48-latek odpowie za kradzież samochodu należącego do znajomego. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Wisznic. Miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu, a dodatkowo obowiązywał go dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Grozi mu do 5 lat więzienia.
Trwa policyjna akcja „Bezpieczny Weekend Wielkanocny”. Mimo licznych apeli o rozwagę oraz wzmożonego ruchu na drogach, funkcjonariusze wciąż zatrzymują nieodpowiedzialnych kierowców.
Nie przejął się sądowym zakazem i pijany pojechał na stację paliw. Później tłumaczył policjantom, że "chciał tylko zatankować paliwo do swojego auta". 42-letni kierowca busa miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.