Dużo zdjęć
Pogranicznicy złożyli przysięgę
Dziś, w Komendzie Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odbyło się ślubowanie 48 nowo przyjętych funkcjonariuszy SG. Uroczystość odbyła się w asyście pocztu sztandarowego oraz obecności kadry kierowniczej NOSG.
Dzisiaj, 12:14