Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koronawirus w Polsce? Pacjent zgłosił się sam do szpitala po podróży przez Chiny

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2020 r. o 12:36 Powrót do artykułu
nie ma to jak polegać tylko na autokorekcie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bylo go nie wpuszczac do Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy smakowanie chińskich przysmaków - nietoperzy w rosole, wędzonych węży itp itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co? Według Pani rzecznik z Bydgoszczy nie ma zagrożenia epidemiologicznego, bo nie przebywał w Wuhanie? Przecież wirus jest już w 30 [!] chińskich miastach. W samym Szanghaju jest już 66 chorych, w Pekinie 80, w Chengdu 90. Jeżeli nasze służby są tak dobrze poinformowane, to mam nadzieję, że los nas uchroni i wirus nie dotrze do nas, bo marnie to widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
This text is bold
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, ze polskie sluzby sciemniaja i symuluja gotowosc na wszelkie zagrozenia. W razie epidemii tego wirusa z takimi sluzbami i sluzba zdrowia to bedzie armagedon. PiS koloryzuje fatalny stan panstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierze w zadne slowo pisowskich przydupasow. To klamcy, oszusci, manipulatorzy, imbecyle i zdrajcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby w PL wybuchła epidemia to leżymy. Z niewydolnym państwem, niewydolną służba zdrowia, zamykanymi oddziałami, niedoborami lekarzy i pielęgniarek, brakami w lekach i kłopotami finansowymi aptek jest ciężko w normalnych warunkach. Kryzys, zachorowanie kilkunastu tysięcy osób, obnażyłby prawdziwe oblicze tego kraju. Za to możemy sobie polecieć do USA, tak przynajmniej w TVP mówili :) jaki ja jestem im wdzięczny.. i za te myśliwce 5 generacji i za to wstawanie z kolan :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powrotu do zdrowia i przede wszystkim duchowego zdrowia w JEZUSIE BOGU WSZECHMOGĄCYM bo tutaj jesteśmy na chwilkę. Byłem w stanie krytycznym po wypadku, nie dawano mi szans a jednak ostatnie słowo należy do ZBAWCY ..... GOOGLE : "amputowana ręka - Wszechmogący Pan Jezus moją radością siłą i mocą w szpitalu i po wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mydlenie oczu. Myślę że jest się czego obawiać. Jeśli wirus daje znać o sobie po kilku dniach i jednocześnie można nim od razu zagrażać nie będąc świadomym to w jaki sposób już na lotnisku wiadomo czy ktoś chory czy nie. Jak widać po przykładzie podróżnika z Australii nikt niczego nie zauważył. A jeśli wirus jest potwierdzony w Australii to równie dobrze mógł się zarazić już tam. I oby to nie był koronawirus jednak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo że publike trzeba uspokoić wprost nie napiszą że to tylko kwestia czasu kiedy i u nas bedzie wirus także zdrowia Polaczki :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jest coś takiego czego by te zołte małpy nie zeżarły? co za dzikusy nawet koali nie przepuszczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż mi się rzygać chcę, jak wszystko zwalacie na rząd. Sam nie jestem zwolennikiem ani PISU, ani PO, ani Biedroniów. Ale głupota ludzka nie zna granic. Ludzie, to największe zło na tej planecie, a po ludziach pieniądze. Czy Wy tego jeszcze nie widzicie? A za PO jak było ze służbą zdrowia? No ku*** jak? Też narzekaliście, że kradną. Ja jak narzekam, to na cały ustrój i władzę. Już tacy Jesteśmy, że Nam nic nie pasuje. Uczmy się patrzeć na świat z innej strony, z cieplejszej. Po PIS przyjdą następni i też będziecie narzekać, bo też będą bawić się Naszymi pieniędzmi. Spróbujmy w życiu złapać trochę słońca. Mniej się stresować, więcej działać, i starać się przejść jak najlepiej przez to życie. Wierzmy, że ta zaraza Nas minie, że zniknie ten wirus. Bądźmy ostrożni, ale nie wpadajmy w panikę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce pewnie w styczniu zginęło ok 100 osób w wypadkach drogowych. Bezpiecznie statystycznie lecieć do Chin niż jeździć po polskich drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce koronawirus nie ma racji bytu gdyż w naszym kraju panuje pandemia głupoty i nie ma miejsca dla dwóch tak groźnych chorób
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...