Sergi Samper ma nowy klub. Hiszpan dołączył do byłych trenerów Motoru Lublin
Sergi Samper po odejściu z Motoru Lublin długo nie szukał nowego klubu. Wychowanek FC Barcelony dołączył do węgierskiego Debreceni VSC, gdzie spotka Gerta Remmela i Rasmusa Janssona, do niedawna trenerów w sztabie żółto-biało-niebieskich.
Dzisiaj, 15:00