Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

17 maja 2017 r.
15:09

W pizzerii dostała sos pomidorowy z pleśnią. "Wyglądał, jakby stał tam co najmniej tydzień"

Autor: Zdjęcie autora eb
119 16 A A
Ostatecznie trzy pizze i sosy wylądowały w koszu.
Ostatecznie trzy pizze i sosy wylądowały w koszu. (fot. Czytelniczka / alarm24)

- Wyglądał, jakby stał tam co najmniej tydzień – mówi z oburzeniem nasza czytelniczka z Białej Podlaskiej o sosie pomidorowym z pleśnią, który dostała z zamówiona pizzą. Sprawę skierowała do sanepidu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pani Magdalena przyznaje, że od dawna jadała w znanej bialskiej pizzerii i jak dotąd była zadowolona. Aż do 13 maja. Złożyła zamówienie telefoniczne z odbiorem osobistym w lokalu.

– Zamówiłam jedną średnią pizzę dla męża, jedną dla siebie z sosami czosnkowymi i małą pizzę dla syna z sosem pomidorowym – opowiada czytelniczka. – I to był właśnie ten nieszczęsny sos pokryty pleśnią. Z pizzą raczej wszystko było w porządku, ale nie zjedliśmy, bo obawiałam się, czy składniki nie są w podobnym stanie jak sos – zaznacza pani Magdalena.

Ostatecznie trzy pizze i sosy wylądowały w koszu. – Nie przeszłoby mi to przez gardło – mówi kobieta. Skontaktowała się też z właścicielem. – Zaproponował mi rekompensatę w postaci darmowej pizzy lub kolacji. Obiecał, że dopilnuje porządku i przyjrzy się zaistniałej sytuacji – relacjonuje kobieta.

Sprawę opisała w Internecie z apelem „Ludzie, patrzcie dokładnie, co dostajecie na talerzu”. Na forum zawrzało. Padły również podejrzenia, że to prowokacja konkurencji.

Niemniej czytelniczka we wtorek powiadomiła o sprawie sanepid, a ten przeprowadził kontrolę w lokalu. – Działamy 20 lat na rynku, mamy taki ruch, że musimy codziennie przygotowywać składniki, nie robimy zapasów. Takich sosów wydajemy setki dziennie – zaznacza właściciel pizzerii. – Nie wiem też, czy taka sytuacja miała miejsce, bo zdjęcie sosu zostało wykonane w domu, ale rozmawiałem z klientką. Poza tym dzisiaj (wtorek – red.) byli u nas inspektorzy z sanepidu i nie stwierdzili nieprawidłowości – dodaje właściciel lokalu.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dossantosmakutasposampas / 18 maja 2017 o 19:04
Sanepid w BP śpi, albo pracownicy tej instytucji są niekompetentni i/lub przekupywani. Tyle wiem, bo w nie jednym lokalu w Białej Podlaskiej byłem i nie jedno widziałem i to od strony kuchni. Określenie SYF przy tym to komplement. 
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 13:14
Ja nadal uwazam ze to najlepsza pizzeria w bialej z tego co widze nikt wiecej sie nie skarzyl, pojedynczy przypadek moze sie zdarzyc nawet w najlepszej restauracji, skoro wlasciciel zareagowal to nie ma o czym pisac i robic szumu, napiszcie lepiej o szczurach w biedronce hehe
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 10:45
Jestem z bp która pizzeria?
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 10:02
Roma w Rywalu
Avatar
ciekawska / 18 maja 2017 o 09:35
Roma, DaGrasso, Telepizza czy co? Jak myślicie, który to lokal?
Avatar
Darz Bór MYŚLIWY / 17 maja 2017 o 23:52
już w tej pizerri moja noga nie postanie . Znajomi też zapowiedzieli że pleśni żreć nie będą . A ciekawe jak tam z prawami pracownika ? Czy właściciel pizzeri zatrudnia ludzi na umowę o pracę z 40 godzinowym tygodniem pracy. Czy pracownicy mają 26 dni uropu płatnego ( w tym 4 dni w roku urlopu na żądanie ) Czy pracodawca za nadgodziny płaci 150 % stawki ????? Ciekawe jak z premiami ??? Ale myślę że nie jest tak źle dobry kuchaarz zarabia ok 4 tys złotych netto ( na rękę ) Jak się zatrudnia za mniej to nikt nie panuje nad personelem i mamy Pizze z pleśnią he he he he 
już w tej pizerri moja noga nie postanie . Znajomi też zapowiedzieli że pleśni żreć nie będą . A ciekawe jak tam z prawami pracownika ? Czy właściciel pizzeri zatrudnia ludzi na umowę o pracę z 40 godzinowym tygodniem pracy. Czy pracownicy mają 26 dni uropu płatnego ( w tym 4 dni w roku urlopu na żądanie ) Czy pracodawca za nadgodziny płaci 150 % stawki ????? Ciekawe jak z premiami ??? Ale myślę że nie jest tak źle dobry kuchaarz zarabia ok 4 tys złotych netto ( na rękę ) Jak się zatrudnia za mniej to nikt nie panuje nad personelem i mamy Pi... rozwiń
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 21:04
Przepraszam ale czy to jest tak aż wielką wiadomości i sprawa aby pisać o niej w gazecie.Uwarzam że w naszym mieście jest dużo więcej spraw które wymagają opisania na łamach dziennika,ale błagam nie piszcie o sosie,bo nic z tego nie wynika.pozdrawiam
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 16:26
I dalej psioczcie na Gesslerową, która takie zachowania widzi i właścicieli za to opierdziela!!! Przecież to wszystko widać w rewolucjach, takie zachowania są na porządku dziennym; a właściciel restauracji zdziwiony- przecież pleśń nie wzięłła się z nieba, stary sos był, ot co!
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 16:15
Bo te kontrole sanpdu sa ch warte
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 15:55
Proszę was dojadajcie sosy albo wyrzucacie jak nie zjecie bo w wielu knajpach są one zlewane i ktoś pózniej je dostaje :]
Avatar
dossantosmakutasposampas / 18 maja 2017 o 19:04
Sanepid w BP śpi, albo pracownicy tej instytucji są niekompetentni i/lub przekupywani. Tyle wiem, bo w nie jednym lokalu w Białej Podlaskiej byłem i nie jedno widziałem i to od strony kuchni. Określenie SYF przy tym to komplement. 
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 13:14
Ja nadal uwazam ze to najlepsza pizzeria w bialej z tego co widze nikt wiecej sie nie skarzyl, pojedynczy przypadek moze sie zdarzyc nawet w najlepszej restauracji, skoro wlasciciel zareagowal to nie ma o czym pisac i robic szumu, napiszcie lepiej o szczurach w biedronce hehe
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 10:45
Jestem z bp która pizzeria?
Avatar
Gość / 18 maja 2017 o 10:02
Roma w Rywalu
Avatar
ciekawska / 18 maja 2017 o 09:35
Roma, DaGrasso, Telepizza czy co? Jak myślicie, który to lokal?
Avatar
Darz Bór MYŚLIWY / 17 maja 2017 o 23:52
już w tej pizerri moja noga nie postanie . Znajomi też zapowiedzieli że pleśni żreć nie będą . A ciekawe jak tam z prawami pracownika ? Czy właściciel pizzeri zatrudnia ludzi na umowę o pracę z 40 godzinowym tygodniem pracy. Czy pracownicy mają 26 dni uropu płatnego ( w tym 4 dni w roku urlopu na żądanie ) Czy pracodawca za nadgodziny płaci 150 % stawki ????? Ciekawe jak z premiami ??? Ale myślę że nie jest tak źle dobry kuchaarz zarabia ok 4 tys złotych netto ( na rękę ) Jak się zatrudnia za mniej to nikt nie panuje nad personelem i mamy Pizze z pleśnią he he he he 
już w tej pizerri moja noga nie postanie . Znajomi też zapowiedzieli że pleśni żreć nie będą . A ciekawe jak tam z prawami pracownika ? Czy właściciel pizzeri zatrudnia ludzi na umowę o pracę z 40 godzinowym tygodniem pracy. Czy pracownicy mają 26 dni uropu płatnego ( w tym 4 dni w roku urlopu na żądanie ) Czy pracodawca za nadgodziny płaci 150 % stawki ????? Ciekawe jak z premiami ??? Ale myślę że nie jest tak źle dobry kuchaarz zarabia ok 4 tys złotych netto ( na rękę ) Jak się zatrudnia za mniej to nikt nie panuje nad personelem i mamy Pi... rozwiń
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 21:04
Przepraszam ale czy to jest tak aż wielką wiadomości i sprawa aby pisać o niej w gazecie.Uwarzam że w naszym mieście jest dużo więcej spraw które wymagają opisania na łamach dziennika,ale błagam nie piszcie o sosie,bo nic z tego nie wynika.pozdrawiam
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 16:26
I dalej psioczcie na Gesslerową, która takie zachowania widzi i właścicieli za to opierdziela!!! Przecież to wszystko widać w rewolucjach, takie zachowania są na porządku dziennym; a właściciel restauracji zdziwiony- przecież pleśń nie wzięłła się z nieba, stary sos był, ot co!
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 16:15
Bo te kontrole sanpdu sa ch warte
Avatar
Gość / 17 maja 2017 o 15:55
Proszę was dojadajcie sosy albo wyrzucacie jak nie zjecie bo w wielu knajpach są one zlewane i ktoś pózniej je dostaje :]
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 39 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 17

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra