Pijany kierowca zniszczył ogrodzenie kościoła. Krok od tragedii
W sobotę wczesnym rankiem mieszkańcy Leszkowic w gminie Ostrówek usłyszeli huk. Okazało się, że w ogrodzenie miejscowego kościoła uderzyło rozpędzone auto. Za jego kierownicą siedział pijany 22-latek.
25.05.2026 12:45