Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega przed e-papierosami. Polscy lekarze biją na alarm

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 stycznia 2020 r. o 09:38 Powrót do artykułu
papierosy to gówno..e-papierosy to też gówno..alkohol też gówno...jak widzę zwłaszcza gówniarza z tymi gównami to śmiać mi się chce bo gówniarz robi za dorosłego nie wiedząc że jest tylko szczylem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA dodawali do liquidow roznych nielegalnych substancji - w tym dopalaczy, stad te zgony. Skad ta nagonka na e-fajki? Czyzby tytoniowe lobby a moze poprostu zbyt duzo ludzi dzieki temu ( w tym ja) rzucilo palenie papierosow i wplywy do budzetow sa mniejsze;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorszych bzdur i wypowiedzi ze strony sanepidu i ich rzeczników dawno nie czytałem. Badania, badania i jeszcze raz badania a na końcu pokazać wyniki. A tak to wygląda jak "na placu czerwonym rozdają za darmo rowery"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równie szkodliwe jest marketowe żarcie, tak popularne w Polsce suplementy diety (90% reklam w TV to reklamy sumplementow i pseudolekow) oraz fast food (w tym tak lubiane przez polska cebule kebaby) ale nikomu nawet nie przyjdzie do glowy zeby nakladac na sprzedaz tego jedzeniowego syfu jakies restrykcje czy akcyze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Selekcja naturalna, najgłupsze sztuki zostają wyeliminowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ktoś kupuje lewe liquidy żeby było taniej i leje dziwne wyciągi typu THC to niech się nie dziwi że potem płuca, z legalnego rynku są znacznie zdrowsze nic niż tytoń, a i koncerny tytoniowe robią co mogą żeby nie spadała im sprzedaż na rzecz e-papierosów siejąc totalną dezinformację również wśród lekarzy, płynie gruba kasa anty e-papierosowa bo spada sprzedaż tytoniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurczę pieczone serio to jest jeszcze uważane za fajne, za popularne, modne to palenie?? dzieciaki nadal tak chętnie po to sięgają jak w latach 90tych? ja nigdy nie paliłam bo po prostu to śmierdzi. od ludzi którzy palą - śmierdzi - i ubranie i włosy i mieszkanie, no wszystko jest przesiąknięte tym smrodem. jak mijam zadymionego to wstrzymuję oddech i szybko wyprzedzam.. nie mam nic do palaczy póki nie psują powietrza wokól mnie, że muszę wdychać ich nie wiem jak to nazwać , ich wyziewy. nigdy nie zrozumiem tej chęci bycia palaczem=śmierdzącym... nie powiem, miałam kiedys ochotę sprobować, by sprawdzić czy mi się spodoba, sprobowałam, ale po pierwsze ten dym, po drugie szkoda spalać kasę, po trzecie próba była jedna i na tym koniec bo jak lepiej nie ryzykować dłużej, jeśli wciąga.. pozdrawiam palaczy i życzę rzucenia nałogu! powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSlam potrzebuje kasy na socjal dla patoli (wiadomo, ze jak sie rozmnazaja to wiecej PiS ma wyborcow) wiec szukaja kazdej deski a raczej cycka ratunku do udoju. Od kwietnia i tak liquidy podrozeja o 100%. Poj...e totalitarne panstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest Krzyś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak czytam że lekarze biją na alarm to śmiech mnie ogarnia .bo lekarzy nasze zdrowie g...o obchodzi ,najważniejsza jest tylko kasa 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należę do tych szczęśliwców, którzy nie palą. Mój ojciec jest palaczem nałogowym, pomimo wieku 70+ nadal pali kilkanaście papierosów dziennie, ma naprawdę końskie zdrowie. W mieszkaniu wszystko śmierdzi dymem tytoniowym, który najlepiej smakuje jak np. siadasz do obiadu. Ile ojciec w życiu przepalił pieniędzy to głowa mała. No cóż, to straszny nałóg, tak jak i każdy inny zresztą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WHO nie dostała odsypu ze sprzedaży e-papierosów od producentów i robi raban o kasę. Proste jak budowa cepa. A różni usłużni głupcy i inni funkcyjni głównie w POlsce ujadają aby wesprzeć swoich mocodawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektroniczne papierosy są również bardzo szkodliwe dla kobiet w ciąży oraz młodych ludzi, którzy uzależniają się od nikotyny i potem chętniej sięgają np. po tradycyjne papierosy. Hahahahahaha no nie wytrzymie halyna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palę e-papierosy już długo. Na pewno za długo i na pewno dłużej niż planowałem. To co mogę o tym powiedzieć to z pewnością lepsza cena, brak smrodu i w sumie tyle pozytywów. Nigdy nie zakładałem, że to zdrowe. Kasłałem jak paliłem tradycyjne, kaszlę i teraz, palę bardzo dużo, bo gdy klasyk się kończy to ile jesteś w stanie spalić? 3 pod rząd? Może, ale to już w japie jest tragedia. Elektronika kopci się non stop. Poza tym to zupełnie inny rodzaj uzależnienia. Mówi się, że to nikotyna i tamto też, ale zauważyłem, że jak okazjonalnie sięgnę po tradycyjnego, to nijak mnie to nie nasyca i ledwie skończę palić wyciągam elektronika. Wmawianie ludziom, że to znacznie zdrowsze powinno być karalne. Jedno się zgadza, a przynajmniej w moim przypadku elektronik pomógł mi rzucić tradycyjne, choć nie uwolnił mnie od nałogu tylko wepchnął w drugi, inny, nie wiadomo na ile mniej czy bardziej niebezpieczny. W tych wszystkich ogłoszeniach odnośnie szkodliwości pewnie jest sporo prawdy, ale pewnie też nie bez wpływu są straty dla niektórych koncernów tytoniowych czy problem z obłożeniem akcyzą jak w u nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiać mi się chcę z tych pseudo artykułów, które mają na celu wprowadzenie ciemnoty w błąd. Czemu nie napiszecie, że w Wielkiej Brytanii w szpitalach daje się kobietom w ciąży e papierosy jako substytut zwykłego kiepa. Śmiech na sali. Od razu czuć, że ten materiał jest sponsorowany zresztą jak większość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ARTYKUŁ PRZEZ KOGO OPŁACONY BYŁ? :))))))))))))) Czemu nie ostrzegacie przed napojami, gdzie każdy może sobie dosypać thc czy innego świństwa? Wtedy nagłówki będą NAPOJE ZABIJAJĄ? Zwyczajna propaganda na rynek E-PAPIEROSÓW. Pokończyły się pieniążki koncernom tytoniowym widzę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez który koncern tytoniowy artykuł sponsorowany bo sprzedaż spada??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurczę pieczone serio to jest jeszcze uważane za fajne, za popularne, modne to palenie?? dzieciaki nadal tak chętnie po to sięgają jak w latach 90tych? ja nigdy nie paliłam bo po prostu to śmierdzi. od ludzi którzy palą - śmierdzi - i ubranie i  włosy i mieszkanie, no wszystko jest przesiąknięte tym smrodem. jak mijam zadymionego to wstrzymuję oddech i szybko wyprzedzam.. nie mam nic do palaczy póki nie psują powietrza wokól mnie, że muszę wdychać ich nie wiem jak to nazwać , ich wyziewy. nigdy nie zrozumiem tej chęci bycia palaczem=śmierdzącym... nie powiem, miałam kiedys ochotę sprobować, by sprawdzić czy mi się spodoba, sprobowałam, ale po pierwsze ten dym, po drugie szkoda spalać kasę, po trzecie próba była jedna i na tym koniec bo jak lepiej nie ryzykować dłużej, jeśli wciąga.. pozdrawiam palaczy i życzę  rzucenia nałogu! powodzenia
 dzięki za życzenia nie palę 16 dzień ;) , wiem że to dopiero pierwsze kamienie za mną na drodze na Ewrest ,trzymaj  za mnie kciuki by się udało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadek sprzedaży wyrobów tytoniow koncerny już nie zarabiają tyle iile powinni to trzeba coś wymyśleć aby ludzie powrócili do zwykłych papierów ciemny lód zawsze złapie takie głupie teksty jak lekarze biją na alarm, ludzie umierają, epidemia. Najlepsze jest to że ludzie umierają od zwykłych fajek dostają raka organizm trują ale to jest normalne ich zdrowie niech robią co chcą( jak kasa się zgadza koncernom). Bo czemu fajek nie zakazać jak są tak szkodliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dureń durnia durniem pogania w tych komentarzach. Wdychanie syfu jest baaardzo zdrowe. Smacznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...