Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Praca może szkodzić

Utworzony przez Maxxx, 28 października 2007 r. o 19:09 Powrót do artykułu
A jakaś porada dla pracowników fizycznych?Bo chyba też ciężko pracują....co prawda nie jest im dane siedzenie i nie zawsze pracują w ogrzewanym budynku...ale też są narażeni na różnego rodzaju schorzenia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dlaczego nie mają warunkow szkodliwych, nauczyciel i inne zawody są traktowane ja święte krowy a inni to co, leżą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie, szczegółnie ta której sie nie lubi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam siedze za biurkiem w hurtowni i wiem jakie to przynosi bolesne skutki. Jestem młodym człowiekiem ale 8 godzin na tyłku daje znać wieczorami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maxxx napisał:
A jakaś porada dla pracowników fizycznych?Bo chyba też ciężko pracują....co prawda nie jest im dane siedzenie i nie zawsze pracują w ogrzewanym budynku...ale też są narażeni na różnego rodzaju schorzenia....
rada jest taka, by zmienić pracę ;-) a tak poważnie to wystarczy poświecić godzinę lub pół godziny dziennie by zmienić pracę na lepszą ;-) taka jest moja rada. No chyba, że ktoś bardzo lubi swoją pracę to wtedy opcja poszukiwania pracy jest bez sensu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...