Lubelskie stawia na bezpieczeństwo. Młodzi mistrzowie ruchu drogowego odebrali nagrody
Ponad 120 tys. zł w voucherach, dziesiątki szkół i setki uczestników. W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego podsumowano tegoroczne finały Wojewódzkich Turniejów Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym oraz Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Największy sukces odniosła młodzież z Okszowa, która zdobyła pierwsze miejsce w kraju.
Dzisiaj, 13:57