16-latek bez uprawnień doprowadził do groźnego wypadku. Młodzież trafiła do szpitala
Minionej nocy w Dysie pod Lublinem niepełnoletni kierowca Forda stracił panowanie nad samochodem i dachował. Razem z nim podróżowało trzech nietrzeźwych nastolatków. 16-latek walczy o życie.
Dzisiaj, 10:49