Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nic nie da nawet wczesna diagnoza (jakiegokolwiek nowotworu) jezeli leczenie bedzie na takim poziomie jak w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się - problem jest ze wszystkim: począwszy od skierowania do onkologa, skończywszy na specjalistycznych badaniach. zgłosiłam się do onkologa z podejrzeniem raka skóry. na szczęście zmianę obejrzał...i stwierdził, że może to być infekcja skórna..., ale mam się do niego ponownie zgłosić za 2-3 miesiące. oczywiście on nie wyklucza zmian nowotworowych "ja nie mogę takich zmian wykluczyć" i na pewno ich nie wykluczy, bo jedną zmianę skórną już miałam wycinaną, a nowa jest taka sama, jak pierwsza... poproszę conkologii o dokumentację medyczną. ciekawa jestem co pan dr do niej wpisał. poziom rozmowy z pacjentem pozostawiał wiele do życzenia. na pewno pan dr byłby milszy, gdybym odwiedziła go w gabinecie prywatnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jakie wrażenia mają pacjentki. Z tego co słyszę, nieco inne....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital gdzieś nie ma normalnej opieki przed porodem i po porodzie ... Kobieta w dniu porodu z bólami i każą jej wchodzić na fotel ginekologiczny po porodzie każą odrazu usiąść nie chcą dawać leków przeciwbólowych noworodka nie kompią po porodzie ani potem brak pomocy młodej nie doświadczonej mamie zero delikatności pomocy jak najdalej od tego szpitala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle dziennik Wschodni wychowala swoje szpitale jakie nowoczesne i jaki ten Lublin wspaniały po wyprowadzce do innego miasta okazuje się że Lublin tak naprawdę to dziura zabita dechami. Lubelscy lekarze nie umieją ciąży wykryć to jak oni te badania robią DZIENNIK WSCHODNI STRZELCIE SIĘ W TE WASZE PUSTE GŁUPIE LUBELSKIE ZRYTE BANIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkluzja jest jedna jaki byłby system doskonały jak lekarz będzie ch...jem nastawionym na kasę to nic się nie zmieni. Po wolnych sądach pisiory powinny rozj...bać kastę pseudolekarzy. Znam naprawdę dobrych lekarzy na NFZ którzy mają zniszczoną renomę przez pseudolekarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nasza Klinika może się pochwalić". A czy pacjentki mogą was pochwalić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klauzura Zenobia- tak, ja mogę pochwalić. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia lekarza, operacji. Dzięki nim mam teraz dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kotarski, usuwanie narządów i chemio czy radioterapia to nie jest leczenie tylko okaleczanie kobiet. Skoro ma pan przed nazwiskiem jakieś literki to powinien to pan rozróżniać, okaleczanie kobiet od leczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No na pewno !!! Jak pójdziesz do (pseudo)lekarza na NFZ to podejrzewa, a jak pojdziesz prywatnie to tego samego ,,doktora" to juz zaproponuje szereg badań, oczywiście prywatnie i dalej bedzie sie wahał z postawieniem diagnozy bo przeciez masz kasę na prywatne wizyty to za 10 razem moze ci powiedzieć że nie ma sie czego bać ale trzeba skontrolować- i to koniecznie prywatnie bo NFZ tego nie wykryje. Chory kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle dziennik Wschodni wychowala swoje szpitale jakie nowoczesne i jaki ten Lublin wspaniały po wyprowadzce do innego miasta okazuje się że Lublin tak naprawdę to dziura zabita dechami. Lubelscy lekarze nie umieją ciąży wykryć to jak oni te badania robią DZIENNIK WSCHODNI STRZELCIE SIĘ W TE WASZE PUSTE GŁUPIE LUBELSKIE ZRYTE BANIE.
 och jak to dobrze, ze się  wyprowadziłaś, poziom kultury 0. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako pacjentka nie moge was pochwalic p. Doktorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę się zgodzić z Pani zdaniem. Opieka na trakcie porodowym oraz połogu jest na wysokim poziomie, a personel miły i pomocny. Dalsze zarzuty mogą wynikać z Pani niewiedzy, co do standardów postępowania,pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Profesorze. A czy Pan wie, jak Pana Klinika oceniana jest przez Pacjentki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mogę tylko pochwalić prof Rechbergera z Lublina. To dzięki nim mam dziecko, a prof Kotarski powiedział, że nie będę miała. Prof. Rechbergera Go WYSMIAŁ:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...