Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Krasnystaw

11 grudnia 2016 r.
8:30

Tragiczny wypadek. Zginęła 17-letnia dziewczyna potrącona przez samochód

Autor: Zdjęcie autora pab
226 204 A A

Do tragicznego wypadku w sobotę doszło około godz. 22 w Siennicy Różanej (pow. krasnostawski)

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak informuje policja, 22-letni kierowca audi na prostym odcinku drogi potrącił 17-letnią pieszą, która przechodziła przez jezdnię poza przejściem dla pieszych.

Dziewczyna zmarła na miejscu wypadku.

Kierowca audi był trzeźwy. Samochód został zabezpieczony przez policjantów.

Policjanci ustalają przyczyny i okoliczności wypadku. 

 

Czytaj więcej o:

Komentarze 204

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zniesmaczony / 11 grudnia 2016 o 11:03
+1
a może właśnie "zniesmaczony" jest z rodziny Jednego z "NICH" i tym postem chciał ukrócić debilne komentarze i wymądrzania się???? bez względu na tragedię z jaką zmaga się rodzina - po to tylko aby pokazać się na forum.
Avatar
Gość / 11 grudnia 2016 o 11:03
+1
Ta dziewczyna nie żyje a Ty piszesz ,, jakim trzeba być debilem " weź ty się pierdyknij w łeb co
Avatar
... / 13 marca 2017 o 17:24
A kierowca powinien przekraczać prędkość? Jest już wynik opinii biegłych... Świadomie przekroczył dopuszczalną prędkość =swiadome zabójstwo 
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 20:04
Heniu, a dziewczyna powinna była wejść mu pod koła?
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 20:02
XYZ, coś ci się pomyliło. Jest ograniczenie prędkości a nie zakaz jazdy powyżej 50. Nie chodzi o to, że pochwalam jazdę z przekroczoną prędkością tylko precyzyjnie traktuję przepisy. A przepisu, który mówi że kierowca nie ma prawa przekraczać prędkości nie ma.
Avatar
Henio / 25 stycznia 2017 o 12:21
Tak, nie miał prawa jechać więcej niż 50 km/h, ale może, w panujących w tym czasie i miejscu warunkach, NIE POWINIEN jechać więcej niż np. 30 km/h. Patrz sąsiedni temat. 
Avatar
XYZ / 25 stycznia 2017 o 10:48
Już mi się powtarzać znudziło . Powiem po raz ostatni: nawet gdyby mu weszła ( a nie wiemy jak bylo - nie bylo nas tam) to nie byłoby takich tragicznych skutków. Głową szyby nie rozbija się przy 50 - tce! ( to jest fakt, a nie domniemanie). A to, że małolaty" szaleją" częściej za kierownicą, to każdy wie. Nawet OC płaca wyższe jako grupa podwyższonego ryzyka. Ciągle powtarzasz, także na innych forach, ze nie miała prawa wejść- on NIE MIAŁ PRAWA W TAMTYM MIEJSCU JECHAĆ więcej niż 50km/ h! Tyle. Z mojej strony to wszystko. Wyraziłam swoje zdanie. Wałkowanie ciągle tego samego nie ma sensu.
Już mi się powtarzać znudziło . Powiem po raz ostatni: nawet gdyby mu weszła ( a nie wiemy jak bylo - nie bylo nas tam) to nie byłoby takich tragicznych skutków. Głową szyby nie rozbija się przy 50 - tce! ( to jest fakt, a nie domniemanie). A to, że małolaty" szaleją" częściej za kierownicą, to każdy wie. Nawet OC płaca wyższe jako grupa podwyższonego ryzyka. Ciągle powtarzasz, także na innych forach, ze nie miała prawa wejść- on NIE MIAŁ PRAWA W TAMTYM MIEJSCU JECHAĆ więcej niż 50km/ h! Tyle. Z mojej strony to wszystko. W... rozwiń
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 o 22:06
XYZ mnie natomiast przeraża takie włażenie pod koła, piesi są tak bezmyślni, wiek tu nie ma znaczenia.
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 o 22:00
Jak jest możliwość hamowania to tak, a jakby tak wprost prosto pod koła tak jak tutaj ktoś wlazł bezmyślnie to co? Jak nie ma kiedy hamować tylko od razu masz na masce człowieka? Na boku, bo przecież prosto pod samochód włazi? Nie na środku że była wcześniej na ulicy tylko właśnie prosto pod koła? Co możesz zrobić? Kiedy nawet hamulca nie zdążysz wcisnąć? Ona przecież nie była na środku, tylko z tego boku od strony chodnika gdzie weszła na jezdnię.
Avatar
XYZ / 24 stycznia 2017 o 16:57
Wiesz doskonale, ze to nie była jazda przepisowa ale jakoś trudno Ci to zaakceptować. Trudno. Czasem człowiek wierzy w taka prawdę, jaką jest dla niego wygodniejsza. U ciebie tak właśnie jest. Co do iloraz inteligencji - nie odpowiem Ci na to pytanie, bo zwyczajnie nie znałam tej dziewczyny. Przeraża mnie natomiast ta obcięta konczyna i dziura w przedniej szybie. Pomyśl jak trzeba uderzyć ciałem człowieka aby wybic głową szybę, a dodatkowo pogiąć narożnik w samochodzie. Ja wiem że piesi potrafią nagle pojawić się na jezdni. Tez mi kiedys wylazl taki nagle z zaparkowanych wzdłuż ulicy samochodów. Bylo gwaltowne hamowanie, ale nic się nikomu nie stało, ponieważ reakcja była natychmiastowa a i prędkość w miarę ( chociaż mam czym przycisnąć- nowe, salonowe auto o sporej mocy). Człowiek pokory do jazdy nabiera z czasem. A młody?-wiadomo lubi poszaleć. Nie wiem czy wyszła czy nie ale wiem na pewno ze gdyby kierowca zareagował odpowiednio na pewno nie byłoby aż tak wielkiej tragedii. Bardzo współczuję rodzinie śp. dziewczyny.
Wiesz doskonale, ze to nie była jazda przepisowa ale jakoś trudno Ci to zaakceptować. Trudno. Czasem człowiek wierzy w taka prawdę, jaką jest dla niego wygodniejsza. U ciebie tak właśnie jest. Co do iloraz inteligencji - nie odpowiem Ci na to pytanie, bo zwyczajnie nie znałam tej dziewczyny. Przeraża mnie natomiast ta obcięta konczyna i dziura w przedniej szybie. Pomyśl jak trzeba uderzyć ciałem człowieka aby wybic głową szybę, a dodatkowo pogiąć narożnik w samochodzie. Ja wiem że piesi potrafią nagle pojawić się na jezdni. Tez mi ... rozwiń
Avatar
... / 13 marca 2017 o 17:24
A kierowca powinien przekraczać prędkość? Jest już wynik opinii biegłych... Świadomie przekroczył dopuszczalną prędkość =swiadome zabójstwo 
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 20:04
Heniu, a dziewczyna powinna była wejść mu pod koła?
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 o 20:02
XYZ, coś ci się pomyliło. Jest ograniczenie prędkości a nie zakaz jazdy powyżej 50. Nie chodzi o to, że pochwalam jazdę z przekroczoną prędkością tylko precyzyjnie traktuję przepisy. A przepisu, który mówi że kierowca nie ma prawa przekraczać prędkości nie ma.
Avatar
Henio / 25 stycznia 2017 o 12:21
Tak, nie miał prawa jechać więcej niż 50 km/h, ale może, w panujących w tym czasie i miejscu warunkach, NIE POWINIEN jechać więcej niż np. 30 km/h. Patrz sąsiedni temat. 
Avatar
XYZ / 25 stycznia 2017 o 10:48
Już mi się powtarzać znudziło . Powiem po raz ostatni: nawet gdyby mu weszła ( a nie wiemy jak bylo - nie bylo nas tam) to nie byłoby takich tragicznych skutków. Głową szyby nie rozbija się przy 50 - tce! ( to jest fakt, a nie domniemanie). A to, że małolaty" szaleją" częściej za kierownicą, to każdy wie. Nawet OC płaca wyższe jako grupa podwyższonego ryzyka. Ciągle powtarzasz, także na innych forach, ze nie miała prawa wejść- on NIE MIAŁ PRAWA W TAMTYM MIEJSCU JECHAĆ więcej niż 50km/ h! Tyle. Z mojej strony to wszystko. Wyraziłam swoje zdanie. Wałkowanie ciągle tego samego nie ma sensu.
Już mi się powtarzać znudziło . Powiem po raz ostatni: nawet gdyby mu weszła ( a nie wiemy jak bylo - nie bylo nas tam) to nie byłoby takich tragicznych skutków. Głową szyby nie rozbija się przy 50 - tce! ( to jest fakt, a nie domniemanie). A to, że małolaty" szaleją" częściej za kierownicą, to każdy wie. Nawet OC płaca wyższe jako grupa podwyższonego ryzyka. Ciągle powtarzasz, także na innych forach, ze nie miała prawa wejść- on NIE MIAŁ PRAWA W TAMTYM MIEJSCU JECHAĆ więcej niż 50km/ h! Tyle. Z mojej strony to wszystko. W... rozwiń
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 o 22:06
XYZ mnie natomiast przeraża takie włażenie pod koła, piesi są tak bezmyślni, wiek tu nie ma znaczenia.
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 o 22:00
Jak jest możliwość hamowania to tak, a jakby tak wprost prosto pod koła tak jak tutaj ktoś wlazł bezmyślnie to co? Jak nie ma kiedy hamować tylko od razu masz na masce człowieka? Na boku, bo przecież prosto pod samochód włazi? Nie na środku że była wcześniej na ulicy tylko właśnie prosto pod koła? Co możesz zrobić? Kiedy nawet hamulca nie zdążysz wcisnąć? Ona przecież nie była na środku, tylko z tego boku od strony chodnika gdzie weszła na jezdnię.
Avatar
XYZ / 24 stycznia 2017 o 16:57
Wiesz doskonale, ze to nie była jazda przepisowa ale jakoś trudno Ci to zaakceptować. Trudno. Czasem człowiek wierzy w taka prawdę, jaką jest dla niego wygodniejsza. U ciebie tak właśnie jest. Co do iloraz inteligencji - nie odpowiem Ci na to pytanie, bo zwyczajnie nie znałam tej dziewczyny. Przeraża mnie natomiast ta obcięta konczyna i dziura w przedniej szybie. Pomyśl jak trzeba uderzyć ciałem człowieka aby wybic głową szybę, a dodatkowo pogiąć narożnik w samochodzie. Ja wiem że piesi potrafią nagle pojawić się na jezdni. Tez mi kiedys wylazl taki nagle z zaparkowanych wzdłuż ulicy samochodów. Bylo gwaltowne hamowanie, ale nic się nikomu nie stało, ponieważ reakcja była natychmiastowa a i prędkość w miarę ( chociaż mam czym przycisnąć- nowe, salonowe auto o sporej mocy). Człowiek pokory do jazdy nabiera z czasem. A młody?-wiadomo lubi poszaleć. Nie wiem czy wyszła czy nie ale wiem na pewno ze gdyby kierowca zareagował odpowiednio na pewno nie byłoby aż tak wielkiej tragedii. Bardzo współczuję rodzinie śp. dziewczyny.
Wiesz doskonale, ze to nie była jazda przepisowa ale jakoś trudno Ci to zaakceptować. Trudno. Czasem człowiek wierzy w taka prawdę, jaką jest dla niego wygodniejsza. U ciebie tak właśnie jest. Co do iloraz inteligencji - nie odpowiem Ci na to pytanie, bo zwyczajnie nie znałam tej dziewczyny. Przeraża mnie natomiast ta obcięta konczyna i dziura w przedniej szybie. Pomyśl jak trzeba uderzyć ciałem człowieka aby wybic głową szybę, a dodatkowo pogiąć narożnik w samochodzie. Ja wiem że piesi potrafią nagle pojawić się na jezdni. Tez mi ... rozwiń
Avatar
Gość / 24 stycznia 2017 o 14:42
A ty uważasz, że to takie pewne, że zawsze przy takiej samej prędkości urywa? Masz gdzieś takie dane? To proszę powołaj się na nie a nie cwaniaka zgrywasz. A wiesz, przy jakim ilorazie inteligencji włazi się pod koła?
Avatar
XYZ / 23 stycznia 2017 o 14:13
Niby czytasz ze zrozumieniem, a odpowiedzieć na pytanie nie potrafisz. Ile trzeba jechać żeby nogę urwało? Tylko tyle chce wiedzieć i nic więcej.
Zobacz wszystkie komentarze 204

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Z kijem bejsbolowym chodził po mieście i wybijał szyby. Tłumaczył, że to przez kłótnię z dziewczyną

Z kijem bejsbolowym chodził po mieście i wybijał szyby. Tłumaczył, że to przez kłótnię z dziewczyną 0 0

Do niecodziennego zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w Hrubieszowie.

Alternatywa dla rolników po ASF. Bydło, konie czy soja?

Alternatywa dla rolników po ASF. Bydło, konie czy soja? 1 1

Rolnicy, którzy w związku z afrykańskim pomorem świń (ASF) zrezygnowali z hodowli, szukają alternatywnych źródeł dochodu. Marszałek województwa lubelskiego proponuje im m.in. hodowlę bydła

W autobusach pojawią się ankieterzy. O co będą pytać?

W autobusach pojawią się ankieterzy. O co będą pytać? 1 2

Władze Lublina biorą się za liczenie pasażerów w podmiejskich autobusach. Zaczęły od linii do Świdnika. Po co? – Żeby sprawdzić zapotrzebowanie na kursy – mówią miejscy urzędnicy od komunikacji. Już teraz wiadomo, że od 7 maja więcej będzie kursów linii 55 między Lublinem a Świdnikiem

Piwa lokalne i z całego świata. Za kilka godzin otwarcie nowego lokalu w Centrum Spotkania Kultur
galeria

Piwa lokalne i z całego świata. Za kilka godzin otwarcie nowego lokalu w Centrum Spotkania Kultur 12 0

O godzinie 19 w Centrum Spotkania Kultur będzie Wielkie Otwarcie Wielokranu Browaru Zakładowego. Zajrzeliśmy za kulisy.

Postawili śmietniki z herbem miasta. Brakuje tylko popielnic

Postawili śmietniki z herbem miasta. Brakuje tylko popielnic 4 4

40 nowych śmietników stanęło na miejskich przystankach autobusowych w Kraśniku.

Scena w Budowie 2018: Szuflandia dla każdego

Scena w Budowie 2018: Szuflandia dla każdego 3 0

30-letnie rekwizyty z kultowej polskiej komedii, najefektowniejsze kostiumy z warszawskiego Teatru Wielkiego i artystyczne wizje upadku Ikara studentów najlepszych szkół artystycznych w kraju. To na korytarzach. A na Sali Operowej Wielka Gala. Na wszystko wstęp wolny.

Speed Car Motor Lublin jedzie do Gdańska

Speed Car Motor Lublin jedzie do Gdańska 2 1

Z Danielem Jeleniewskim i bez Pawła Miesiąca w składzie rozegrają pierwsze wyjazdowe spotkanie w tym sezonie zawodnicy Speed Car Motoru Lublin. W sobotę w Gdańsku zmierzą się ze Zdunek Wybrzeżem

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii
21 kwietnia 2018, 19:00

Julia Pietrucha wystąpi w Filharmonii 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) odbędzie się kolejny koncert z cyklu Artyści estrady. Gwiazdą wydarzenia będzie Julia Pietrucha.

"Proszę o poszanowanie prawa własności". Otwarty list radnej PiS do prezydenta Lublina

"Proszę o poszanowanie prawa własności". Otwarty list radnej PiS do prezydenta Lublina 0 8

Publikujemy list otwarty radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej do prezydenta Krzysztofa Żuka. Tematem jest "procedowanie zmian Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Lublina".

3 sposoby na sprawdzenie, która apteka ma Twój lek

3 sposoby na sprawdzenie, która apteka ma Twój lek 0 0

Pacjenci często stykają się z sytuacją, gdy zmuszeni są poświęcić wiele godzin, a często nawet dni, by zrealizować przepisaną przez lekarza receptę. Zbyt długie szukanie leków w aptekach słusznie budzi złość i rezygnację. Jeśli mamy za sobą podobne doświadczenia, warto ułatwić sobie życie. Wystarczy skorzystać z kilku prostych sposobów na szukanie leków w aptekach.

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena
galeria

Wybuch w Świdniku. W szpitalu zmarła 27-letnia Marlena 147 12

Nie żyje 27-letnia Marlena, ofiara piątkowej eksplozji w Świdniku. Kobieta zmarła dzisiaj w szpitalu. Z ustaleń śledczych wynika, że jej chłopak oblał ją benzyną i podpalił.

Dzień mamy. Złóż życzenia za pośrednictwem Dziennika Wschodniego

Dzień mamy. Złóż życzenia za pośrednictwem Dziennika Wschodniego 0 0

Zbliża się Dzień MATKI!  Zrób prezent swojej MAMIE i za naszym pośrednictwem złóż jej życzenia.

Feliniada-WSEIada 2018: Wiemy, kto wystąpi. Sławomir jedną z gwiazd, kto jeszcze?
galeria
film

Feliniada-WSEIada 2018: Wiemy, kto wystąpi. Sławomir jedną z gwiazd, kto jeszcze? 113 11

Po trzech latach przerwy majowe koncerty w ramach Lubelskich Dni Kultury Studenckiej wracają na teren miasteczka akademickiego na Felinie. W dniach 19-20 maja swoją imprezę zorganizują tu studenci Uniwersytetu Przyrodniczego oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji.

Szukają informatyka, ale nie mogą znaleźć. Brakuje ich w całym kraju

Szukają informatyka, ale nie mogą znaleźć. Brakuje ich w całym kraju 3 8

Trwa trzeci już nabór na informatyka Centrum Usług Wspólnych. Dwa poprzednie zakończyły się fiaskiem. To nie jedyny urząd, który boleśnie odczuwa brak fachowców od komputerów. W całym kraju brakuje już około 50 tysięcy programistów

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (20-22.04)