wtorek, 23 stycznia 2018 r.

Chełm

Ujmujący i zjednujący pan sekretarz. Tak burmistrz tłumaczy wybór

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 marca 2015, 21:30
Autor: toma

Energia właściwa młodemu człowiekowi, ujmująca osobowość, zjednywanie sobie współpracowników i doskonały kontakt z ludźmi - to cechy, które zdaniem burmistrz Krasnegostawu Hanny Mazurkiewicz miały zdecydować o wyborze kandydata na sekretarza miasta. Stanowisko zajął jej dotychczasowy współpracownik.

Podanie takiego uzasadnienia wyboru zaintrygowało naszego Czytelnika. "Te osobiste wyznania pojawiły się na urzędowej stronie Urzędu Miasta Krasnystaw. Przyznacie Państwo, forma dosyć intrygująca jak na oficjalną wypowiedź urzędnika odnośnie wybranego kandydata” - napisał do redakcji.

Druga tura konkursu odbyła się w ubiegły czwartek. Spośród trojga kandydatów najlepiej wypadł Krzysztof Gałan, który od grudnia pracował w krasnostawskim magistracie jako doradca pani burmistrz.

- Pan Krzysztof posiada energię właściwą młodemu człowiekowi, a jednocześnie bogate doświadczenie zdobyte podczas wielu lat pracy samorządowej. Poza tym ma ujmującą osobowość, łatwo zjednuje sympatię współpracowników i ma doskonały kontakt z ludźmi - zachwala nowego sekretarza na stronie internetowej urzędu burmistrz Hanna Mazurkiewicz.

Nasz Czytelnik sugeruje, że takie uzasadnienie może wskazywać na to, że konkurs był ustawiony pod jednego z kandydatów.

- Wcześniej też zarzucano nam ustawienie konkursu. Tego typu nabory mają to do siebie, że są wygrani i przegrani - komentuje burmistrz Hanna Mazurkiewicz, która jednak nie ukrywa, że nowego sekretarza zna od lat. - Pracowałam z jego mamą. Wypowiedzi na jego temat udzieliłam jednak już po konkursie i mogłam sobie pozwolić na wyrażenie takiej opinii - zaznacza.
  Edytuj ten wpis
Jarząbek Wacław
joshua
ONA
(15) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Jarząbek Wacław
Jarząbek Wacław (9 marca 2015 o 19:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Krzysztof Gałan to jeden z najuczciwszych polityków w mieście. To co mówi o nim pani burmistrz to święta prawda. Dzięki Bogu, że taki facet znalazł się na tym stanowisku GRATULUJĘ WYBORU

" To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje ... To jeszcze ja –Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory.....".

Rozwiń
joshua
joshua (5 marca 2015 o 21:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Poczekamy i rozliczymy. Pracowitych, uczciwych i ambitnych. Poprzedni gospodarz - zgodnie z doktryną głoszoną przez nową władzę - doprowadził miasto do społecznej ruiny. Będzie jednak jedynym punktem odniesienia przy końcowej ocenie obecnej ekipy. Dlatego warto nowowładzo, abyś postarała się wpierw zadbać o mieszkańców, a dopiero potem o ciepłe stołki dla popleczników. Lud emerytów i rencistów ziemi krasnostawskiej patrzy Ci władzo na ręce. 

Rozwiń
ONA
ONA (5 marca 2015 o 19:41) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Krzysztof Gałan to jeden z najuczciwszych polityków w mieście. To co mówi o nim pani burmistrz to święta prawda. Dzięki Bogu, że taki facet znalazł się na tym stanowisku GRATULUJĘ WYBORU

Rozwiń
Magda
Magda (5 marca 2015 o 15:14) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Skoro w mieście pojawiają się głosy, że konkursy sa ustawiane to może po porstu są? Nikt sobie z palca nie bierze takich rewelacji i nie podaje ich do opinii publicznej. Najwyraźniej zachowania niektórych osób zdradzają sam stan rzeczy.

Rozwiń
mm
mm (5 marca 2015 o 15:11) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

W skrócie popieram wypowiedzi serka i nikity. Po pierwsze znam Pana Gałana z gruntu zawodowego, w mojej opinii jest najlepszym wyborem na to stanowisko. Uczciwie to piszę, bo w swoim życiu zawodowym stykałam się z setkami samorządowców, Pan Gałan jest niezwykle rzetelnym i słownym człowiekiem, do tego ma ogromną wiedzę. Muszę przyznać, że wypowiedź Pani Burmistrz o jego usposobieniu to najzwyczajniej w świecie jest prawda :) Niezwykle życzliwy człowiek. Myślę, że takich życzymy sobie na co dzień w urzędach. Nie ma co popadać w powierzchowność i reagować jak petarda na takie artykuły. Przecież to wyniki jego pracy będą o nim świadczyć a nie subiektywne artykuły prasowe :) Pozdrawiam.

wypowiada się tutaj sekretarka UM?

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (15)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!