Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież pododdział nie powstał wczoraj. Jak zwykle kontrolują dopiero wtedy się gdy zdarzy się tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to zapłacimy 5 razy po 80 000 pln odszkodowania, a następny szef szpitala znowu będzie kolegą polityków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie się nie mieści że mógł być taki stan sanitarny w szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałam juz jakiś czas temu że w tym szpitalu są jakieś niebezpieczne bakterie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego wynika ? Jakiś tam człowiek (jakiś tam pacjent i jego oko) olewka......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowie się nie mieści że mógł być taki stan sanitarny w szpitalu
 Obecność bakterii i wirusów w szpitalu to nic nadzwyczajnego, w końcu przebywają tam chorzy ludzie. Sala operacyjna i sprzęt chirurgiczny powinny być jednak sterylne. Dlaczego tak nie było? Błąd ludzki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Ja też dostałem gronkowca z tej wylęgarni. Złamania szczęki nie zauważyli na sorze, chociaż czarny krwiak po wypadku był na pół policzka. Lekarz brał łapówki za operacje, a na pierwszą trzeba było czekać 13 dni po wypadku. Na koniec rehabilitant ruszył świeżo zoperowane kolano, żeby przypadkiem nie zrosło się dobrze. Za 4 złamania wielomiejscowe i wybite zęby z odszkodowania grupowego w pracy dali 3.300. ZUS stwierdził już, że jestem zdrowy, choć noga boli przy chodzeniu dłuższym niż 2km (i tak Bogu dzięki, że rentę dostałem...na rok!!!). W urzędzie pracy odmawiają zasiłku, bo "źle jest wystawione zaświadczenie z ZUS". Z ZUS poprawione zaświadczenie wysyłają już ponad 2 mies, choć mają 30 dni na odpowiedź. A do roboty poszedłbym, ale kto weźmie "zdrowego" inwalidę ?? Żeby na zwolnienia chodził ??? Tonie już ten Tytanic...tak z al. Kraśnickiej jak i znad Wisły, choć wody mało...tonie. "...już umiera ta kraina, Tego nikt już nie zatrzyma... Już umiera ta kraina... Aha, aha..." To przepowiedziane, przepowiedziane... przepowiedziane Tak nas ostrzegał pan Kazimierz Staszewski już ze 30 lat temu... I jednak ostrzeżenie wzięte jest jako zapowiedź, która musi się... wypełnić....? Ad similum do innych spraw odnosi się to również. Chyba czas zbierać graty i zawijać do jakiejś ziemianki w lesie, bo jak do nas dojdą skutki dzisiejszych działań, to będzie u nas jak w Syrii... swoją drogą jeszcze kilkanaście lat temu raj urlopowy, a dziś poligon dla armii całego świata. Obchodziły kogoś zabytki ? Bogactwa ? Albo ludzie ? Nie !! Oni chcą tylko... Poćwiczyć. A my swoim zachowaniem - patologią, zapraszamy ich teraz do siebie. P.S. Dziękuję za rady typu: trzeba było z tym gdzieś pójść. Byłem..i jak w Urzędzie Pracy: my nic nie możemy zrobić... To jedyna prawda do wszystkiego: oni już NIC nie mogą zrobić. A prawda jest taka, że cieszę się, że mnie nie zabili jak szwagra sepsą w szpitalu na Śląsku. Swoją drogą ZUS odmówił renty dla wdowy, bo był na działalności i miał wysokie składki, a ubezpieczenie odmówiło wypłaty odszkodowania, bo miał krostę na tyłku i nie zgłosił, że jest chory do ubezpieczenia. Można ? Dobić wdowę po zabitym w szpitalu mężu ? Można. To co doopeł zawracacie gronkowcem ?? Przecież to normalka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bez powodu mówi się na to umieralnia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym szpitalu niestety panuje brud, szkoda ze dopiero teraz jest kontrola. Pracownicy sa brudasami i tu nic nie pomoże 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
XXI w. koniec drugiej dekady, a "medycy" w szpitalach nadal nie wiedzą, że należy sterylizować narzędzia. To chyba wiek.. sam nie wiem, XIX, a może jeszcze odleglejsze czasy? Koszmar, taki właśnie jest poziom służby zdrowia, dbałości o pacjenta i świadomości medyków. A straszą fryzjerem i tatuażystą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragiczne podejście do pacjenta. Chamstwo. Chorzy się nawzajem bronią przez brakiem kultury i człowieczeństwa personelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A podobno tak świetnie zmniejszyły się kolejki do okulisty,kolejki do operacji zaćmy. Ach jak z tym zmniejszeniem ma następować taka jakość to chyba pacjenci podziękują. Wolą raczej być zdrowsi,a nie bardziej chorzy niż przyszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed przystąpieniem do takich zabiegów powinno się sprawdzać sprzęt i warunki w jakich maja odbywac sie takie operacje w szczególności, że wchodzi w grę ludzkie zdrowie i życie. Gdzie był sanepid kiedy podjęli decyzję, że będą tam operować? Takie miejsce na "otwarciu" nie podlega kontroli? Ktoś kto to zaakceptował powinien być pociągnięty do odpowiedzialności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...