W różnych ucieczkach znajdowali się bowiem Szymon Wiśniewski czy Kacper Doppke. Później swojego szczęścia próbował także chociażby Alan Banaszek. Ostatecznie jednak o złoto walczyli inni. W pasjonującym pojedynku tytuł mistrza Polski zdobył Kacper Maciejuk z Voster Team. Pokonał on „na kresce” Piotra Pękalę z ATT Investments. Ciekawa była również walka o najniższy stopień podium. Minimalnie wygrał ją Michał Pomorski z ATT. Tuż za pudłem byli Tomasz Budziński i Radosław Frątczak, najlepszy z kolarzy Wibatech Lubelskie Perła Polski.
Warto wspomnieć, że dzień wcześniej wielki sukces odniósł Szymon Wiśniewski. Kolarz Wibatech Lubelskie Perła Polski wygrał wyścig orlików. – Od startu czułem się bardzo dobrze. Z Kacprem Doppke zabieraliśmy się we wszystkie akcje. Ostatecznie do finiszu z peletonu i wygrałem. Szczególne podziękowania należą się Kacprowi Doppke, który fenomenalnie wyciągnął mnie na ostatnim kilometrze – powiedział klubowym mediom społecznościowym Szymon Wiśniewski.

Komentarze