Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
  • Jednak się tłumaczy. Jeżeli jest niewinny, to dlaczego się tłumaczy? Jeśli zaś jest winny, to powinna go spotkać sprawiedliwość (zaś samosąd prawie zawsze jest zaprzeczeniem sprawiedliwości).
  • Lewica za faszystowski projekt pandemiczny powinna zostać oficjalnie zdelegalizowana - trzeba masowo żądać od Ministra Sprawiedliwości zawnioskowania do Trybunału Konstytucyjnego o stwierdzenie, że działalność Lewicy (a może także jej cele) jest sprzeczna z Konstytucją!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... wladza robi ze strachu pod siebie. Szczepienia nir dzialaja. Próbują falsami chronić swoje dpy przed sprawiedliwością, która będzie NORYMBERGA 2.0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... wladza robi ze strachu pod siebie. Szczepienia nir dzialaja. Próbują falsami chronić swoje dpy przed sprawiedliwością, która będzie NORYMBERGA 2.0
  94% przypadków jazdy po alkoholu NIE KOŃCZY SIĘ WYPADKAMI (dane z IDzD)... Segregacja toksykologiczna jest niezgodna z KONSTYTUCJĄ!!!... Brak dowodów na skuteczność trzeźwości! OSOBY ALKO-UJEMNE TEŻ POWODUJĄ WYPADKI!!!... Dziś obowiązkowe badanie trzeźwości, jutro CERTYFIKATY TRZEŹWOŚCI, PO JUTRZE ZAKAZ PRZYCHODZENIA DO PRACY PO PIJAKU!!!... POLAKU NIE DAJ SIĘ ZNIEWOLIĆ!!!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz MZ z wieeelkim trudem podaje, że 30% zgonów, to zaszczepieni...- czujecie, co się wydarzy, jak ktoś upubliczni prawdziwe dane z polskich serwerów MZ? - kto ma oczy niechaj czyta: stevekirsch.substack.com/p/latest-devastating-news-on-the-vaccine
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytajcie historię jednej zmarłej osoby.... to pokaże Wam skalę patologii w pewnych grupach "zaufania": wydarzenia.interia.pl/autor/irmina-brachacz/news-szpital-wypisal-chora-z-covidem-do-domu-zmarla-po-kilku-godz,nId,5677820
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamierza zglosic do prokuratury ale najpierw zglosil do Dziennika Wschodniego. Facet pewnie musi buc z postkomunistycznej nomenklatury - Partia Wmiestie, KPP lub SLD?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytajcie historię jednej zmarłej osoby.... to pokaże Wam skalę patologii w pewnych grupach "zaufania": wydarzenia.interia.pl/autor/irmina-brachacz/news-szpital-wypisal-chora-z-covidem-do-domu-zmarla-po-kilku-godz,nId,5677820
 Odmawiam założenia opon zimowych, ponieważ: - To mój samochód, mój wybór, moja wolność... - Skuteczność opon zimowych nie jest udowodniona, poza badaniami przeprowadzonymi przez produentów... - Moja sąsiadka miała wypadek po założeniu opon zimowych... - Niektórzy mają już 3 komplet opon, to dowodzi ich nieskuteczności... - Nie wiemy z czego są robione... - Producenci opon zimowych straszą nas zimą, żeby się wzbgacić. Poza tym, to oni wymyślili śnieg i rozrzucają go po nocy, gdy śpisz... - Jesli mam opony, rząd może mnie śledzić w śniegu... OTWÓRZCIE OCZY I PRZESTAŃCIE BYĆ OWCAMI!!! W TYM ROKU OPONOM ZIMOWYM MÓWIMY NIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...