Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

3 kwietnia 2015 r.
10:45
Edytuj ten wpis

Strażnik miał szarpać, dusić i gwałcić żonę przy dzieciach. "Uwielbiasz ból, który ci zadaję"

148 45 A A

Uwielbiasz ból, który ci zadaję - tak do żony miał mówić strażnik więzienny. Płacz kobiety jedynie prowokował go do agresji, w tym gwałtów przy dziecku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Bartłomiej K., z wykształcenia pedagog, w Zakładzie Karnym w Chełmie pracował w pionie administracyjno-biurowym. Jako funkcjonariusz Służby Więziennej dosłużył się stopnia młodszego chorążego.

Prokuratura zarzuca mu, że od lipca 2010 r. do września 2014 r. w niezwykle brutalny i wyuzdany sposób znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją żoną. Akt oskarżenia w tej sprawie jest już w chełmskim sądzie.

Z ustaleń prokuratorów wynika, że Bartłomiej K. nad żoną zaczął się regularnie znęcać dopiero po tym, jak urodziła mu córeczkę. Od tamtego czasu wywoływał domowe awantury, podczas których lżył żonę, poniżał ją w obecności córki, kopał, bił pięściami, a nawet szczebelkiem z dziecinnego łóżeczka.

Kobieta zeznała, że była przez męża duszona - poduszką, rękami lub skórzanym paskiem. Mąż wykręcał jej ręce, skakał po niej, przygniatał nogą szyję do podłogi, szarpał za włosy. Wymachując nożem groził pozbawieniem życia, powieszeniem, przejechaniem samochodem...

Jednocześnie wielokrotnie ją gwałcił, często w sposób obsceniczny i na oczach coraz więcej rozumiejącej córeczki.

Ofiara domowego despoty maskowała obrażenia za pomocą kosmetyków. Siniaki chowała także pod ubraniem, bądź przyciemnionymi okularami. Bała się, że jeśli zdradzi policji domowe tajemnice, to on i tak się o tym dowie i ją ukarze. Dowodem na jego skuteczność miała być radiostacja, którą miał w domu i prowadzony dzięki niej nasłuch policyjnych stacji.

Po raz ostatni Bartłomiej K. pobił żonę pod koniec sierpnia ubiegłego roku. Wtedy zabrała dziecko i schroniła się u rodziców. Zanim jeszcze sprawą zajęła się policja, mężczyzna miał grozić teściowej, że pozbawi ją pracy, a nawet, że ją zabije.

Ostatecznie został zatrzymany 14 października 2014 r. Sąd już dwukrotnie przedłużał mu areszt o kolejne trzy miesiące. Prokuratura oskarżyła Bartłomieja K. o znęcanie się nad żoną, pobicia i gwałty. Grozi mu za to do 12 lat więzienia. On sam nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. Termin pierwszej rozprawy nie został jeszcze wyznaczony.

Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2017 o 13:56
Małżeństwo mi rozbiła a sama oskarża! Kobieta lekkich obyczajów
Avatar
Gość / 28 marca 2017 o 17:25
Oskarża go kobieta co psy pasla że strażnikiem miejskim. O czym to świadczy? Chłopak siedział a ona po imprezach szalala. Dlaczego się nie rozwiodla tylko on z nią.
Avatar
WADEK / 27 marca 2017 o 18:54
gdyby go oczyścili z zarzutów dalej pracowałby jako funkcjonariusz a gazeta podaje wyraźnie : BYŁY FUNKCJONARIUSZ
Avatar
czkawka / 27 marca 2017 o 15:29
można tylko pogratulować tej kobiecie nie każda jest w stanie zgłosić się na policję wiele kobiet nadal jest bitych
Avatar
maniek / 27 marca 2017 o 15:25
jak podaje gazeta chełmska Nowy Tydzień pan Bartłomiej K. wyszedł z aresztu, ale jego sprawa karna trwa nadal, nie został oczyszczony z zarzutów jak ktoś tu podaje, sprawa trwa już około trzech lat, nie jest już obecnie funkcjonariuszem ZK
Avatar
Gość / 10 czerwca 2016 o 21:00
ta Pani następnego Pana oskarżyła i następnemu życie zmarnuje ! dalej czytajcie te bzdury ...
Avatar
Gość / 9 maja 2016 o 20:57
dokładnie nie wybiegajmy Panie Damianie M w przyszłość bo przyszłości można nie doczekać w spokoju... a spokój jest najważniejszy nie pana idiotyczne poglądy na każdy temat...
Avatar
Gość / 9 maja 2016 o 19:12
Apropos Gościa vel Michala vel Bar... to widać SowaGradowa miała rację, skoro tak emocjonalnie nasz gieroj odpowiedział, zamiast merytorycznie, były bluzgi. Dlaczego Bar. nie złożył zawiadomienia na sąd który go aresztował mimo,że nie było (jak nasz gieroj twierdzi) dowodów, a później te sanki przedłużał. Pozbawianie ludzi wolności bez dowodów (wg naszego gieroja) to przecież paragraf, a tu prawie dwa lata tych sanek,bez dowodów...skrót myślowy jest taki gdyby nie było dowodów to by nie było sanek...Dziwi (a może i nie) szeroka wiedza naszego pana komentatora na temat wpółkowania jednopłciowego, duża wiedza w temacie, ale nie wybiegajmy w przyszłość...
Apropos Gościa vel Michala vel Bar... to widać SowaGradowa miała rację, skoro tak emocjonalnie nasz gieroj odpowiedział, zamiast merytorycznie, były bluzgi. Dlaczego Bar. nie złożył zawiadomienia na sąd który go aresztował mimo,że nie było (jak nasz gieroj twierdzi) dowodów, a później te sanki przedłużał. Pozbawianie ludzi wolności bez dowodów (wg naszego gieroja) to przecież paragraf, a tu prawie dwa lata tych sanek,bez dowodów...skrót myślowy jest taki gdyby nie było dowodów to by nie było sanek...Dziwi (a może i nie) szeroka wiedza naszeg... rozwiń
Avatar
Gość / 9 maja 2016 o 10:36
A poza tym na logikę głupia pało !!! jakby coś na niego mieli to nikt by sanek nie uchylił tylko trzymał do wyroku w areszcie.
Avatar
Gość / 9 maja 2016 o 10:29
w nawiązaniu do komentarz Sowa Gradowa . Fakty to fakty pedale . Klient ma na to papier bo sam widziałem. A "N" w Lublinie sa 3 osobowe więc skończ pierdolić leszczu bo w dupie byłeś gówno widziałeś. Takie parówy jak ty to tylko pierdolić potrafią a jakby przyszło co do czego do pierwszy byś się rozp... . Winy nie udowodniono ... więc po co pało piszesz głupoty?
Avatar
Gość / 13 kwietnia 2017 o 13:56
Małżeństwo mi rozbiła a sama oskarża! Kobieta lekkich obyczajów
Avatar
Gość / 28 marca 2017 o 17:25
Oskarża go kobieta co psy pasla że strażnikiem miejskim. O czym to świadczy? Chłopak siedział a ona po imprezach szalala. Dlaczego się nie rozwiodla tylko on z nią.
Avatar
WADEK / 27 marca 2017 o 18:54
gdyby go oczyścili z zarzutów dalej pracowałby jako funkcjonariusz a gazeta podaje wyraźnie : BYŁY FUNKCJONARIUSZ
Avatar
czkawka / 27 marca 2017 o 15:29
można tylko pogratulować tej kobiecie nie każda jest w stanie zgłosić się na policję wiele kobiet nadal jest bitych
Avatar
maniek / 27 marca 2017 o 15:25
jak podaje gazeta chełmska Nowy Tydzień pan Bartłomiej K. wyszedł z aresztu, ale jego sprawa karna trwa nadal, nie został oczyszczony z zarzutów jak ktoś tu podaje, sprawa trwa już około trzech lat, nie jest już obecnie funkcjonariuszem ZK
Avatar
Gość / 10 czerwca 2016 o 21:00
ta Pani następnego Pana oskarżyła i następnemu życie zmarnuje ! dalej czytajcie te bzdury ...
Avatar
Gość / 9 maja 2016 o 20:57
dokładnie nie wybiegajmy Panie Damianie M w przyszłość bo przyszłości można nie doczekać w spokoju... a spokój jest najważniejszy nie pana idiotyczne poglądy na każdy temat...
Avatar
Gość / 9 maja 2016 o 19:12
Apropos Gościa vel Michala vel Bar... to widać SowaGradowa miała rację, skoro tak emocjonalnie nasz gieroj odpowiedział, zamiast merytorycznie, były bluzgi. Dlaczego Bar. nie złożył zawiadomienia na sąd który go aresztował mimo,że nie było (jak nasz gieroj twierdzi) dowodów, a później te sanki przedłużał. Pozbawianie ludzi wolności bez dowodów (wg naszego gieroja) to przecież paragraf, a tu prawie dwa lata tych sanek,bez dowodów...skrót myślowy jest taki gdyby nie było dowodów to by nie było sanek...Dziwi (a może i nie) szeroka wiedza naszego pana komentatora na temat wpółkowania jednopłciowego, duża wiedza w temacie, ale nie wybiegajmy w przyszłość...
Apropos Gościa vel Michala vel Bar... to widać SowaGradowa miała rację, skoro tak emocjonalnie nasz gieroj odpowiedział, zamiast merytorycznie, były bluzgi. Dlaczego Bar. nie złożył zawiadomienia na sąd który go aresztował mimo,że nie było (jak nasz gieroj twierdzi) dowodów, a później te sanki przedłużał. Pozbawianie ludzi wolności bez dowodów (wg naszego gieroja) to przecież paragraf, a tu prawie dwa lata tych sanek,bez dowodów...skrót myślowy jest taki gdyby nie było dowodów to by nie było sanek...Dziwi (a może i nie) szeroka wiedza naszeg... rozwiń
Avatar
Gość / 9 maja 2016 o 10:36
A poza tym na logikę głupia pało !!! jakby coś na niego mieli to nikt by sanek nie uchylił tylko trzymał do wyroku w areszcie.
Avatar
Gość / 9 maja 2016 o 10:29
w nawiązaniu do komentarz Sowa Gradowa . Fakty to fakty pedale . Klient ma na to papier bo sam widziałem. A "N" w Lublinie sa 3 osobowe więc skończ pierdolić leszczu bo w dupie byłeś gówno widziałeś. Takie parówy jak ty to tylko pierdolić potrafią a jakby przyszło co do czego do pierwszy byś się rozp... . Winy nie udowodniono ... więc po co pało piszesz głupoty?
Zobacz wszystkie komentarze 45

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 0

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 0 7

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 0

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 3

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 6

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!