sobota, 20 stycznia 2018 r.

Chełm

Akcja "Weekend za pół ceny" we Włodawie: Ma być taniej

  Edytuj ten wpis
Dodano: 7 czerwca 2014, 19:00
Autor: (bar)

Włodawski Ratusz zwrócił się do miejscowych restauratorów, usługodawców, instytucji kultury i sportu o przystąpienie do akcji "Weekend za pół ceny. Przedsiębiorcy, jeśli zechcą przystąpić do projektu, o 50 proc. obniżą ceny na wybrane towary, czy usługi.

- Naszym celem jest zachęcenie mieszkańców do wyjścia z domów na weekendową smakową wędrówkę i skorzystanie z oferty włodawskich restauratorów i różnego rodzaju usługodawców - mówi Jerzy Wrzesień, burmistrz Włodawy. - Ci z kolei zyskają liczniejszą rzeszę weekendowych klientów.

Chociaż akcja jest przygotowywana pod hasłem "Poznaj smaki Włodawy” to daleko wykracza poza sferę gastronomiczną. Oczywiście organizatorom zależy, aby tak włodawianie, jak i osoby odwiedzające miasto zajrzały do któregoś z włodawskich barów, czy restauracji. Chodzi jednak też i oto, by zwabić ich na przykład na tenisowe korty, na basen, do wypożyczalni kajaków, czy chociażby do sauny.

- Myślę, że to dobry pomysł - mówi Joanna Nagrodzka. - Tym bardziej, że w weekendy, nawet w sezonie centrum miasta czasami wygląda jak wymarłe. Mieszkańcy uciekają na działki bądź nad wodę, lub siedzą w domach przed telewizorami. Warto próbować ich z tych czterech ścian wywabić.
Włodawscy przedsiębiorcy materiały o akcji otrzymali dwa dni temu.

- Chociaż adresaci naszego przedsięwzięcia dopiero się z tymi materiałami zapoznają, to już niektórzy z nich zadeklarowali gotowość przystąpienia do akcji - mówi Małgorzata Gruszeczka, sekretarz miasta. - O jakie firmy chodzi jeszcze nie zdradzę.

Rekrutacja partnerów potrwa do 11 czerwca. Lokale czy obiekty oferujące klientom weekendowe zniżki zostaną oznaczone plakatem akcji, a propozycja rabatów będzie szczegółowo przedstawiona przy wejściu do obiektu. Podobna akcja znakomicie sprawdziła się na przykład w Gdańsku.
  Edytuj ten wpis
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!