Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sławomir Świerzyński (ex_PSL): "- Koalicję Europejską trzeba odpowiednio nazwać. To jest TARGOWICA..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cudownie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo!!! Najlepsza ekipa od wcześniaków w Lublinie. To dzięki tym wspaniałym Paniom mój Jasio żyje i ma się dobrze. Serdecznie pozdrawiamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, powodzenia:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super,sama jestem mama wczesniaka i wiem jak to jest,kazdy ml robi roznicy,moja kruszynka na moim mleku wagowo dorownala innym dzieciom,nic A nic nie przypomina Juz tego okruszka ktorym byla,jestem chetna podzielic sie mleczkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urodziłam w terminie mleka miałam niewiele, a maluch był głodny. Z zazdrością i żalem patrzyłam na mamy, które wylewaly mleko do kanalizacji. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwacje "okołorodzinne" jak dla mnie nie pozwalają na stwierdzenie różnic między mlekiem matki, a sztucznym; wierzę naukowcom, jeżeli twierdzą, że jest inaczej, ALE z tego co mi się wydaje to chyba ważna jest dieta matki, a skąd mamy wiedzieć, że osoby oddające mleko do banku np. nie żywią się niezdrowo lub nie stosują żadnych używek? ktoś bada to mleko?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wreszcie. Szkoda, że w DSK nie można podawać mleka matki na OIT a i na oddziale trzeba toczyć batalię z paniami pielęgniarkami żeby móc podać dziecku własne mleko. Każde 10 ml podane mojemu wcześniakowi musiałam wyprosić u każdej kolejnej z Pań na zmianie. Jeszcze szkolenia dla personelu by się przydały i odgórny nakaz kierownictwa bo robią co chcą i jak im wygodnie. MM leje się strumieniami niezależnie od zdrowia i potrzeb bo tak im wygodniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam to przede wszystkim przydalaby sie pomoc laktacyjna, ktos kto ma pojecie o tym a nie wciskanie dzieciom mm bo "mama ma puste piersi" .... nie ma tam a na pewno nie bylo zadnej poloznej ani doradcy ktora by matce pomogla. Jak mi dziecko plakalo przyszla babka ktora wcisnela mm bo pani i tak nie wykarmi... brak slow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bank mleka super!!!tylko po co skoro w DSK nie mozna karmic swoim mlekiem!ani na OIT ani na patologii noworodka. Proponuje szkolenie dla pielegniarek i lekarzy na ten temat i temat kangurowania ktore tez jest wazne a tam zakazane!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje Moniko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, że w Lublinie coś wreszcie ruszyło do przodu pod tym względem. Może czas na zmiany w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym??? Potwierdzam to co zostało już napisane- na OIT USD nie chcą podawać pokarmu matki, choćby ta na rzęsach stanęła! Nie ma dyskusji, nie bo nie. A leżą tam wcześniaki czy dzieci donoszone, które urodziły się chore i dla nich to ogromna różnica. Na O. Noworodkowym i Niemowlęcym można karmić piersią lub podawać mleko mamy, jak się samemu zawalczy, o wsparciu laktacyjnym mowy nie ma. Popieram poprzednich komentatorów- przydało by się porządne szkolenie dla personelu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochane Panie, dieta matki karmiącej to MIT!!! Karmię piersią, jem wszystko!!!! Przestańcie powtarzać te brednie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...