piątek, 23 marca 2018 r.

Biała Podlaska

Otwierają biuro, bo twierdzą, że mieszkańcy skarżą się na obsługę w urzędzie miasta

Dodano: 4 maja 2017, 19:08
Autor: eb

Stowarzyszenie Biała Samorządowa uruchomi Biuro Spraw Mieszkańców. Dyżury co najmniej dwa razy w tygodniu.

Stowarzyszenie powstało w ubiegłym roku m.in. po to aby patrzeć władzy na ręce. Dotychczas, wystąpiło do władz na przykład z pytaniami o realizowany w Białej Podlaskiej rządowy program Mieszkanie Plus.

– Przez cztery miesiące naszego istnienia spotykamy się z miłym i szerokim odzewem wśród mieszkańców, którzy zgłaszają się do nas z wieloma problemami. Służymy pomocą i radą – mówi Bogusław Broniewicz, szef Białej Samorządowej.

To właśnie dlatego stowarzyszenie uruchomi w maju Biuro Spraw Mieszkańców. – Nawiązaliśmy kontakt z prawnikami i lekarzami, którzy będą służyć swoimi radami, oprócz członków stowarzyszenia. Na początek planujemy dyżurować dwa razy w tygodniu w użyczonym nam lokalu przy ulicy Janowskiej. Bo dzisiaj nie stać nas jeszcze na wynajem biura – przyznaje Broniewicz.

Jednym z powodów otwarcia takiego biura były też głosy od mieszkańców skarżących się na jakość obsługi w urzędzie miasta. – Sposób w jaki traktowani są petenci urąga wszelkim standardom cywilizowanego kraju w XXI wieku. Niektórym łzy cisnęły się do oczu, inni są zbywani przez urzędników, a na „audiencję” do władz miasta czeka się po trzy, cztery tygodnie. To należałoby zmienić. I do tego będziemy dążyli – podkreśla szef stowarzyszenia.

Wkrótce Biała Samorządowa poda dokładny grafik dyżurów i lokalizację biura.

Użytkownik niezarejestrowany
gość
Użytkownik niezarejestrowany
(27) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (29 listopada 2017 o 10:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
na zdjęciu od lewej Jakubiec (wcześniej SLD) - był członkiem rady nadzorczej w co najmniej kilku spółkach za czasów Czapskiego, Polkowski (od Czapskiego) - był dyrektorem w ZGL nie umiał i pewnie nadal nie umie włączyć komputera, Broniewicz (wcześniej PO) - kiedyś miał udział przy likwidacji PKS, ma sprawy w sądzie pracy, młody Polkowski - pracuje w Urzędzie Marszałkowskim z ramienia PSL, Buczyński (od Czapskiego) - robił kasę na projektach unijnych, a żonę wsadził do pracy w miejskiej spółce, Cybulski(był w PO) - mierny pracownik, który myśli, że jego brak w RN to jakaś strata. Oto cała Biała Samorządowa - nic tylko na nich głosować, bo to ludzie bezpartyjni i apolityczni hahahahahhahahaha
Rozwiń
gość
gość (9 maja 2017 o 18:47) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
BE, be, be, be, beeeeeee -co to? Stado baranów? A gdzie ich pasterz? nie ma? to rozgonić ! Po co - Sami się rozpadną albo ich zjedzą!!!!!! cha cha cha cha
Rozwiń
Gość
Gość (8 maja 2017 o 20:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
...tak, tak SIŁAKIEWICZ NA PREZYDENTA!
Rozwiń
Gość
Gość (8 maja 2017 o 17:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Już się zaczyna tak, tak
Rozwiń
Gość
Gość (8 maja 2017 o 09:40) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Niezła promocja, przedwyborcza. Może napiszcie kogo i jak skrzywdzono?
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (27)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!