Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"...Mojego tatę chowaliśmy bez piżamy. Miał na sobie jedynie pieluchę i dwutygodniowy szpitalny brud." - pisze na tt Pani Maria. Dodatki covidowy pięknie działają na etykę i moralność w "opiece" zdrowotnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz tylko covidowe "działają".... A sk***e media dalej piorą mózgi ciemnemu ludowi!!! przykład: artykuł o "lawinowym wzroście zachorowań", który jest w imię wolności słowa... zamknięty dla komentarzy...! Oczywiście liczba zajętych łóżek nie zwiększa się... ale za to w pocie czoła "służby" "zdrowia" testują na potęgę, tych chorych na inne choroby bez covida kilka razy aż wyjdzie pozytywny... i cyk z zawałem na covidowy... i kasa płynie.... "pandemio trwaj"....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Mojego tatę chowaliśmy bez piżamy. Miał na sobie jedynie pieluchę i dwutygodniowy szpitalny brud."  - pisze na tt Pani Maria. Dodatki covidowy pięknie działają na etykę i moralność w "opiece" zdrowotnej.
 Czyli podrzucili ojca do szpitala i przez dwa tygodnie nawet nie przyjechali wykonać podstawowych czynności higienicznych? To nie ludzie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Paliwasa: widać że w ostatnim czasie nie miałeś do czynienia z "służbą" "zdrowia".... więc się nie kompromituj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż tak źle nie jest! W Polsce i owszem, ale każdy "wykształciuch" z powodzeniem może rozpocząć swoją specjalizację w skandynawskich, brytyjskich, niderlandzkich czy też kanadyjskich szpitalach, o niemieckich lub belgijskich nie wspominając! Tam nikt nie będzie miał Wam za złe, że chcieliście poświecić zdolności, czas i wysiłek na zdobywanie wyksztalcenia! Na ojczystej ziemie czeka Was upodlanie, szczucie i brak perspektyw ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...