Toksyczne, żrące i promieniotwórcze odpady znalezione w garażu pod Parczewem
Nielegalne wysypisko niebezpiecznych odpadów odkryto w garażu na prywatnej posesji w Parczewie. Służby zabezpieczyły teren, a prokuratura wszczęła śledztwo. Wśród znalezionych materiałów były m.in. substancje jonizujące i promieniotwórcze. Mieszkańcy mają jednak powody do spokoju – według inspektorów nie ma obecnie bezpośredniego zagrożenia.
28.04.2026 11:27