Stoki narciarskie w Lubelskiem - czyli gdzie według Google najlepiej wybrać się na narty
LOKALIZACJE STOKÓW

Pożegnanie z Euroligą, Polski Cukier AZS UMCS kontra LDLC ASVEL Feminin

Lutnia Piszczac celuje w miejsce na podium

Polesie Kock nie boi się o bramkarzy

Polesie Kock przegrało z Granitem Bychawa, a także straciło swojego podstawowego bramkarza – Adriana Parzyszka.

Polski Cukier AZS UMCS Lublin przegrał wszystkie spotkania turnieju Lotto 3x3 Liga

Koszykówka 3x3 jest dyscypliną, która rozwija się w coraz szybszym tempie. Wyrazem tego są rozgrywki Lotto 3x3 Liga, które cieszą się coraz większym poważaniem. Startują w nich wszystkie zespoły Orlen Basket Ligi, a także reprezentacja młodzieżowa Polski kryjąca się pod szyldem Lotto U-21. Pierwszy turniej został rozegrany we wrześniu w Lublinie, drugi odbył się w czwartkowy poranek w Sosnowcu.

Rezerwy Startu Lublin nie dały rady w turnieju Lotto 3x3 Liga

Polski Cukier Start Lublin przegrał dwa spotkania w turnieju kwalifikacyjnym Lotto 3x3 Liga w Sosnowcu

Górnik Łęczna gra dzisiaj z Chrobrym Głogów. Strefa barażowa coraz bliżej

Po meczach kandydatami do czołowych lokat na zapleczu ekstraklasy, Górnik Łęczna zmierzy się z niżej notowanym rywalem. W poniedziałek o godz. 18 zielono-czarni zagrają w Głogowie z tamtejszym Chrobrym, obecnie piątą drużyną od końca.

Gala Suzuki Boxing Night 27 w Lublinie. Biało-Czerwoni pokazali klasę [zdjęcia]
film

W Centrum Spotkania Kultur odbyła się Suzuki Boxing Night 27. Reprezentacja Polski okazała się minimalnie lepsza od Azerbejdżanu.

Siatkarze PZL Leonardo Avii Świdnik wrócili z dalekiej podróży, skuteczna pogoń Bogdanki Arki

W wyjazdowym meczu 25. kolejki PZL Leonardo Avia Świdnik pokonała Gwardię Wrocław 3:2. Żółto-niebiescy przegrywali już 1:2 w setach, a w tie-breaku 8:11, ostatecznie zeszli z boiska jako zwycięzcy.

Rehabilitacja Azotów Puławy

Po fatalnym występie w Legionowie Azoty Puławy pokonały przed własną publicznością Zagłębie Lubin 36:24.

MKS FunFloor Lublin rozbił rywalki z Elbląga, wielki mecz Aleksandry Tomczyk

MKS FunFloor Lublin zakończył drugą rundę efektownym zwycięstwem w meczu z EKS Start Elbląg – aż 41:20.

230 strzeleckich imprez w 20 lat. Dzisiaj o Puchar Niezłomnych 2024
NASZ PATRONAT

Lubelski Klub Strzelecki „Snajper”, świętujący w tym roku jubileusz swojego 20-lecia zorganizował dzisiaj (25 lutego) ogólnopolskie zawody strzeleckie o Puchar Niezłomnych.

Janowianka musiała się napracować na zwycięstwo w sparingu, wyniki naszych czwartoligowców

Victoria Łukowa, czyli rywal z klasy okręgowej wysoko zawiesił poprzeczkę liderowi IV ligi. Janowianka do przerwy przegrywała 0:1. W drugiej połowie drużyna Ireneusza Zaruczka zdobyła jednak trzy gole i wygrała ostatecznie 3:1.

Wisła Grupa Azoty wywalczyła punkt w Olsztynie, ale wylądowała w strefie spadkowej

Wisła Grupa Azoty Puławy rozpoczęła rundę wiosenną od remisu w Olsztynie (1:1). Punkt zapewnił Dumie Powiśla Krystian Puton.

Jedna bramka w sparingu Lublinianki z Opolaninem. Zagranicznych transferów nie będzie

Lublinianka lepsza od ligowego rywala. Drużyna Marcina Zająca pokonała w niedzielę Opolanina Opole Lubelskie 1:0. Jedyną bramkę zdobył Bartłomiej Poleszak. Wiadomo już, że do ekipy z Wieniawy nie trafi testowany ostatnio Algierczyk.

Ponad 5,5 tysiąca widzów oglądało z trybun pierwszy domowy mecz Motoru Lublin [zdjęcia]

Motor w sobotni wieczór zagrał po raz pierwszy w 2024 roku mecz o punkty. Drużyna Goncalo Feio, jak zwykle dostarczyła kibicom sporej dawki emocji. Ostatecznie żółto-biało-niebiescy wygrali 1:0 po golu z 90 minuty Dariusza Kamińskiego. Spotkanie z wysokości trybun oglądało dokładnie 5629 widzów. Szukajcie się na naszych zdjęciach!

Cement-Gryf Chełm rozpoczął sezon od mocnego uderzenia

Młodzi reprezentanci MKS Cementu-Gryfa Chełm udanie rozpoczęli sezon 2024

Bramka na sekundę przed końcem meczu, AZS AWF Biała Podlaska ograł lidera

Akademicy z Białej Podlaskiej sensacyjnie pokonali prowadzącą w tabeli drużynę Śląska Wrocław Handball 31:30.

Padwa Zamość nie dała szans spadkowiczowi [zdjęcia]

W spotkaniu weekendowej kolejki KPR Padwa Zamość rozbiła spadkowicza z Orlen Superligi Sandra Spa Pogoń Szczecin 42:32.

Goncalo Feio (Motor Lublin): Zarządzanie kadrą będzie polegało na tym, żeby być sprawiedliwym

Motor Lublin w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry zdobył gola w meczu z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza i pokonał rywali 1:0. Jak sobotnie spotkanie oceniają trenerzy obu drużyn?

Bogdanka LUK nie dała rady wiceliderowi, ale kibice nie zawiedli [zdjęcia]

Bogdanka LUK Lublin musiała uznać wyższość wicelidera Aluron CMC Warty Zawiercie. Lublinianie przegrali w trzech setach

Lewart pudłował na potęgę, ale pokonał Kryształ. Nowi piłkarze w obu drużynach

Ciekawy mecz w Lubartowie. Tamtejszy Lewart długo „męczył” się z Kryształem Werbkowice, ale w końcówce zdobył dwa gole i jednak wygrał 2:0.

Domowa inauguracja Motoru Lublin za trzy punkty, niech żyje rezerwa
film

Nie był to łatwy mecz, ale najważniejsze, że Motor odpowiedział po porażce w Katowicach zwycięstwem. Piłkarze Goncalo Feio pokonali Bruk-Bet Termalikę 1;0, po golu z 90 minuty Dariusza Kamińskiego.

Kolejna porażka Avii, tym razem z Orlętami Spomlek. Dwóch nowych młodzieżowców w Świdniku

Trochę optymizmu w Radzyniu Podlaskim i kwaśne miny w Świdniku. Avia na zakończenie okresu przygotowawczego przegrała u siebie z Orlętami Spomlek 1:2. Runda wiosenna w grupie czwartej III ligi wraca już w następny weekend

Polski Cukier AZS UMCS zakończył rundę zasadniczą w dobrym nastroju

Polski Cukier AZS UMCS Lublin zakończył sezon zasadniczy efektownym zwycięstwem w Warszawie. Nie zmieniło to jednak faktu, że mistrzynie Polski do fazy play-off przystąpią dopiero z szóstej pozycji.

Podlasie Biała Podlaska rozbite na koniec przygotowań, kontuzjowani wreszcie wracają

Kiepsko wypadła próba generalna piłkarzy Podlasia. Bialczanie w sobotę dostali lanie od Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Lider grupy pierwszej III ligi rozbił drużynę Artura Renkowskiego aż 4:0.

Świdniczanka pokonała w ostatnim sparingu Stal Kraśnik. „W końcu naturalne boisko”

Na koniec zimowych przygotowań piłkarze Łukasza Gieresza wygrali w Kraśniku z tamtejszą Stalą 2:1. Mecz był rozgrywany na boisku z naturalną nawierzchnią.

Kucharski, Onyszko, Nowak, Bronowicki i Brzyski. Co ich łączyło?
MAGAZYN

Przed tygodniem przedstawiliśmy pierwszą część listy piłkarskich reprezentantów Polski, wywodzących się z naszego regionu, stawiających pierwsze kroki w klubach zrzeszonych w Lubelskim Związku Piłki Nożnej (kiedyś – OZPN). Zakończyliśmy na Jacku Bąku, jednym z najwybitniejszych piłkarzy nie tylko rodem z Lubelszczyzny, ale i w krajowej historii. Dziś kontynuujemy wspomnienia, zaczynając od wychowanka łukowskich Orląt, który na MŚ zadebiutował na tej samej imprezie co Jacek; dwa mecze później.