Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

21 stycznia 2015 r.
15:45
Edytuj ten wpis

"To co się tutaj dzieje w sezonie to obłęd". Miasto chce odkupić nieruchomość

2 13 A A

Miasto chce wykupić nieruchomość należącą do rodziny, która sąsiaduje z domkami kampingowymi nad zalewem. Ma to się stać jeszcze w tym roku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Jeszcze do grudnia ta głośno puszczana muzyka mi w uszach grała. To co się tutaj dzieje w sezonie to jest obłęd - żali się Zbigniew Oszust, którego posesja graniczy z domkami kempingowymi nad zalewem w Kraśniku.

O problemie pana Zbigniewa i jego rodziny pisaliśmy już w czerwcu ubiegłego roku. Od ich domu do najbliższego wynajmowanego domku nad zalewem jest ok. 10 metrów. Sąsiadujący z kampingiem opisują, że w lecie hałas jest nie do zniesienia ze względu nie tylko na huczne imprezy na przykład urodzinowe, ale też zwykłe grillowanie. Hałas potęguje dodatkowo bliskie sąsiedztwo wody. W krytycznych sytuacjach mieszkańcy domu prosili o pomoc strażników miejskich lub policjantów.
Hałasujący dostawali mandaty. Problemu to jednak nie rozwiązywało.

Teraz miasto sprzedaje działkę na zalewem. To ma być też okazja do wykupienia nieruchomości rodziny Oszustów.

- Musimy znaleźć pieniądze na ten cel pieniądze w budżecie. Jeśli działkę udałoby się sprzedać to byłaby kolejna inwestycja w sąsiedztwie tej nieruchomości - mówi Mirosław Włodarczyk, burmistrz Kraśnika. - Nie może być takiej sytuacji, że pole kampingowe nie jest wykorzystywane. Nie ma mowy też o tym, żeby ta rodzina w takich warunkach żyła. Oni mają prawo do spokoju.
- Nie wyobrażam sobie życia, kiedy okazałoby się, że na działce którą miasto sprzedaje wybudują hotel czy też dom weselny - załamuje ręce Zbigniew Oszust. I dodaje: Ja nic nie zawiniłem, żeby tych wszystkich hałasów słuchać. Mieszkam tutaj już blisko 30 lat, a domki kampingowe powstały raptem kilka lat temu. Wcześniej nikt mi żadnego wykupu nie proponował. Urzędnicy nie chcieli mi nawet powiedzieć, co tutaj powstaje.

Teraz jest szansa, że rodzina nie będzie dalej zdana na uciążliwe sąsiedztwo. - Ufam panu burmistrzowi i wierzę, że będzie dobrze, że to wszystko uda się zrobić jeszcze przez sezonem - przyznaje właściciel 13,5 arowej działki. - Już robiłem wstępne rozpoznanie jeśli chodzi o dom w jakiejś spokojnej okolicy, skoro miasto ma odkupić naszą nieruchomość. Nie stać mnie na kupienie drugiego domu i czekanie aż ktoś mnie w końcu wykupi.

Urzędnicy zapewniają, że wszystko jest na dobrej drodze. Jest zgoda radnych na wykup działki z domem.

- Pan burmistrz potrzebował do tego zgody dwóch komisji i taką zgodę uzyskał - mówi Katarzyna Piecyk, kierownik Referat Gospodarki Gruntami w Urzędzie Miasta w Kraśniku. I dodaje: Pan burmistrz zapowiedział, że pierwsze wolne środki, które będą z oszczędności po przetargach zostaną przekazane na ten cel.

- Mamy nadzieję, że w tym roku uda się tę sprawę sfinalizować - dodaje Michał Mulawa, rzecznik urzędu Miasta w Kraśniku.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 stycznia 2015 o 17:33

Set, jeśli uważasz, że człowiek ma sielankę, a narzeka tylko tak sobie, to zamień się z nim na placówkę. Ja na Fabrycznym słyszę łomot w sobotnie wieczory dochodzący znad kałuży i doskonale rozumiem ludzi, którzy tam mieszkają. Czubiński sam sobie przy okazji tej inwestycji uwił ciepłe i spokojne gniazdko na Krzywiu, rozciągnął Kraśnik, unieszczęśliwił ludzi, którzy tam sie pobudowali. Komu zrobił dobrze? Tym, którzy zarabiają na ludzkim nieszczęściu: właścicielom bud z piwem i wszystkim wtajemniczonym, którzy załapali się na fuchę pt. utrzymanie trupa zanim się całkiem rozłoży. Bo toto zalewem nigdy nie było, nie jest i nie będzie.

To jest skandal i ciekawa sprawa dla prokuratury.

Set, jeśli uważasz, że człowiek ma sielankę, a narzeka tylko tak sobie, to zamień się z nim na placówkę. Ja na Fabrycznym słyszę łomot w sobotnie wieczory dochodzący znad kałuży i doskonale rozumiem ludzi, którzy tam mieszkają. Czubiński sam sobie przy okazji tej inwestycji uwił ciepłe i spokojne gniazdko na Krzywiu, rozciągnął Kraśnik, unieszczęśliwił ludzi, którzy tam sie pobudowali. Komu zrobił dobrze? Tym, którzy zarabiają na ludzkim nieszczęściu: właścicielom bud z piwem i wszystkim wtajemniczonym, którzy załapali się na fuchę pt. ut... rozwiń

Avatar
set / 28 stycznia 2015 o 15:23

A co byłoby, gdyby ten pan mieszckał przy głownej ulicy? Pewnie domagał by się zamknięcia ruchu drogowego,ze względu na hałas. Trochę przesady z tą uciążliwościa, równie dobrze mogłyby mi przeszkadzać imieniny u sąsiada, też jest trochę hałasu, ale to normalne.

Avatar
Gość / 27 stycznia 2015 o 13:28

A ja uważam, że jest bardzo proste i korzystne dla obu stron rozwiązanie: POmysłodawca i główny realizator kałuży infantylnie zwanej zalewem, Piotr Cz. nabrał na toto ogromne pożyczki bankowe. Równolegle z budową zbiornika wodnego, w przeciwnej stronie miasta, w okolicach Krzywia, ów pomysłodawca realizował inną budowę: swój prywatny dom. Pod lasem, w ciszy, w odległości dostatecznie dużej, żeby do niego nie dochodziły żadne hałasy naprutej alkoholem i rozbawionej gawiedzi.

POmysłodawca przebywa poza granicami kraju i chyba raczej nieprędko tu zawita. Więc człowiek pokrzywdzony przez niego, bo pozbawiony ciszy, spokoju i możliwości wypoczynku, powinien zająć opuszczony dom, a w zamian oddać swój.

Proste? Tak! I sprawiedliwe!

A ja uważam, że jest bardzo proste i korzystne dla obu stron rozwiązanie: POmysłodawca i główny realizator kałuży infantylnie zwanej zalewem, Piotr Cz. nabrał na toto ogromne pożyczki bankowe. Równolegle z budową zbiornika wodnego, w przeciwnej stronie miasta, w okolicach Krzywia, ów pomysłodawca realizował inną budowę: swój prywatny dom. Pod lasem, w ciszy, w odległości dostatecznie dużej, żeby do niego nie dochodziły żadne hałasy naprutej alkoholem i rozbawionej gawiedzi.

POmysłodawca przebywa poza granicami kraju i chyba raczej ... rozwiń

Avatar
Zygmunt / 27 stycznia 2015 o 12:07

Ten pan to mąciwoda. Z tego co wiem już wielokrotnie próbowano z nim sprawę załatwić ale on nie jest tym zainteresowany. Lubi robić zamieszanie. Męczennik się znalazł 

Avatar
ja / 22 stycznia 2015 o 12:53

odczepcie sie od zalewu!

do lasu strach isc wiec co mieszkancom zostaje? park z fontanna na fabrycznym? o chol...ra przeciez tam jest ta droga fontanna tez zbedna wiesniakom. nowiuski park w starym ale on jest papieski to jak w upal polezec na trawniku?

a niech dziady w blokowiskach siedza, niech im zal du.pe sciska, ze domku z trawnikiem nie maja i kasy na wczasy.

wstretni jestescie plujac na zalew. miasto ma kase wydawac na poprawe zycia mieszkancow, chodniki, oswietlenie, rozrywke. 

to na co miasto ma wydawac kase z podatkow?

prosze, jakie macie pomysly?

i dlaczego nie opier...acie urzedowa za 2 fontanny a dzierzkowic , ze ma tylko 1 ?

pytanie zasadnicze? kiedy obecny burmistrz i pomyslodawca parku papieskiego wylaczy oswietlenie w parku po 23 ?

dla kogo te swiatla? i za czyja kase?

odczepcie sie od zalewu!

do lasu strach isc wiec co mieszkancom zostaje? park z fontanna na fabrycznym? o chol...ra przeciez tam jest ta droga fontanna tez zbedna wiesniakom. nowiuski park w starym ale on jest papieski to jak w upal polezec na trawniku?

a niech dziady w blokowiskach siedza, niech im zal du.pe sciska, ze domku z trawnikiem nie maja i kasy na wczasy.

wstretni jestescie plujac na zalew. miasto ma kase wydawac na poprawe zycia mieszkancow, chodniki, oswietlenie, rozrywke. 

to na co miasto ma w... rozwiń

Avatar
Gość / 22 stycznia 2015 o 08:51

Była już kiedyś taka propozycja, żeby odsprzedać toto głównemu pomysłodawcy, ale ten prysnął do Szwajcarii, bo tamte jeziora bardziej mu odpowiadają.

Zostali jeszcze ci, którzy żyrowali mu ten pomysł, wyrazili na niego zgodę i przekonywali społeczeństwo, że bez tej kałuży za grubo ponad 20 milionów z kredytu, miasto upadnie. A skoro są żyranci, to może by tak od nich wyegzekwować spłatę i konieczność sensownego zagospodarowania terenu?

No, bo jak się powiedziało A, to teraz trzeba powiedzieć B.

Ma ktoś nazwiska żyrantów?

Avatar
Ali / 21 stycznia 2015 o 22:17

To niestety prawda i żal, że nikt nie chce tego zmienić.

Pora skończyć z najgorszą polską specjalnością - powszaechną bylejakością.

To kończ - masz jakieś pomysły ?

Czyli, że co? Ten, co postawił domki kempingowe, kupi sobie za bezcen rzeczoną działkę i hotel wystawi?

Ów zbiornik retencyjny to żaba, jaką przychodzi połknąć kolejnym włodarzom miasta. Mimo najszczerszych chęci akwen ten (z infrastrukturą) nie stanie się nawet czymś w rodzaju jego odpowiednika w Janowie Lub., Krasnobrodzie czy Okunince. Co z tym począć ? Nie mam bladego pojęcia - to zmartwienie naszych władz z magistratu. Jak by to ode mnie zależało, to bym z miejsca spuścił wodę, i pozbył się wszelkich problemów :)

Ów zbiornik retencyjny to żaba, jaką przychodzi połknąć kolejnym włodarzom miasta. Mimo najszczerszych chęci akwen ten (z infrastrukturą) nie stanie się nawet czymś w rodzaju jego odpowiednika w Janowie Lub., Krasnobrodzie czy Okunince. Co z tym począć ? Nie mam bladego pojęcia - to zmartwienie naszych władz z magistratu. Jak by to ode mnie zależało, to bym z miejsca spuścił wodę, i pozbył się wszelkich problemów :)

rozwiń
Avatar
Laweta / 21 stycznia 2015 o 21:54

Wypoczynek po polsku to oczywiście darcie ryja, hałas, śmierdzący grill i piwo. A potem tona śmieci. Butelek po piwie nikt nie zabiera ze sobą. Wszytko zasyfione.

Polak nie umie wypoczywać np. podglądając przyrodę, spacerując. Wszędzie musi dojechać samochodem. Mieć samochód pod ręką to podstawa wypoczynku. No i głośna muzyka. 

To niestety prawda i żal, że nikt nie chce tego zmienić.

Pora skończyć z najgorszą polską specjalnością - powszaechną bylejakością.

To niestety prawda i żal, że nikt nie chce tego zmienić.

Pora skończyć z najgorszą polską specjalnością - powszaechną bylejakością.

rozwiń
Avatar
Gość / 21 stycznia 2015 o 21:52

Czyli, że co? Ten, co postawił domki kempingowe, kupi sobie za bezcen rzeczoną działkę i hotel wystawi?

Avatar
Ali / 21 stycznia 2015 o 21:36

Jak się czyta tego typu głupoty, to osoby nie znające realiów kraśnickich mogą dojść do wniosku, iż zbiornik retencyjny w Kraśniku (zwany eufemistycznie "zalewem") jest mekką popularności i rozrywki, a przylegające tam pseudo domki kempingowe są miejsce nieustannych bib, balang, i imprez. Ludzie - zejdźcie na Ziemię ...

P.S. Jest też druga strona medalu - a może poprzez tą "aferę" komuś specjalnie zależy na zareklamowaniu i wypromowaniu chybionej inwestycji, przynoszącej straty ?

Avatar
Gość / 28 stycznia 2015 o 17:33

Set, jeśli uważasz, że człowiek ma sielankę, a narzeka tylko tak sobie, to zamień się z nim na placówkę. Ja na Fabrycznym słyszę łomot w sobotnie wieczory dochodzący znad kałuży i doskonale rozumiem ludzi, którzy tam mieszkają. Czubiński sam sobie przy okazji tej inwestycji uwił ciepłe i spokojne gniazdko na Krzywiu, rozciągnął Kraśnik, unieszczęśliwił ludzi, którzy tam sie pobudowali. Komu zrobił dobrze? Tym, którzy zarabiają na ludzkim nieszczęściu: właścicielom bud z piwem i wszystkim wtajemniczonym, którzy załapali się na fuchę pt. utrzymanie trupa zanim się całkiem rozłoży. Bo toto zalewem nigdy nie było, nie jest i nie będzie.

To jest skandal i ciekawa sprawa dla prokuratury.

Set, jeśli uważasz, że człowiek ma sielankę, a narzeka tylko tak sobie, to zamień się z nim na placówkę. Ja na Fabrycznym słyszę łomot w sobotnie wieczory dochodzący znad kałuży i doskonale rozumiem ludzi, którzy tam mieszkają. Czubiński sam sobie przy okazji tej inwestycji uwił ciepłe i spokojne gniazdko na Krzywiu, rozciągnął Kraśnik, unieszczęśliwił ludzi, którzy tam sie pobudowali. Komu zrobił dobrze? Tym, którzy zarabiają na ludzkim nieszczęściu: właścicielom bud z piwem i wszystkim wtajemniczonym, którzy załapali się na fuchę pt. ut... rozwiń

Avatar
set / 28 stycznia 2015 o 15:23

A co byłoby, gdyby ten pan mieszckał przy głownej ulicy? Pewnie domagał by się zamknięcia ruchu drogowego,ze względu na hałas. Trochę przesady z tą uciążliwościa, równie dobrze mogłyby mi przeszkadzać imieniny u sąsiada, też jest trochę hałasu, ale to normalne.

Avatar
Gość / 27 stycznia 2015 o 13:28

A ja uważam, że jest bardzo proste i korzystne dla obu stron rozwiązanie: POmysłodawca i główny realizator kałuży infantylnie zwanej zalewem, Piotr Cz. nabrał na toto ogromne pożyczki bankowe. Równolegle z budową zbiornika wodnego, w przeciwnej stronie miasta, w okolicach Krzywia, ów pomysłodawca realizował inną budowę: swój prywatny dom. Pod lasem, w ciszy, w odległości dostatecznie dużej, żeby do niego nie dochodziły żadne hałasy naprutej alkoholem i rozbawionej gawiedzi.

POmysłodawca przebywa poza granicami kraju i chyba raczej nieprędko tu zawita. Więc człowiek pokrzywdzony przez niego, bo pozbawiony ciszy, spokoju i możliwości wypoczynku, powinien zająć opuszczony dom, a w zamian oddać swój.

Proste? Tak! I sprawiedliwe!

A ja uważam, że jest bardzo proste i korzystne dla obu stron rozwiązanie: POmysłodawca i główny realizator kałuży infantylnie zwanej zalewem, Piotr Cz. nabrał na toto ogromne pożyczki bankowe. Równolegle z budową zbiornika wodnego, w przeciwnej stronie miasta, w okolicach Krzywia, ów pomysłodawca realizował inną budowę: swój prywatny dom. Pod lasem, w ciszy, w odległości dostatecznie dużej, żeby do niego nie dochodziły żadne hałasy naprutej alkoholem i rozbawionej gawiedzi.

POmysłodawca przebywa poza granicami kraju i chyba raczej ... rozwiń

Avatar
Zygmunt / 27 stycznia 2015 o 12:07

Ten pan to mąciwoda. Z tego co wiem już wielokrotnie próbowano z nim sprawę załatwić ale on nie jest tym zainteresowany. Lubi robić zamieszanie. Męczennik się znalazł 

Avatar
ja / 22 stycznia 2015 o 12:53

odczepcie sie od zalewu!

do lasu strach isc wiec co mieszkancom zostaje? park z fontanna na fabrycznym? o chol...ra przeciez tam jest ta droga fontanna tez zbedna wiesniakom. nowiuski park w starym ale on jest papieski to jak w upal polezec na trawniku?

a niech dziady w blokowiskach siedza, niech im zal du.pe sciska, ze domku z trawnikiem nie maja i kasy na wczasy.

wstretni jestescie plujac na zalew. miasto ma kase wydawac na poprawe zycia mieszkancow, chodniki, oswietlenie, rozrywke. 

to na co miasto ma wydawac kase z podatkow?

prosze, jakie macie pomysly?

i dlaczego nie opier...acie urzedowa za 2 fontanny a dzierzkowic , ze ma tylko 1 ?

pytanie zasadnicze? kiedy obecny burmistrz i pomyslodawca parku papieskiego wylaczy oswietlenie w parku po 23 ?

dla kogo te swiatla? i za czyja kase?

odczepcie sie od zalewu!

do lasu strach isc wiec co mieszkancom zostaje? park z fontanna na fabrycznym? o chol...ra przeciez tam jest ta droga fontanna tez zbedna wiesniakom. nowiuski park w starym ale on jest papieski to jak w upal polezec na trawniku?

a niech dziady w blokowiskach siedza, niech im zal du.pe sciska, ze domku z trawnikiem nie maja i kasy na wczasy.

wstretni jestescie plujac na zalew. miasto ma kase wydawac na poprawe zycia mieszkancow, chodniki, oswietlenie, rozrywke. 

to na co miasto ma w... rozwiń

Avatar
Gość / 22 stycznia 2015 o 08:51

Była już kiedyś taka propozycja, żeby odsprzedać toto głównemu pomysłodawcy, ale ten prysnął do Szwajcarii, bo tamte jeziora bardziej mu odpowiadają.

Zostali jeszcze ci, którzy żyrowali mu ten pomysł, wyrazili na niego zgodę i przekonywali społeczeństwo, że bez tej kałuży za grubo ponad 20 milionów z kredytu, miasto upadnie. A skoro są żyranci, to może by tak od nich wyegzekwować spłatę i konieczność sensownego zagospodarowania terenu?

No, bo jak się powiedziało A, to teraz trzeba powiedzieć B.

Ma ktoś nazwiska żyrantów?

Avatar
Ali / 21 stycznia 2015 o 22:17

To niestety prawda i żal, że nikt nie chce tego zmienić.

Pora skończyć z najgorszą polską specjalnością - powszaechną bylejakością.

To kończ - masz jakieś pomysły ?

Czyli, że co? Ten, co postawił domki kempingowe, kupi sobie za bezcen rzeczoną działkę i hotel wystawi?

Ów zbiornik retencyjny to żaba, jaką przychodzi połknąć kolejnym włodarzom miasta. Mimo najszczerszych chęci akwen ten (z infrastrukturą) nie stanie się nawet czymś w rodzaju jego odpowiednika w Janowie Lub., Krasnobrodzie czy Okunince. Co z tym począć ? Nie mam bladego pojęcia - to zmartwienie naszych władz z magistratu. Jak by to ode mnie zależało, to bym z miejsca spuścił wodę, i pozbył się wszelkich problemów :)

Ów zbiornik retencyjny to żaba, jaką przychodzi połknąć kolejnym włodarzom miasta. Mimo najszczerszych chęci akwen ten (z infrastrukturą) nie stanie się nawet czymś w rodzaju jego odpowiednika w Janowie Lub., Krasnobrodzie czy Okunince. Co z tym począć ? Nie mam bladego pojęcia - to zmartwienie naszych władz z magistratu. Jak by to ode mnie zależało, to bym z miejsca spuścił wodę, i pozbył się wszelkich problemów :)

rozwiń
Avatar
Laweta / 21 stycznia 2015 o 21:54

Wypoczynek po polsku to oczywiście darcie ryja, hałas, śmierdzący grill i piwo. A potem tona śmieci. Butelek po piwie nikt nie zabiera ze sobą. Wszytko zasyfione.

Polak nie umie wypoczywać np. podglądając przyrodę, spacerując. Wszędzie musi dojechać samochodem. Mieć samochód pod ręką to podstawa wypoczynku. No i głośna muzyka. 

To niestety prawda i żal, że nikt nie chce tego zmienić.

Pora skończyć z najgorszą polską specjalnością - powszaechną bylejakością.

To niestety prawda i żal, że nikt nie chce tego zmienić.

Pora skończyć z najgorszą polską specjalnością - powszaechną bylejakością.

rozwiń
Avatar
Gość / 21 stycznia 2015 o 21:52

Czyli, że co? Ten, co postawił domki kempingowe, kupi sobie za bezcen rzeczoną działkę i hotel wystawi?

Avatar
Ali / 21 stycznia 2015 o 21:36

Jak się czyta tego typu głupoty, to osoby nie znające realiów kraśnickich mogą dojść do wniosku, iż zbiornik retencyjny w Kraśniku (zwany eufemistycznie "zalewem") jest mekką popularności i rozrywki, a przylegające tam pseudo domki kempingowe są miejsce nieustannych bib, balang, i imprez. Ludzie - zejdźcie na Ziemię ...

P.S. Jest też druga strona medalu - a może poprzez tą "aferę" komuś specjalnie zależy na zareklamowaniu i wypromowaniu chybionej inwestycji, przynoszącej straty ?

Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z premierem Morawieckim [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z premierem Morawieckim [wideo, zdjęcia] 36 8

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo) 9 0

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 27 38

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 1

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 11 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 12 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 37 9

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 38 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 7 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 10 4

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą