Szymon Wiśniewski mistrzem Polski orlików, Radosław Frątczak blisko podium w elicie
Krajowy czempionat elity, którego meta była zaplanowana w Ostródzie, okazał się wyścigiem piekielnie wyczerpującym. Lejący się z nieba żar jednak nie powstrzymał kolarzy przed stworzeniem ciekawego widowiska. Warto wspomnieć, że jednymi z głównych aktorów byli zawodnicy Wibatech Lubelskie Perła Polski.
Dzisiaj, 18:37