piątek, 19 stycznia 2018 r.

Łęczna

Łęczna: Za ścieki i wodę nie zapłacimy więcej. Ani mniej

Dodano: 3 czerwca 2016, 13:32
Autor: p.p.

Rada Miejska zatwierdziła nową taryfę opłat za wodę i ścieki. Taryfa zaproponowana przez PGKiM na kolejny rok utrzymuje wszystkie ceny na dotychczasowym poziomie.

Podczas głosowania radni nie byli jednomyślni. Za utrzymaniem cen opowiedziało się 13 radnych, sześciu było przeciwnych, a jeden wstrzymała się od głosu.

– Stawka łączna opłat za wodę i ścieki wynosi 10,61 zł brutto za 1 metr sześcienny. Cena samej wody dla mieszkańców, którzy nie odprowadzają ścieków do sieci, wynosi 3,27 zł – mówi Grzegorz Kuczyński, rzecznik łęczyńskiego magistratu. – Poziom cen nie odbiega znacząco od średnich cen w kraju. Łączna cena za wodę i ścieki plasuje nas na 405. miejscu spośród 927 miejscowości publikujących swoje dane i jest niższa od średniej ceny o 0,70 grosze – dodaje.

 Zaproponowana taryfa to efekt wyników finansowych komunalnej spółki. – Zysk za ostatni rok obrotowy wyniósł niecałe 4 tys. zł. Taki wynik jest optymalny dla tego rodzaju przedsiębiorstw komunalnych – przekonuje Kuczyński.

Czytaj więcej o: Łęczna
hangkang
wylicznik ekonomiczny
pr
(12) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

hangkang
hangkang (26 czerwca 2016 o 11:03) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wszystko obliczymy jak należy, pod warunkiem, abyś nie laciał nadal ze mną w siebie samego, czyli w CHUJA!!!! Dlaczego milczysz w sprawie polskich odkryć mojego autorstwa? RP nadal pozostanie kolonią bez prawa do patentów i nowych technologii. Nie jest dane społeczeństwu polskiemu wpływanie na decyzje rządu RP. W POLSCE NIE ISTNIEJE SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE. Rządem RP kierują z zewnątrz jej ekonomiczni okupanci przy otwartości granic kraju. W polskim systemie edukacyjnym nie istnieje oddziaływanie stymulujące optymalny rozwój człowieka, gdyż ten cel dydaktyczny jest usunięty ze wszelkich programów nauczania na rozkaz ekonomicznych okupantów państwa polskiego. W tych warunkach nie jest możliwa inicjacja optymalnego rozwoju jednostki na żadnym poziomie kształcenia. W Polsce nie istnieją wzajemne interakcje obywateli, których celem nadrzędnym byłaby troska o Ojczyznę. Współdziałanie jednostek i instytucji na rzecz drugiego człowieka i na rzecz państwa jest skutecznie eliminowane przez okupantów, poprzez zakłócenie lub usunięcie właściwych korelacji niemal we wszystkich dziedzinach życia. Jednocześnie wraz z wiekiem Polak zupełnie odrzuca kluczowe dla państwa wartości takie jak: szacunek dla właściciela patentu, szacunek i uznanie dla autora sensacyjnych odkryć naukowych, szacunek i uznanie dla poetów, pisarzy i artystów, oraz wszystko to, co mogłoby wzmocnić Rzeczpospolitą Polską. W nieświadomych zagrożenia seniorach pozostają jedynie niektóre wartości moralne okazywane i realizowane na rzecz ich najbliższych rodzin. Ten fakt daje okupantom RP maksimum satysfakcji, bo oddala potrzebę wprowadzenia godziny policyjnej na obszarze Polski. Google: lwgula
Rozwiń
wylicznik ekonomiczny
wylicznik ekonomiczny (11 czerwca 2016 o 06:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
zgłoś się do spółki i płać wiecej
Rozwiń
pr
pr (10 czerwca 2016 o 13:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
optymista napisał:
Ten artykuł można było zatytułować np: ZNÓW NIE BĘDZIE OBNIŻKI ZA WODĘ I ŚCIEKI lub KIEDY BĘDĄ OBNIŻKI ZA WODĘ I ŚCIEKI W ŁĘCZNEJ? lub REWELACYJNY WYNIK FINANSOWY SPÓŁKI WODNO ŚCIEKOWEJ 4tys zł - JEDNAK OBNIŻKI STAWEK NIE BĘDZIE!
jest jak jest, a jest drogo
Rozwiń
optymista
optymista (6 czerwca 2016 o 20:09) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Ten artykuł można było zatytułować np:  ZNÓW NIE BĘDZIE OBNIŻKI ZA WODĘ I ŚCIEKI  lub KIEDY BĘDĄ OBNIŻKI ZA WODĘ I ŚCIEKI W ŁĘCZNEJ? lub REWELACYJNY WYNIK FINANSOWY SPÓŁKI WODNO ŚCIEKOWEJ 4tys zł - JEDNAK OBNIŻKI STAWEK NIE BĘDZIE!
Rozwiń
Gość
Gość (5 czerwca 2016 o 09:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Zgadzam się z Łęczyńskim szKODnikiem mogło byc drożej a nie jest. Dzięki
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (12)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!