Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Większa płaca mimalna od początku roku doprowadzi do zwolnień? Naukowcy alarmują

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 stycznia 2020 r. o 17:29 Powrót do artykułu
Podwyżki w budżetówce 350+520tj870 złotych dla pracowników z 20 letnim stażem pracowniczym.Stażowe nie wlicza się do minimum są zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łezka mi się w oku kręci, kiedy wsPOminam, jak jeszcze parę lat temu na jedno miejsce za 5 zł/h miałem 100 kandydatów. A moja kajenka ma już 3 lata i jak w tych warunkach mogę ją wymienić na nową? :-(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nalezy rowniez zauwazyc, ze z kazdych 100 zl podwyzki pazerne Panstwo inkasuje od reki 40 na pit i zus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie płacić wcale.Niech się cieszą,że mają pracę.Już takie POmysły były.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie już 2 poleciało. Ale teraz sami zostaną rekinami byznesu. Na wszystkim się znali, a ja im za mało płaciłem. Ale powiedziałem że jak będą płacić mi 10 000zł na rękę z chęcią u nich się zatrudnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALe mośki i Ci ze szkopskiej agitki klepią bajdy. Jak zgarnęli ca 200 mld PLN z OFE to było git i sehr gut bo finans POszedł w nasi łapy. I to jest mośkowo-szkopska demokracja. Nasim wszystko a gojom......śmierdzące. O le cha, cha, cha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie za owocuje zwolnieniami, nie straszcie nie straszcie bo się pos*racie. Niedługo drodzy nasi prywatni przedsiębiorcy jeśli nie zmienicie swojego myślenia odnośnie wynagradzania swoich pracowników, to nikt nie będzie u was chciał pracować, nawet potomkowie siepacza Bandery. Tym bardziej że Niemcy w najbliższym czasie mają otworzyć swój rynek pracy dla Ukraińców. Więc kto wtedy będzie chciał u was pracować?,bo nie Polacy, dlatego że mają dosyć robienia ich w ch*ja, przez naszych "kochanych" pracodawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ci naukowcy pracują za 1800 netto to zobaczą jak to jest wspaniale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O kur... to ceny akademików TBV poszybują w górę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za miskę ryżu niech pracują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
usługi całkiem padną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez paniki! Każdy może wybudować kosciół i być klechą(wystarczy garaż i krzyż na drzwiach). Pieniadze same przyjdą. Bez podatków i problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba naukowcy PO przyzakładówkach A do tego dzieci towarzyszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska kierowana jest ku wielkiej wojnie, ale nawet jeśli dojdzie do niej to można będzie mieć pokój ducha ------------------------->>> Google : "jak nie bać się wojny krachu ciężkich czasów" _________ "jedyny lek na depresje i ochrona przed nią "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie się komentuje pracownikom. Postawcie się w sytuacji pracodawcy. On ma koszty pozapłacowe, nie ma zwolnień z podatków tak jak wielkie korpo. Mając 10 pracowników na pensji powyżej minimum - im tez trzeba podnieść, bo relacja ich zarobków do minimum się zmniejsza co powoduje niezadowolenie. Niby koszt 4000zl miesięcznie dodatkowy, ale kto za to zapłaci? Pan , pani? My wszyscy o ile pracodawcy uda się podnieść ceny. Jak nie to mamy 11 nowych bezrobotnych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za miskę ryżu niech pracują Akurat znam zawiśloka i mogę z czystym sumieniem powiedzieć - łotr ! A sasin ! Mafiozo, bez rozumu, mózgu i zwykłej ludzkiej przyzwoitości !  I co dalej ! Ano SKOK-i w których tenże bez rozumu gdzieś się znalazł przepadło ponad 300 milionów ! Myślicie, że go ktoś ściga ! Nie ścigają tego, który ich nakrył na złodziejstwie! Właśnie zamknęli go za .................. ????????????? czy ktoś zgadnie ! Za wykrycie mafi w skokach ! Nazywa się Pan Kwaśniak ! A kto tam wtedy był rozgrywającym ! Aaaaa  starosta ! A kto nim był ! Właśnie tow. sasino ! Tak tenże sam co ma uzdrowić bialsko-chełmsko-zamojszczyznę ! Groza ! Bolszewia w natarciu, sekta pislam - tylko więzienie !!!!!!!!!!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuś bardzo przeszkadza, że Polacy zostaną w Ojczyźnie zamiast tułać się po świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie się komentuje pracownikom. Postawcie się w sytuacji pracodawcy. On ma koszty pozapłacowe, nie ma zwolnień z podatków tak jak wielkie korpo. Mając 10 pracowników na pensji powyżej minimum - im tez trzeba podnieść, bo relacja ich zarobków do minimum się zmniejsza co powoduje niezadowolenie. Niby koszt 4000zl miesięcznie dodatkowy, ale kto za to zapłaci? Pan , pani? My wszyscy o ile pracodawcy uda się podnieść ceny. Jak nie to mamy 11 nowych bezrobotnych.
 Polski "pracodawca" to się jedynie martwi, żeby jak najwięcej zostało w jego kieszeni,i przestań tych k*rwa menczeńków, którym każdy ich zdaniem, rzuca im kłody pod nogi bronić. Że też jeszcze z głodu nie po umierali skoro im tak źle . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
usługi całkiem padną
 Zależy jakie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie się komentuje pracownikom. Postawcie się w sytuacji pracodawcy. On ma koszty pozapłacowe, nie ma zwolnień z podatków tak jak wielkie korpo. Mając 10 pracowników na pensji powyżej minimum - im tez trzeba podnieść, bo relacja ich zarobków do minimum się zmniejsza co powoduje niezadowolenie. Niby koszt 4000zl miesięcznie dodatkowy, ale kto za to zapłaci? Pan , pani? My wszyscy o ile pracodawcy uda się podnieść ceny. Jak nie to mamy 11 nowych bezrobotnych.
Polski "pracodawca" to się jedynie martwi, żeby jak najwięcej zostało w jego kieszeni,i przestań tych k*rwa menczeńków, którym każdy ich zdaniem, rzuca im kłody pod nogi bronić. Że też jeszcze z głodu nie po umierali skoro im tak źle .
 Słusznie zauważyłeś. Właśnie po to prowadzi się własny biznes. A nei aby wąsaty janusz co myśli pół dnia jak się poopier... i co zaje... no i aby go znów pijanego szef nie złapał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...