnej wysokości zarobków oferowanych początkującym pracownikom" -- DLATEGO KONIECZNA JEST ZMIANA PRAWA NA OBOWIĄZEK PODAWANIA PŁACY MINIMALNEJ. No chyba, że przez najbliższe 100 lat chcemy być kolonią Zachodu.
 Oczywiście, że tak - w każdym cywilizowanym kraju tak jest, ale nie w tym zagłębiu niewolników. Jak długo jeszcze będą tolerowane zwyczaje jak z republiki bananowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oho! Widzę, że agencja PR już odPOwiednio oplusikowała i ominusikowała temat, co wskazuje, że dla zunia tych klikadziesiąt miejsc wiszenia na słuchawce to oczko w głowie i powod do wielkiej dumy, po serii blamaży i masowego zwijania się firm. Na bezrybiu i rak ryba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narobilem bachorow to po chu mi jezyki za bachory placo mi 3 koła. A wy tyrajta u niemca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to miasto lemingów i propagandy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie, że coś się dzieje ale z tego co zostalo napisane wynika, że znowu praca na słuchawce. Jeżeli ktoś ma stalowe nerwy i nie poświęcił na naukę języka 5 lat ciężkich studiow filologicznych to zapewne zatrudni się tam. Pracowalam raz na sluchawce i nie chcialabym więcej. Lepiej wyjechać jak można niż pracować na słuchawce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z komunikatywnym niemieckim od roku pracuję sobie w Lidlu, za Odrą ma się rozumieć. Brak wydzierających japę mendadżerów, praca spokojna, klienci nie awanturujący się. 1.800 eurasków, z czego 800 idzie na wynajem kawalerki. W związku z tym chciałem przekazać komunikat szanownej firmie "IT": wsadźcie sobie Wasze słuchawki głęboko sami wiecie gdzie! :-DDDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam języki w Anglii siedze i mówię give me one beer please i tak do 15 razy,na Węgrzech Marlboro boros,tylko niemieckie pajace z polizei wiecznie halt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żadna rewelka; robię w wawce w korpo; opieka w medicover; karnet na siłkę , basen, korty; plus trochę kaski na żarcie; to juz prawie standard
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok ale kogo oni potrzebują? Rozumiem, ze pierwsza linia czyli helpdesk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...