Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

5 listopada 2015 r.
12:08

Wola Uhruska: Zwłoki synka w wannie. Matka nie przyznaje się do winy

0 346 A A
Kobieta i jej małżonek uchodzili wśród sąsiadów za przykładną parę (Fot. Jacek Barczyński)
Kobieta i jej małżonek uchodzili wśród sąsiadów za przykładną parę (Fot. Jacek Barczyński)

Matka chłopca, którego ciało znaleziono w mieszkaniu w Woli Uhruskiej, usłyszała zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci. Z ustaleń śledczych wynika, że 4-miesięczny syn Agnieszki B. utonął w wannie. Kobieta nie wyjaśnia, jak do tego doszło.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Ranną 28-latkę znaleziono 28 października rano. Leżała na chodniku przed swoim blokiem. Miała tak dotkliwe obrażenia, że początkowo sąsiedzi nie mogli jej rozpoznać. Z charakteru ran wynikało, że najprawdopodobniej upadła na chodnik z dużej wysokości. Mieszkańcy bloku wezwali na miejsce ratowników. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie przebywa do tej pory.

Wynajmowali mieszkanie

Okazało się, że poszkodowana to 28-letnia Agnieszka B., pracująca w agencji celnej. Wraz z mężem i 4 miesięcznym synem wynajmowała mieszkanie w bloku w Woli Uhruskiej.

W drodze do szpitala 28-latka przekazała ratownikom, że w mieszkaniu jest jej dziecko. Załoga karetki przekazała tę informację policjantom. Na miejsce wysłano patrol. Policjanci weszli do środka przez otwarte drzwi balkonowe. W łazience, w pustej wannie leżał martwy chłopiec. Okazało się, że to 4-miesięczny syn Agnieszki B.

– Zgromadzone w sprawie dowody wskazują na fakt, że przed ujawnieniem zwłok wanna była wypełniona wodą – wyjaśnia Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Przyczyna zgonu

Sekcja zwłok dziecka, przeprowadzona w Zakładzie Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie wykazała wstępnie, że przyczyną śmierci chłopca było utonięcie. Na ciele dziecka nie znaleziono żadnych obrażeń.

W tej sytuacji śledczy z Prokuratury Rejonowej we Włodawie postawili Agnieszce B. zarzuty, dotyczące doprowadzenia do śmierci chłopca.

– Naraziła go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia poprzez dopuszczenie do tego, że znalazł się on w nieustalony sposób w wannie wypełnionej wodą. Nieumyślnie spowodowała tym śmierć dziecka poprzez utopienie – dodaje prokurator Syk-Jankowska.

Nie przyznała się

Agnieszka B. nie przyznała się do winy i odmówiła składania wyjaśnień. Nie wiadomo, jak chłopiec znalazł się w wannie. Szczegółowe okoliczności tragedii ma wyjaśnić prokuratura.

– Z uwagi na wstępny etap śledztwa i jego dobro nie wskazujemy jakie czynności procesowe będą wykonywane – zastrzega prokurator Syk-Jankowska. – Jedynie można wskazać na fakt, że konieczne będą badania psychiatryczne podejrzanej co do stanu jej poczytalności w chwili zarzucanego jej czynu.

Agnieszce B. grozi do 5 lat więzienia. Kobieta i jej małżonek uchodzili wśród sąsiadów za przykładną parę. Kiedy znaleziono ranną 28-latkę, jej mąż był w pracy.

Komentarze 346

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 10:26
Wlasnie, a ty co sobą reprezentujesz? Jest w tobie nienawiść do tej dziewczyny bo jej zazdrościłaś całe życie począwszy od szkoły podstawowej, pozycji zawodowej, faceta tzn prawowitego męża i białej sukni...i to, ze nie pie***yła sie po krzakach, a siedziała w książkach itd. Ty żyjesz w konkubinacie i bierzesz pińcet+ co za rok kolejne dziecko pod pożyczkę na samochód albo jakis trendy gadżet? Popatrz w swoje brudy zanim wyciągniesz swoje. Niestety my jako państwo łożymy na twoje dyrdymały. Lepiej zabierz sie do roboty, albo chociaż naucz się redagować prosty tekst, bo trudno się połapać, co autor miał na mysli. Bo wychowasz swoje dzieci na analfabetów. Zamiast przesiadywać na fejsie i kopiować zdjęcia z cudzego profilu, po czym wysyłać je gazetom, zajmij się czymś konstruktywnym, co ubogaci ciebie, bo wylewając swoje frustracje na nic się zda. P.S. ciekawe masz zdjęcia na pewnym portalu randkowym :D moze zapomniałaś o nich, ale internet pamięta...
Wlasnie, a ty co sobą reprezentujesz? Jest w tobie nienawiść do tej dziewczyny bo jej zazdrościłaś całe życie począwszy od szkoły podstawowej, pozycji zawodowej, faceta tzn prawowitego męża i białej sukni...i to, ze nie pie***yła sie po krzakach, a siedziała w książkach itd. Ty żyjesz w konkubinacie i bierzesz pińcet+ co za rok kolejne dziecko pod pożyczkę na samochód albo jakis trendy gadżet? Popatrz w swoje brudy zanim wyciągniesz swoje. Niestety my jako państwo łożymy na twoje dyrdymały. Lepiej zabierz sie do roboty, albo chociaż naucz si... rozwiń
Avatar
Gość / 27 kwietnia 2016 o 17:33
Anna Kruczynska jesteś żałosna z tym co wypisujesz. Nie życzę Ci aby w Twoim bliskim otoczeniu doszło do jakiejkolwiek tragedii. Ale proszę Boga zebys dała już spokój swoim wywodom.
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 01:02

Najlepiej oceniają sytuację osoby "MATKI" -które za młodu pruły się na prawo i lewo,same ciąże usuwały -a teraz wielkie matki polki!!!!!!!!!!!!!!!!! dziwki niedowartościowane,co szukały mężów z domami,bo same nic nie osiągnęły!!!!!!!!! wielkie damy rżną-przerżnięte na wskroś... myślą że tego nikt nie wie jakie były i że wszystko ok,mogą oceniać-głupich chłopów złapały i teraz cwaniaczki. OCENIAJĄ-ZASTANÓWCIE SIĘ LADACZNICE CO MÓWICIE-BO KARMA WRACA!!!!

napewno jestes jej siostra skoro tak jej bronisz. pewnie zachowalabym sie tak samo..albo wogole bym nie pisala. slyszalam ze agnieszka miala depresje poporodowa.dlaczego wasza rodzina taka duza i madra nie zabrala tego dziecka do siebie,albo nie bylo nikogo na to stac zeby tam z agnieszka byc przez pare godz. bo slyszalam ze strasznie jej ten maly dokczal.darla sie na niego i bog wie co robila. tak umiesz wyzywac to zacznijcie od siebie!!!!!!!!!! ja gdybym wiedziala ze z moja siostra ktora ma dziecko jest cos nie tak to napewno bym tego nie zostawila!!!!!!!!! szkoda tylko Igorka,z wami ch***,bedziecie zyc dalej! a malego juz nie ma,chcial zyc napewno,ale dane mu bylo tylko 5miesiecy byc na tym swiecie.przez najblizsza mu osobe.!!!!!!!!he

napewno jestes jej siostra skoro tak jej bronisz. pewnie zachowalabym sie tak samo..albo wogole bym nie pisala. slyszalam ze agnieszka miala depresje poporodowa.dlaczego wasza rodzina taka duza i madra nie zabrala tego dziecka do siebie,albo nie bylo nikogo na to stac zeby tam z agnieszka byc przez pare godz. bo slyszalam ze strasznie jej ten maly dokczal.darla sie na niego i bog wie co robila. tak umiesz wyzywac to zacznijcie od siebie!!!!!!!!!! ja gdybym wiedziala ze z moja siostra ktora ma dziecko jest cos nie tak to nape... rozwiń

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 00:46
hm ona ma wymazana pamiec z tego ze miala dziecko ze zostalo utopione wogole tak jakby wycieli jej to z zycia :) wiece cie prawda prawda sprawiedliwosc niech bedzie wymierzona :) ja jakbym utopila swoje dziecko czy nawet bylo by to nieumyslnie to bym juz dawno siedziala,dozywotka. ale wiece mama jej w gminie pracje ona miala dobra posade,tatus odjebany zawsze w kapeluszu prezes.brat jakis adwokat czy nie wiem kto to i Agniesia na wolnosci :) pozdrawiam tych co sie tym zajmuja i puscili to plazem :) he.
Avatar
Gość / 23 marca 2016 o 13:19

5 miesięcy a wola nadal nie zna prawdy...nie ukrywać podać do wiadomosci publicznej co sie wtedy stało

Właśnie... a nie wciskac ludziom ciemnotę że to nie chcący

Avatar
Gość / 11 marca 2016 o 14:02
5 miesięcy a wola nadal nie zna prawdy...nie ukrywać podać do wiadomosci publicznej co sie wtedy stało
Avatar
Gość / 9 marca 2016 o 20:34
A nie słyszałaś przypadkiem że plotkarstwo wiejskie jest słabe?
Avatar
Gość / 8 marca 2016 o 23:45
juz chyba jest w domu. tak slyszalam..
Avatar
Gość / 22 stycznia 2016 o 12:10
Żyje, żyje. Czekamy z niecierpliwością na wyniki (domniemanych) usilnych prób kupienia niepoczytalności. Biedna mimoza, z żalu i współczucia niech jej chociaż dadzą te żółte papiery.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2016 o 22:46
może nie żyje .chociaż nie bo pewnie by napisali .pewnie w glowie się biduli pomieszało z żalu
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2016 o 10:26
Wlasnie, a ty co sobą reprezentujesz? Jest w tobie nienawiść do tej dziewczyny bo jej zazdrościłaś całe życie począwszy od szkoły podstawowej, pozycji zawodowej, faceta tzn prawowitego męża i białej sukni...i to, ze nie pie***yła sie po krzakach, a siedziała w książkach itd. Ty żyjesz w konkubinacie i bierzesz pińcet+ co za rok kolejne dziecko pod pożyczkę na samochód albo jakis trendy gadżet? Popatrz w swoje brudy zanim wyciągniesz swoje. Niestety my jako państwo łożymy na twoje dyrdymały. Lepiej zabierz sie do roboty, albo chociaż naucz się redagować prosty tekst, bo trudno się połapać, co autor miał na mysli. Bo wychowasz swoje dzieci na analfabetów. Zamiast przesiadywać na fejsie i kopiować zdjęcia z cudzego profilu, po czym wysyłać je gazetom, zajmij się czymś konstruktywnym, co ubogaci ciebie, bo wylewając swoje frustracje na nic się zda. P.S. ciekawe masz zdjęcia na pewnym portalu randkowym :D moze zapomniałaś o nich, ale internet pamięta...
Wlasnie, a ty co sobą reprezentujesz? Jest w tobie nienawiść do tej dziewczyny bo jej zazdrościłaś całe życie począwszy od szkoły podstawowej, pozycji zawodowej, faceta tzn prawowitego męża i białej sukni...i to, ze nie pie***yła sie po krzakach, a siedziała w książkach itd. Ty żyjesz w konkubinacie i bierzesz pińcet+ co za rok kolejne dziecko pod pożyczkę na samochód albo jakis trendy gadżet? Popatrz w swoje brudy zanim wyciągniesz swoje. Niestety my jako państwo łożymy na twoje dyrdymały. Lepiej zabierz sie do roboty, albo chociaż naucz si... rozwiń
Avatar
Gość / 27 kwietnia 2016 o 17:33
Anna Kruczynska jesteś żałosna z tym co wypisujesz. Nie życzę Ci aby w Twoim bliskim otoczeniu doszło do jakiejkolwiek tragedii. Ale proszę Boga zebys dała już spokój swoim wywodom.
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 01:02

Najlepiej oceniają sytuację osoby "MATKI" -które za młodu pruły się na prawo i lewo,same ciąże usuwały -a teraz wielkie matki polki!!!!!!!!!!!!!!!!! dziwki niedowartościowane,co szukały mężów z domami,bo same nic nie osiągnęły!!!!!!!!! wielkie damy rżną-przerżnięte na wskroś... myślą że tego nikt nie wie jakie były i że wszystko ok,mogą oceniać-głupich chłopów złapały i teraz cwaniaczki. OCENIAJĄ-ZASTANÓWCIE SIĘ LADACZNICE CO MÓWICIE-BO KARMA WRACA!!!!

napewno jestes jej siostra skoro tak jej bronisz. pewnie zachowalabym sie tak samo..albo wogole bym nie pisala. slyszalam ze agnieszka miala depresje poporodowa.dlaczego wasza rodzina taka duza i madra nie zabrala tego dziecka do siebie,albo nie bylo nikogo na to stac zeby tam z agnieszka byc przez pare godz. bo slyszalam ze strasznie jej ten maly dokczal.darla sie na niego i bog wie co robila. tak umiesz wyzywac to zacznijcie od siebie!!!!!!!!!! ja gdybym wiedziala ze z moja siostra ktora ma dziecko jest cos nie tak to napewno bym tego nie zostawila!!!!!!!!! szkoda tylko Igorka,z wami ch***,bedziecie zyc dalej! a malego juz nie ma,chcial zyc napewno,ale dane mu bylo tylko 5miesiecy byc na tym swiecie.przez najblizsza mu osobe.!!!!!!!!he

napewno jestes jej siostra skoro tak jej bronisz. pewnie zachowalabym sie tak samo..albo wogole bym nie pisala. slyszalam ze agnieszka miala depresje poporodowa.dlaczego wasza rodzina taka duza i madra nie zabrala tego dziecka do siebie,albo nie bylo nikogo na to stac zeby tam z agnieszka byc przez pare godz. bo slyszalam ze strasznie jej ten maly dokczal.darla sie na niego i bog wie co robila. tak umiesz wyzywac to zacznijcie od siebie!!!!!!!!!! ja gdybym wiedziala ze z moja siostra ktora ma dziecko jest cos nie tak to nape... rozwiń

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2016 o 00:46
hm ona ma wymazana pamiec z tego ze miala dziecko ze zostalo utopione wogole tak jakby wycieli jej to z zycia :) wiece cie prawda prawda sprawiedliwosc niech bedzie wymierzona :) ja jakbym utopila swoje dziecko czy nawet bylo by to nieumyslnie to bym juz dawno siedziala,dozywotka. ale wiece mama jej w gminie pracje ona miala dobra posade,tatus odjebany zawsze w kapeluszu prezes.brat jakis adwokat czy nie wiem kto to i Agniesia na wolnosci :) pozdrawiam tych co sie tym zajmuja i puscili to plazem :) he.
Avatar
Gość / 23 marca 2016 o 13:19

5 miesięcy a wola nadal nie zna prawdy...nie ukrywać podać do wiadomosci publicznej co sie wtedy stało

Właśnie... a nie wciskac ludziom ciemnotę że to nie chcący

Avatar
Gość / 11 marca 2016 o 14:02
5 miesięcy a wola nadal nie zna prawdy...nie ukrywać podać do wiadomosci publicznej co sie wtedy stało
Avatar
Gość / 9 marca 2016 o 20:34
A nie słyszałaś przypadkiem że plotkarstwo wiejskie jest słabe?
Avatar
Gość / 8 marca 2016 o 23:45
juz chyba jest w domu. tak slyszalam..
Avatar
Gość / 22 stycznia 2016 o 12:10
Żyje, żyje. Czekamy z niecierpliwością na wyniki (domniemanych) usilnych prób kupienia niepoczytalności. Biedna mimoza, z żalu i współczucia niech jej chociaż dadzą te żółte papiery.
Avatar
Gość / 21 stycznia 2016 o 22:46
może nie żyje .chociaż nie bo pewnie by napisali .pewnie w glowie się biduli pomieszało z żalu
Zobacz wszystkie komentarze 346

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 0 0

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 2

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 11 12

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 4 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 27 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 43 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 82 15

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 40 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 58 18

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 51 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!