Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kolejny odcinek z serii "a mam to w du... "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ Japonia nie morduję swoich obywateli davidem19 więc zastosowała lek, który wszyscy znają! Rezultat? Sami zobaczcie : worldometers.info/coronavirus/country/japan/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to możliwe że 40 osób poszło od razu na zwolnienia jakiś pomór i tak zachorowali wszyscy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogą być gorsi niż "norwedzy".... już tłumaczę o co chodzi. Polak elektryk w Oslo... w domu u pewnego "norwega". Ten "norweg" pochodzi z pakistanu :) . I mówi do Polaka. Czemu ty Polaku pracujesz. Ja od 26 lat nie pracuję, a mam dom, mercedesa i Norwedzy dają mi to wszystko.... można? Oczywiście, że tak :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy patologiczne zachowania medyków (im wyżej, tym gorzej ) , brak zasad moralnych, odrzucenie etyki zawodowej są głowną przyczyną obecnej sytuacji epidemiologicznej w Polsce ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Administrujący nasz kochany kraj politycy nie powinni popadać w panikę z powodu tak drobnej sprawy, jak absencja zatrudnionych w służbie zdrowia osób! Wszak geniusze mają do dyspozycji nieograniczone niczym możliwości posiłkowania się komandosami z WOT oraz człowiekiem-cudotwórcą w osobie min. Mejzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele to d......y wołowe. Pracują w gorszychvwarunkach, w tłumach dzieci i nje chodzą masowo na zwolnienia. A lekarze cóż. Kolega koledze zwolnienie wystawia. Przetestować wszystkich na zwolnieniu. Testować aż wyjdzie rzekomy cov. Wsadzić na kwarantannę na którą sami lekarze chętnie wsadzają cywili. Na zastępstwo do szpitala dać dentystów. Przecież i tak tam nie leczą w większości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....LISTOPAD 2018 - Pielęgniarki na lewych L-4, policjanci i pracownicy sądów na L4, nauczyciele ... A wszyscy usta pełne słów o: godności pracy, przyzwoitości, uczciwości i poświeceniu... dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....LISTOPAD 2018 - Pielęgniarki na lewych L-4, policjanci i pracownicy sądów na L4, nauczyciele ... A wszyscy usta pełne słów o: godności pracy, przyzwoitości, uczciwości i poświeceniu... dno
 Skoro masz taki wysoki etos pracy, godności, przyzwoitości i poświęcenia, to co robisz jako troll w regionalnej gazetce? Nie starczyło inteligencji żeby zobaczyć studia medyczne, czy prawnicze, albo choćby kondycji żeby dostać się do szkoły policyjnej? Jesteś żałosny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do dodawania nowych opinii o lekarzach i ich pracy na stronie: ***s://bliskilekarz.pl Dzięki Waszym opiniom inni skorzystają wybierając najlepszego lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...