„Dzikusy” grożą śmiercią. Urządzili ludziom piekło. Nie da się ich eksmitować | Strych Mazurka
Dzicy lokatorzy grożą, że „wysadzą kamienicę w powietrze”. Są głośni, bezkarni, agresywni i coraz bardziej niebezpieczni. „Dzikusy” bezprawnie, samowolnie przejęły siedem mieszkań w pięknej kamienicy w centrum Lublina i terroryzują jej legalnych mieszkańców. Już dawno zapadły wyroki o wyeksmitowaniu ich z bezprawnie zajmowanych przez nich lokali. Problem w tym, że wyrzucenie dzikich lokatorów na bruk jest... prawie niemożliwe. Zapraszam na najnowszy „Strych Mazurka”.
Dzisiaj, 17:00
2