Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
antypolska nagonka trwa w najlepsze, ponieważ to nie Tusk, ale obecny rząd znalazł elastyczne rozwiązania zarówno na uzdrowienie stanu służby zdrowia, jak i samych roszczeniowych konowałów, co tylko więcej i więcej chcą do portfeli! Teraz skończyło się szantażowanie Polaków, a nadszedł czas pracy dla narodu! Innowacyjne i atrakcyjne dla lekarzy rozwiązania nie znajdują odpowiedników w żadnym zakątku świata, ale im nadal mało! Niech mniej TVN24 a więcej prawdy i rzetelności posłuchają, to może oczy im się otworzą! Już teraz widać, że dawni emigrujący lekarze wracają do kraju i maja się bardzo dobrze. Po nich powrócą kolejni i kolejni, bo Polska chce dać im opiekę i zajecie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok Likwidacja łóżek i to jeszcze na kardiologii!!!! parodia Leczmy zawały w domu, może ktoś to przeżyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawno lekarze nie dawali sobie rady bez stażystów . Służba zdrowia stawała bez nich . Teraz okazuje się że trudno ich utrzymać z tym uposażeniem. Wykombinowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to juz sa jaja Zeby taki lekarz odchodzil Pan grzywna to specjalista wysokiej klasy Dzieki niemu zyje Ludzie opanujcie sie Zatrzymajcie tego lekarza w szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doszlo do tego ze ludzi majacych inne poglady sie zwalnia z pracy I za to gineli ludzie w czasie wojny i potem za czasow solidarnosci zeby kur***l z reszta bandy niszczyl wszystko Matko boska zabierz go do nieba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś chciałem tam stażować. 2 miesiące łażenia od drzwi do drzwi, bo nikt nic nie wie. Odpuściłem. W Zamościu przyjęli mnie od ręki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TUSK TYLE NAKRADL Z ORFE I AMBER GOLD TO MOZE POMOZE SZPITALOWI PRZECIEZ JEST TAK BARDZO ''ZATROSKANY''O SWOJ KRAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten szpital ma dotacje i z ministerstwa zdrowia i z ministerstwa szkolnictwa wyższego więc nie ma porównania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Szpital miał problemy również przed "dobrą zmianą", płytkie jest ocenianie rzeczywistości która jest nieco bardzej złożona niż ci się wydaje jedynie pod kątem politycznym" Przecież te długi to nie powstały w rok czy dwa... To proces długofalowy,  w końcu chcą to jakoś ruszyć, tylko obrali złą drogę. Bo zmniejszanie ilości łóżek spowoduje jeszcze gorsze warunki dla pacjentów... umrą po prostu prostu w domu, bo w przychodniach kolejki kosmiczne... A przez zwolnienia na pewno się nie zmniejszą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest niemożliwe. 1 lekarz na 1 pacjenta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Rydzyka i ***zję jest ale na służbę zdrowia już nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdajesz sobie sprawę, jakie doświadczenie mają ci lekarze? Jaką wiedzę zdobyli przez wszystkie lata pracy? Ja osobiście wolałabym leczyć się u takiego lekarza niż tego świeżo po studiach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypolska nagonka trwa w najlepsze, ponieważ to nie Tusk, ale obecny rząd znalazł elastyczne rozwiązania zarówno na uzdrowienie stanu służby zdrowia, jak i samych roszczeniowych konowałów, co tylko więcej i więcej chcą do portfeli! Teraz skończyło się szantażowanie Polaków, a nadszedł czas pracy dla narodu! Innowacyjne i atrakcyjne dla lekarzy rozwiązania nie znajdują odpowiedników w żadnym zakątku świata, ale im nadal mało! Niech mniej TVN24 a więcej prawdy i rzetelności posłuchają, to może oczy im się otworzą! Już teraz widać, że dawni emigrujący lekarze wracają do kraju i maja się bardzo dobrze. Po nich powrócą kolejni i kolejni, bo Polska chce dać im opiekę i zajecie!
 Zapisałem sobie pański komentarz. W przyszlości posłuży jako dowod naiwności wyborców PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie ordynatorze jest pan wielki Uratowal pan mojego ojca a mnie leczy Pozdrawiam pana i zal mi ze polityka weszla do szpitala Mendy pisowskie wykoncza wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital warto byłoby uratować nawet kosztem np. nowych budynków dla urzędu miasta i innych instytucji. Gdyby ktoś pomyślał, nawet pewnie po dwa zera zrzuciły się każdy mieszkaniec i byłaby jedna bańka mniej. Maszt sterczy, a nawierzchnia głównych ulic dziurawa... Umów nikt nie daje, a pracowników będą ściągać... Miasto inspiracji...ale raczej na treny, bo zdrowie, które jest najważniejsze czeka w kolejce na końcu, zapisane na następny rok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital warto byłoby uratować nawet kosztem np. nowych budynków dla urzędu miasta i innych instytucji.
Poziom idiotyzmu ludzi tu komentujących jest przerażająca. Co ma Urząd Miasta do Szpitala na Kraśnickich?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...