Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kiedy będzie amfetamina medyczna? Chciałbym rozpocząć kurację ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kiedy będzie amfetamina medyczna? Chciałbym rozpocząć kurację ;)
 Już była, do połowy lat 90-tych była w aptekach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
65pln za gram :D Panstwo polaczkowo znow z chorych zrobi sobie utrzymanie kraju, choc wiem ze to nie o to tu chodzi. Tych chorych nalezy sie pozbyc! 210 dni na odpowiedz urzedu, gram za 65pln - to wnioski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz dziewczyny które pracuja w aptekach beda miały wzięcie wsród narkomanów :D No i z czasem okaże sie że firma co to scierwo sprowadza handluje tym nielegalnie i oczywiscie inni też no bo 65zł na gram rewelka niech weźmie i sprzeda za 40-50zł to tez bedzie dla niego sukces
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...jak się ta państwowa cena ma do ceny wolnorynkowej? Marych medyczna niczym nie rożni się od zwyklej. Oczywiście przymiotnik "medyczna" ma nadać jej swoistego ciężaru gatunkowego, jak rozumiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś nie rozumiem. Legalna trawka będzie droższa od nielegalnej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś nie rozumiem. Legalna trawka będzie droższa od nielegalnej ?
 Znaczy, że będa podwyżki.  Dilerzy już się cieszą i liczą zysk :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli tak jak ze wszystkim. "Legalne" papierosy czy wódka też są 2 razy droższe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytaj o tym wtedy pisz, to nie heroina, marihuana mniej uzalezniajaca od kofeiny, sa na to badania 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
65 złotych ?Za tyle to ja mam co roku całą plantację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
refleksje sprzed pół roku, kilka dni po formalnej legalizacji. wciąż aktualne, jak widać: ***marihuanaleczy.pl/ile-za-gram/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...