Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

27 czerwca 2015 r.
16:38

Burmistrz Kraśnika pojechał na Jasną Górę z rodziną. Służbowym autem

Autor: Zdjęcie autora aa
0 15 A A
(fot. UM w Kraśniku)
(fot. UM w Kraśniku)

Na pielgrzymkę na Jasną Górę w 70. rocznicę śmierci ks. Stanisława Zielińskiego burmistrz Kraśnika pojechał służbowym samochodem z żoną i dziećmi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Burmistrzowi w ważnych dla niego dniach i uroczystościach towarzyszy rodzina – wyjaśnia Michał Mulawa, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Kraśniku.

O wyjeździe na uroczystości na Jasną Górę, których organizatorem było Bractwo ks. Stanisława Zielińskiego pisaliśmy we wtorek. Dzień wcześniej na pielgrzymkę z Kraśnika do Częstochowy pojechało w sumie około 200 osób, w tym m.in. urzędnicy Ratusza, pracownicy podległych jednostek, radni i nauczyciele. W uroczystościach wzięli też udział urzędnicy z powiatu m.in. starosta kraśnicki i wicestarosta jak też dwóch radnych. Nikt urlopów nie brał.

Wyjazd przedstawicieli kraśnickiego magistratu kosztował 2000 zł plus 20 zł za parking. Urzędnicy pobiorą za ten wyjazd po 30 złotych diety.

– Pełniłem w życiu bardzo wiele różnych publicznych funkcji i nigdy nie korzystałem z żadnych przywilejów wraz z żoną. Tylko sam. Teraz jest taki zwyczaj, że pełniący funkcję ludzie uczestniczą w uroczystościach z małżonkami – komentuje radny Tadeusz Członka, który poruszał temat udziału urzędników pielgrzymce podczas posiedzenia Rady Miasta w czwartek. – Mi to nie przeszkadza. To są te same koszty. Natomiast moim zdaniem nie uprawia się wiary za pieniądze publiczne. To jest dla mnie rzecz oczywista. Pielgrzymka to powinna być osobista intencja, własny czas i własne koszty.

Koszt wyjazdu delegacji z powiatu – chodzi o paliwo to 500 zł. Daniel Niedziałek ze Starostwa Powiatowego w Kraśniku zapewnia, że „nikt nie pobrał i nie pobierze diet w związku z tym wyjazdem.”

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 20:33
to nie służbowe auto tylko rodzinne auto za friko
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 17:52

miszekaniec .... (29 czerwca 2015 o godzinie 13:59) ...a co komu przeszkadza, że katolik i oddany sprawie chrześcijanizmu w naszym mieście urzędnik samorządowy jedzie autem do Częstochowy? A czym miał tam się udać? Pociągiem? Przecież PO zlikwidowało wszystko, co narodowi służyło przez 100 lat! Z rodziną, bo jest kochającym mężem i ojcem, a nie tak, jak większość PO-matołów rozwiedzionych i samotnych bezproduktywnych pajaców z kochankami jakimiś ... A na piechotę to nie łaska odbyć pielgrzymkę ??? Wszyscy "święci" z tego miasta łącznie z burmistrzem i tymi 200 osobami powinni pokazać jacy to są żarliwi katolicy, a nie d...ska wieźć luksusowo. Co to za katolicy?[media]http://przemekkainel.pl/forum/dzwony.swf[/media]

Na kolanach kuźwa !

Na kolanach kuźwa !

rozwiń
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 15:21
miszekaniec .... (29 czerwca 2015 o godzinie 13:59) ...a co komu przeszkadza, że katolik i oddany sprawie chrześcijanizmu w naszym mieście urzędnik samorządowy jedzie autem do Częstochowy? A czym miał tam się udać? Pociągiem? Przecież PO zlikwidowało wszystko, co narodowi służyło przez 100 lat! Z rodziną, bo jest kochającym mężem i ojcem, a nie tak, jak większość PO-matołów rozwiedzionych i samotnych bezproduktywnych pajaców z kochankami jakimiś ... A na piechotę to nie łaska odbyć pielgrzymkę ??? Wszyscy "święci" z tego miasta łącznie z burmistrzem i tymi 200 osobami powinni pokazać jacy to są żarliwi katolicy, a nie d...ska wieźć luksusowo. Co to za katolicy?
miszekaniec .... (29 czerwca 2015 o godzinie 13:59) ...a co komu przeszkadza, że katolik i oddany sprawie chrześcijanizmu w naszym mieście urzędnik samorządowy jedzie autem do Częstochowy? A czym miał tam się udać? Pociągiem? Przecież PO zlikwidowało wszystko, co narodowi służyło przez 100 lat! Z rodziną, bo jest kochającym mężem i ojcem, a nie tak, jak większość PO-matołów rozwiedzionych i samotnych bezproduktywnych pajaców z kochankami jakimiś ... A na piechotę to nie łaska odbyć pielgrzymkę ??? Wszyscy "święci" z tego miasta łą... rozwiń
Avatar
gość / 30 czerwca 2015 o 15:16
Niech moderator z DzW zrobi porządek z tym "autyści zbawienia", niech ten idiota nie zaśmieca forum tymi wypocinami, które obrażają normalnych ludzi. Załóżcie blokadę temu świrowi.
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 00:08

Panie burmistrzu a następnym razem zawiezie pan i moja rodzinę służbowym autem na wycieczkę? :-)[media]http://przemekkainel.pl/forum/dzwony.swf[/media]

Oczywiście ze zawiezie !!!
Avatar
rz / 29 czerwca 2015 o 19:15

...a co komu przeszkadza, że katolik i oddany sprawie chrześcijanizmu w naszym mieście urzędnik samorządowy jedzie autem do Częstochowy? A czym miał tam się udać? Pociągiem? Przecież PO zlikwidowało wszystko, co narodowi służyło przez 100 lat! Z rodziną, bo jest kochającym mężem i ojcem, a nie tak, jak większość PO-matołów rozwiedzionych i samotnych bezproduktywnych pajaców z kochankami jakimiś ...

 Nie rozumiem "oddany sprawie chrześcijanizmu w naszym mieście", a reszta to piszesz bzdury, nie ma znaczenia czy PO czy PiS, rozwody są i będą, samotni są i będą czy to z wyboru czy z okoliczności.

 Nie rozumiem "oddany sprawie chrześcijanizmu w naszym mieście", a reszta to piszesz bzdury, nie ma znaczenia czy PO czy PiS, rozwody są i będą, samotni są i będą czy to z wyboru czy z okoliczności.

rozwiń
Avatar
miszekaniec .... / 29 czerwca 2015 o 13:59

...a co komu przeszkadza, że katolik i oddany sprawie chrześcijanizmu w naszym mieście urzędnik samorządowy jedzie autem do Częstochowy? A czym miał tam się udać? Pociągiem? Przecież PO zlikwidowało wszystko, co narodowi służyło przez 100 lat! Z rodziną, bo jest kochającym mężem i ojcem, a nie tak, jak większość PO-matołów rozwiedzionych i samotnych bezproduktywnych pajaców z kochankami jakimiś ...

Avatar
Gość / 29 czerwca 2015 o 12:14
Panie burmistrzu a następnym razem zawiezie pan i moja rodzinę służbowym autem na wycieczkę? :-)
Avatar
krasniczek / 28 czerwca 2015 o 14:52

A Pan burmistrz tak się oburzał, składał interpelacje kiedy jego poprzednik robił to samo.

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia co Panie Włodarczyk?

Avatar
Gość / 28 czerwca 2015 o 05:16
Cyt. „Sąsiedzi twierdzą, że to był przykładny ojciec i mąż rodziny, żarliwy katolik, który służył do mszy” To z innego artykułu o "zarliwym katoliku", o s_kurwy,synie, z Jastrzębia-Zdroju - "kaoliku" - Dariuszu K., który spalił własną rodzinę. Takich "katolików" komu "po_tsza" ? - Rodzinom chrześcijan ?.
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 20:33
to nie służbowe auto tylko rodzinne auto za friko
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 17:52

miszekaniec .... (29 czerwca 2015 o godzinie 13:59) ...a co komu przeszkadza, że katolik i oddany sprawie chrześcijanizmu w naszym mieście urzędnik samorządowy jedzie autem do Częstochowy? A czym miał tam się udać? Pociągiem? Przecież PO zlikwidowało wszystko, co narodowi służyło przez 100 lat! Z rodziną, bo jest kochającym mężem i ojcem, a nie tak, jak większość PO-matołów rozwiedzionych i samotnych bezproduktywnych pajaców z kochankami jakimiś ... A na piechotę to nie łaska odbyć pielgrzymkę ??? Wszyscy "święci" z tego miasta łącznie z burmistrzem i tymi 200 osobami powinni pokazać jacy to są żarliwi katolicy, a nie d...ska wieźć luksusowo. Co to za katolicy?[media]http://przemekkainel.pl/forum/dzwony.swf[/media]

Na kolanach kuźwa !

Na kolanach kuźwa !

rozwiń
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 15:21
miszekaniec .... (29 czerwca 2015 o godzinie 13:59) ...a co komu przeszkadza, że katolik i oddany sprawie chrześcijanizmu w naszym mieście urzędnik samorządowy jedzie autem do Częstochowy? A czym miał tam się udać? Pociągiem? Przecież PO zlikwidowało wszystko, co narodowi służyło przez 100 lat! Z rodziną, bo jest kochającym mężem i ojcem, a nie tak, jak większość PO-matołów rozwiedzionych i samotnych bezproduktywnych pajaców z kochankami jakimiś ... A na piechotę to nie łaska odbyć pielgrzymkę ??? Wszyscy "święci" z tego miasta łącznie z burmistrzem i tymi 200 osobami powinni pokazać jacy to są żarliwi katolicy, a nie d...ska wieźć luksusowo. Co to za katolicy?
miszekaniec .... (29 czerwca 2015 o godzinie 13:59) ...a co komu przeszkadza, że katolik i oddany sprawie chrześcijanizmu w naszym mieście urzędnik samorządowy jedzie autem do Częstochowy? A czym miał tam się udać? Pociągiem? Przecież PO zlikwidowało wszystko, co narodowi służyło przez 100 lat! Z rodziną, bo jest kochającym mężem i ojcem, a nie tak, jak większość PO-matołów rozwiedzionych i samotnych bezproduktywnych pajaców z kochankami jakimiś ... A na piechotę to nie łaska odbyć pielgrzymkę ??? Wszyscy "święci" z tego miasta łą... rozwiń
Avatar
gość / 30 czerwca 2015 o 15:16
Niech moderator z DzW zrobi porządek z tym "autyści zbawienia", niech ten idiota nie zaśmieca forum tymi wypocinami, które obrażają normalnych ludzi. Załóżcie blokadę temu świrowi.
Avatar
Gość / 30 czerwca 2015 o 00:08

Panie burmistrzu a następnym razem zawiezie pan i moja rodzinę służbowym autem na wycieczkę? :-)[media]http://przemekkainel.pl/forum/dzwony.swf[/media]

Oczywiście ze zawiezie !!!
Avatar
rz / 29 czerwca 2015 o 19:15

...a co komu przeszkadza, że katolik i oddany sprawie chrześcijanizmu w naszym mieście urzędnik samorządowy jedzie autem do Częstochowy? A czym miał tam się udać? Pociągiem? Przecież PO zlikwidowało wszystko, co narodowi służyło przez 100 lat! Z rodziną, bo jest kochającym mężem i ojcem, a nie tak, jak większość PO-matołów rozwiedzionych i samotnych bezproduktywnych pajaców z kochankami jakimiś ...

 Nie rozumiem "oddany sprawie chrześcijanizmu w naszym mieście", a reszta to piszesz bzdury, nie ma znaczenia czy PO czy PiS, rozwody są i będą, samotni są i będą czy to z wyboru czy z okoliczności.

 Nie rozumiem "oddany sprawie chrześcijanizmu w naszym mieście", a reszta to piszesz bzdury, nie ma znaczenia czy PO czy PiS, rozwody są i będą, samotni są i będą czy to z wyboru czy z okoliczności.

rozwiń
Avatar
miszekaniec .... / 29 czerwca 2015 o 13:59

...a co komu przeszkadza, że katolik i oddany sprawie chrześcijanizmu w naszym mieście urzędnik samorządowy jedzie autem do Częstochowy? A czym miał tam się udać? Pociągiem? Przecież PO zlikwidowało wszystko, co narodowi służyło przez 100 lat! Z rodziną, bo jest kochającym mężem i ojcem, a nie tak, jak większość PO-matołów rozwiedzionych i samotnych bezproduktywnych pajaców z kochankami jakimiś ...

Avatar
Gość / 29 czerwca 2015 o 12:14
Panie burmistrzu a następnym razem zawiezie pan i moja rodzinę służbowym autem na wycieczkę? :-)
Avatar
krasniczek / 28 czerwca 2015 o 14:52

A Pan burmistrz tak się oburzał, składał interpelacje kiedy jego poprzednik robił to samo.

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia co Panie Włodarczyk?

Avatar
Gość / 28 czerwca 2015 o 05:16
Cyt. „Sąsiedzi twierdzą, że to był przykładny ojciec i mąż rodziny, żarliwy katolik, który służył do mszy” To z innego artykułu o "zarliwym katoliku", o s_kurwy,synie, z Jastrzębia-Zdroju - "kaoliku" - Dariuszu K., który spalił własną rodzinę. Takich "katolików" komu "po_tsza" ? - Rodzinom chrześcijan ?.