Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

27 listopada 2014 r.
18:00
Edytuj ten wpis

Minister obrony narodowej: Więcej wojska na wschodzie

Autor: Zdjęcie autora (bar pap)
139 15 A A

Garnizony na wschodzie Polski zostaną wzmocnione, doinwestowane i doposażone - zapowiedział w Chełmie minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Chełm jest na liście garnizonów, które podlegają wzmocnieniu - powiedział Siemoniak. - Wiąże się to ze zwiększeniem liczby jednostek, doposażeniem ich w sprzęt oraz rozwojem wojskowej infrastruktury. W samym Chełmie jest odpowiednia baza i należy ją wykorzystać.

Minister przypomniał, że do tej pory 80 proc. jednostek wojskowych bazuje na zachodzie kraju. Wyraził opinię, że bez względu na okoliczności polityczne, środek ciężkości należy przesunąć na wschód. Podkreślił, że jest to częścią planu poprawy bezpieczeństwa państwa, który zamierza przedstawić premier Ewie Kopacz.
- To poważna decyzja ciągnąca za sobą milionowe inwestycje. Na pewno powinniśmy na długie lata zainwestować w te garnizony; wschód wymaga doinwestowania - dodał.

Tomasz Siemoniak, minister obrony narodowej w ramach wizytacji wojskowych garnizonów na wschodzie odwiedził Chełm. Jednocześnie wykorzystał to, aby w obecności dziennikarzy wyrazić pełne poparcie dla swojego, jak to określił wieloletniego przyjaciela Grzegorza Raniewicza, kandydata na prezydenta Chełma.

Minister Siemoniak podkreślił, że elementem przedstawionego przez Ewę Kopacz planu poprawy bezpieczeństwa państwa jest wzmocnienie obecności naszych wojsk na wschodzie kraju.

W spotkaniu uczestniczył poseł PO Grzegorz Raniewicz kandydat na prezydenta Chełma, któremu Siemioniak udzielił oficjalnego poparcia w drugiej turze wyborów samorządowych.

Po krótkim briefingu z dziennikarzami minister spotkał się w Klubie Garnizonowym 1 Kołobrzeskiego Batalionu Zmechanizowanego z wybranymi dowódcami jednostek stacjonujących w Lubelskiem. Wcześniej poprosił ich o przygotowanie własnych propozycji związanych z rozwojem ich jednostek. Obiecał, że odniesie się do nich w ciągu najbliższych miesięcy.
Czytaj więcej o:

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
schaboszczak / 28 listopada 2014 o 12:06

Miejmy nadzieję, że ci tzw. "Prawdziwi polacy" będą sobie mogli cały czas o sobie decydować, ale nie dorwą się do władzy w Polsce.

Bo tylko prawdziwi POLACY mogą naszą OJCZYZNĘ uczynić mocną i niepodległą a nie jakiś komuch,żyd,konfident,płatni pachołki Moskwy czy jakaś inna Qurwa POlityczna,całe to POlityczne bydło gotowe jest POnownie wprowadzić stan wojenny,taki mają strach w oczach przed kolejna rocznicą 13 GRUDNIA.

Avatar
Hov / 28 listopada 2014 o 11:13

SĄ różne odmiany pier***ca ,ale ten jest zdecydowanie nieuleczalny

dzięki za diagnozę, rozumiem, że oprócz tego, że jesteś lekarzem, masz jakiekolwiek pojęcie o kwestiach bezpieczeństwa i wojskowości... :)

Avatar
bomba / 28 listopada 2014 o 10:03

Nie tylko powinniśmy zwiększyć zbrojenia na wschodzie kraju, ale przede wszystkim przywrócić pobór i szkolić obywateli. Od kilku miesięcy (jeżeli ktoś z Was nie słyszał) jest jedna godna uwagi inicjatywa polegająca na odbudowie Armii Krajowej, czyli wojsk obrony terytorialnej, której teraz nie posiadamy. Ten pomysł został lokalnie wdrażany w Świdniku, ale od decyzji Siemoniaka zależy wdrożenie go w całej Polsce (odbudujmyak . pl). W ewentualnym starciu z wrogiem pokroju Rosji nie mamy szans w starciach wojsko vs. wojsko, posiadając obecne siły jesteśmy w stanie utrzymać jedynie 20% terytorium kraju w naszych rękach przez kilka dni. Szanse rosną w walkach asymetrycznych, czyli m.in. partyzanckich, ale żeby to miało sens, potrzeba wyszkolonych obywateli, którzy znają swój teren. Dlatego bez względu na pomysły MONu, jakie by one nie były, zachęcam wszystkich do odwiedzenia linku, który podałem i podpisywania petycji do prezydenta RP. Mam nadzieję, że razem coś zdziałamy.

SĄ różne odmiany pierdolca ,ale ten jest zdecydowanie nieuleczalny

SĄ różne odmiany pierdolca ,ale ten jest zdecydowanie nieuleczalny

rozwiń
Avatar
Hov / 28 listopada 2014 o 09:25

Nie tylko powinniśmy zwiększyć zbrojenia na wschodzie kraju, ale przede wszystkim przywrócić pobór i szkolić obywateli. Od kilku miesięcy (jeżeli ktoś z Was nie słyszał) jest jedna godna uwagi inicjatywa polegająca na odbudowie Armii Krajowej, czyli wojsk obrony terytorialnej, której teraz nie posiadamy. Ten pomysł został lokalnie wdrażany w Świdniku, ale od decyzji Siemoniaka zależy wdrożenie go w całej Polsce (odbudujmyak . pl). W ewentualnym starciu z wrogiem pokroju Rosji nie mamy szans w starciach wojsko vs. wojsko, posiadając obecne siły jesteśmy w stanie utrzymać jedynie 20% terytorium kraju w naszych rękach przez kilka dni. Szanse rosną w walkach asymetrycznych, czyli m.in. partyzanckich, ale żeby to miało sens, potrzeba wyszkolonych obywateli, którzy znają swój teren. Dlatego bez względu na pomysły MONu, jakie by one nie były, zachęcam wszystkich do odwiedzenia linku, który podałem i podpisywania petycji do prezydenta RP. Mam nadzieję, że razem coś zdziałamy.

Nie tylko powinniśmy zwiększyć zbrojenia na wschodzie kraju, ale przede wszystkim przywrócić pobór i szkolić obywateli. Od kilku miesięcy (jeżeli ktoś z Was nie słyszał) jest jedna godna uwagi inicjatywa polegająca na odbudowie Armii Krajowej, czyli wojsk obrony terytorialnej, której teraz nie posiadamy. Ten pomysł został lokalnie wdrażany w Świdniku, ale od decyzji Siemoniaka zależy wdrożenie go w całej Polsce (odbudujmyak . pl). W ewentualnym starciu z wrogiem pokroju Rosji nie mamy szans w starciach wojsko vs. wojsko, posiadając obecne... rozwiń

Avatar
Henio / 28 listopada 2014 o 09:19

Anty polskie Zydowstwo chce sprowadzić nam na głowy Rosyjskie rakiety! Kiedy wreszcie te cholerne PO z ZSL odejdzie od władzy i Prawdziwi polacy będą mogli sami sobie decydować co i jak i gdzie chcą mieć? My za blisko granicy co to by drażnić niedźwiedzia. Niech sobie w Berlinie i Londynie zakladaja wojskowe bazy natowskie, a nie nam pod nosem. Najedzie się roznych murzynow i innych. A u nich luteranizm i protestanizm co nie pasuje do katolickiego kraju.

Miejmy nadzieję, że ci tzw. "Prawdziwi polacy" będą sobie mogli cały czas o sobie decydować, ale nie dorwą się do władzy w Polsce.

Miejmy nadzieję, że ci tzw. "Prawdziwi polacy" będą sobie mogli cały czas o sobie decydować, ale nie dorwą się do władzy w Polsce.

rozwiń
Avatar
schaboszczak / 28 listopada 2014 o 08:53

Anty polskie Zydowstwo chce sprowadzić nam na głowy Rosyjskie rakiety! Kiedy wreszcie te cholerne PO z ZSL odejdzie od władzy i Prawdziwi polacy będą mogli sami sobie decydować co i jak i gdzie chcą mieć? My za blisko granicy co to by drażnić niedźwiedzia. Niech sobie w Berlinie i Londynie zakladaja wojskowe bazy natowskie, a nie nam pod nosem. Najedzie się roznych murzynow i innych. A u nich luteranizm i protestanizm co nie pasuje do katolickiego kraju.

Jeszcze wcześniej te czerwone,komunistyczno-konfidenckie bydło zafunduje polskiemu NARODOWI kolejny " stan wojenny " wszystko ku temu idzie,tak bardzo komuchy boją się 13 grudnia !!!!!!

Jeszcze wcześniej te czerwone,komunistyczno-konfidenckie bydło zafunduje polskiemu NARODOWI kolejny " stan wojenny " wszystko ku temu idzie,tak bardzo komuchy boją się 13 grudnia !!!!!!

rozwiń
Avatar
Adi / 28 listopada 2014 o 08:53

panie ministrze Siemoniuk  poza Chełmem miał być brany Hrubieszów i wyparował plan ?/???

W Hrubieszowie nie ma wyborów więc szkoda mu czasu .

Avatar
Adi / 28 listopada 2014 o 08:52

Jak do tej pory p.Raniewicz nic dla Chełma nie zrobił będąc w Warszawie , tym bardziej nic nie zrobi będąc w Chełmie .Ciekawe co zrobi jak w przyszłym roku przejmie władzę PiS bo PO traci poparcie ?

Avatar
Buzal... / 27 listopada 2014 o 22:37

Anty polskie Zydowstwo chce sprowadzić nam na głowy Rosyjskie rakiety! Kiedy wreszcie te cholerne PO z ZSL odejdzie od władzy i Prawdziwi polacy będą mogli sami sobie decydować co i jak i gdzie chcą mieć? My za blisko granicy co to by drażnić niedźwiedzia. Niech sobie w Berlinie i Londynie zakladaja wojskowe bazy natowskie, a nie nam pod nosem. Najedzie się roznych murzynow i innych. A u nich luteranizm i protestanizm co nie pasuje do katolickiego kraju.

Avatar
df / 27 listopada 2014 o 21:16

Jak Raniewicz zostanie prezydentem to będzie szansa że w Chełmie coś zacznie się dziać. Pani Fisz jakie może mieć poparcie w Wawie jak jej SLD to już ruina.

Kto kolwiek wygra będzie miał przerąbane aby choć troszkę dźwignąć ten Chełm. Takiego zabagnienia to chyba nie ma inne miasto w Polsce jak Chełm. Ale dziwi mnie to, że mieszkańcy jakoś tego nie dostrzegaj czy co?. Masz rację ESELDE  to  "żywy trup".

Avatar
schaboszczak / 28 listopada 2014 o 12:06

Miejmy nadzieję, że ci tzw. "Prawdziwi polacy" będą sobie mogli cały czas o sobie decydować, ale nie dorwą się do władzy w Polsce.

Bo tylko prawdziwi POLACY mogą naszą OJCZYZNĘ uczynić mocną i niepodległą a nie jakiś komuch,żyd,konfident,płatni pachołki Moskwy czy jakaś inna Qurwa POlityczna,całe to POlityczne bydło gotowe jest POnownie wprowadzić stan wojenny,taki mają strach w oczach przed kolejna rocznicą 13 GRUDNIA.

Avatar
Hov / 28 listopada 2014 o 11:13

SĄ różne odmiany pier***ca ,ale ten jest zdecydowanie nieuleczalny

dzięki za diagnozę, rozumiem, że oprócz tego, że jesteś lekarzem, masz jakiekolwiek pojęcie o kwestiach bezpieczeństwa i wojskowości... :)

Avatar
bomba / 28 listopada 2014 o 10:03

Nie tylko powinniśmy zwiększyć zbrojenia na wschodzie kraju, ale przede wszystkim przywrócić pobór i szkolić obywateli. Od kilku miesięcy (jeżeli ktoś z Was nie słyszał) jest jedna godna uwagi inicjatywa polegająca na odbudowie Armii Krajowej, czyli wojsk obrony terytorialnej, której teraz nie posiadamy. Ten pomysł został lokalnie wdrażany w Świdniku, ale od decyzji Siemoniaka zależy wdrożenie go w całej Polsce (odbudujmyak . pl). W ewentualnym starciu z wrogiem pokroju Rosji nie mamy szans w starciach wojsko vs. wojsko, posiadając obecne siły jesteśmy w stanie utrzymać jedynie 20% terytorium kraju w naszych rękach przez kilka dni. Szanse rosną w walkach asymetrycznych, czyli m.in. partyzanckich, ale żeby to miało sens, potrzeba wyszkolonych obywateli, którzy znają swój teren. Dlatego bez względu na pomysły MONu, jakie by one nie były, zachęcam wszystkich do odwiedzenia linku, który podałem i podpisywania petycji do prezydenta RP. Mam nadzieję, że razem coś zdziałamy.

SĄ różne odmiany pierdolca ,ale ten jest zdecydowanie nieuleczalny

SĄ różne odmiany pierdolca ,ale ten jest zdecydowanie nieuleczalny

rozwiń
Avatar
Hov / 28 listopada 2014 o 09:25

Nie tylko powinniśmy zwiększyć zbrojenia na wschodzie kraju, ale przede wszystkim przywrócić pobór i szkolić obywateli. Od kilku miesięcy (jeżeli ktoś z Was nie słyszał) jest jedna godna uwagi inicjatywa polegająca na odbudowie Armii Krajowej, czyli wojsk obrony terytorialnej, której teraz nie posiadamy. Ten pomysł został lokalnie wdrażany w Świdniku, ale od decyzji Siemoniaka zależy wdrożenie go w całej Polsce (odbudujmyak . pl). W ewentualnym starciu z wrogiem pokroju Rosji nie mamy szans w starciach wojsko vs. wojsko, posiadając obecne siły jesteśmy w stanie utrzymać jedynie 20% terytorium kraju w naszych rękach przez kilka dni. Szanse rosną w walkach asymetrycznych, czyli m.in. partyzanckich, ale żeby to miało sens, potrzeba wyszkolonych obywateli, którzy znają swój teren. Dlatego bez względu na pomysły MONu, jakie by one nie były, zachęcam wszystkich do odwiedzenia linku, który podałem i podpisywania petycji do prezydenta RP. Mam nadzieję, że razem coś zdziałamy.

Nie tylko powinniśmy zwiększyć zbrojenia na wschodzie kraju, ale przede wszystkim przywrócić pobór i szkolić obywateli. Od kilku miesięcy (jeżeli ktoś z Was nie słyszał) jest jedna godna uwagi inicjatywa polegająca na odbudowie Armii Krajowej, czyli wojsk obrony terytorialnej, której teraz nie posiadamy. Ten pomysł został lokalnie wdrażany w Świdniku, ale od decyzji Siemoniaka zależy wdrożenie go w całej Polsce (odbudujmyak . pl). W ewentualnym starciu z wrogiem pokroju Rosji nie mamy szans w starciach wojsko vs. wojsko, posiadając obecne... rozwiń

Avatar
Henio / 28 listopada 2014 o 09:19

Anty polskie Zydowstwo chce sprowadzić nam na głowy Rosyjskie rakiety! Kiedy wreszcie te cholerne PO z ZSL odejdzie od władzy i Prawdziwi polacy będą mogli sami sobie decydować co i jak i gdzie chcą mieć? My za blisko granicy co to by drażnić niedźwiedzia. Niech sobie w Berlinie i Londynie zakladaja wojskowe bazy natowskie, a nie nam pod nosem. Najedzie się roznych murzynow i innych. A u nich luteranizm i protestanizm co nie pasuje do katolickiego kraju.

Miejmy nadzieję, że ci tzw. "Prawdziwi polacy" będą sobie mogli cały czas o sobie decydować, ale nie dorwą się do władzy w Polsce.

Miejmy nadzieję, że ci tzw. "Prawdziwi polacy" będą sobie mogli cały czas o sobie decydować, ale nie dorwą się do władzy w Polsce.

rozwiń
Avatar
schaboszczak / 28 listopada 2014 o 08:53

Anty polskie Zydowstwo chce sprowadzić nam na głowy Rosyjskie rakiety! Kiedy wreszcie te cholerne PO z ZSL odejdzie od władzy i Prawdziwi polacy będą mogli sami sobie decydować co i jak i gdzie chcą mieć? My za blisko granicy co to by drażnić niedźwiedzia. Niech sobie w Berlinie i Londynie zakladaja wojskowe bazy natowskie, a nie nam pod nosem. Najedzie się roznych murzynow i innych. A u nich luteranizm i protestanizm co nie pasuje do katolickiego kraju.

Jeszcze wcześniej te czerwone,komunistyczno-konfidenckie bydło zafunduje polskiemu NARODOWI kolejny " stan wojenny " wszystko ku temu idzie,tak bardzo komuchy boją się 13 grudnia !!!!!!

Jeszcze wcześniej te czerwone,komunistyczno-konfidenckie bydło zafunduje polskiemu NARODOWI kolejny " stan wojenny " wszystko ku temu idzie,tak bardzo komuchy boją się 13 grudnia !!!!!!

rozwiń
Avatar
Adi / 28 listopada 2014 o 08:53

panie ministrze Siemoniuk  poza Chełmem miał być brany Hrubieszów i wyparował plan ?/???

W Hrubieszowie nie ma wyborów więc szkoda mu czasu .

Avatar
Adi / 28 listopada 2014 o 08:52

Jak do tej pory p.Raniewicz nic dla Chełma nie zrobił będąc w Warszawie , tym bardziej nic nie zrobi będąc w Chełmie .Ciekawe co zrobi jak w przyszłym roku przejmie władzę PiS bo PO traci poparcie ?

Avatar
Buzal... / 27 listopada 2014 o 22:37

Anty polskie Zydowstwo chce sprowadzić nam na głowy Rosyjskie rakiety! Kiedy wreszcie te cholerne PO z ZSL odejdzie od władzy i Prawdziwi polacy będą mogli sami sobie decydować co i jak i gdzie chcą mieć? My za blisko granicy co to by drażnić niedźwiedzia. Niech sobie w Berlinie i Londynie zakladaja wojskowe bazy natowskie, a nie nam pod nosem. Najedzie się roznych murzynow i innych. A u nich luteranizm i protestanizm co nie pasuje do katolickiego kraju.

Avatar
df / 27 listopada 2014 o 21:16

Jak Raniewicz zostanie prezydentem to będzie szansa że w Chełmie coś zacznie się dziać. Pani Fisz jakie może mieć poparcie w Wawie jak jej SLD to już ruina.

Kto kolwiek wygra będzie miał przerąbane aby choć troszkę dźwignąć ten Chełm. Takiego zabagnienia to chyba nie ma inne miasto w Polsce jak Chełm. Ale dziwi mnie to, że mieszkańcy jakoś tego nie dostrzegaj czy co?. Masz rację ESELDE  to  "żywy trup".

Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!