Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łęczna

10 lutego 2018 r.
13:23

Złodziej bardzo się śpieszył. Przypadkiem zostawił trop policji

27 12 A A
(fot. Policja)

Włamał się do dwóch samochodów, a z jednego z mieszkań w Łęcznej ukradł telewizor. Policjanci zatrzymali 37-letni mieszkańca tego miasta. Mężczyzna wpadł, bo na miejscu włamania zgubił dowód osobisty.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

37-letni mieszkaniec Łęcznej włamał się do stojącego na parkingu samochodu marki Volkswagen Transporter. Złodziej, aby dostać się do auta wyłamał zamki w drzwiach i wybił szyby. Z VW ukradł m.in. CB radio i pieniądze. Straty oszacowano na ponad tysiąc złotych.

Włamywacz długo wolnością się jednak nie nacieszył. Na miejscu przestępstwa zgubił bowiem dowód osobisty. Dokument tożsamości ułatwił policji ustalenie kim jest sprawca.

Mieszkaniec Łęcznej został zatrzymany. Jak relacjonują policjanci, mężczyzna nawet nie próbował przekonywać ich o swojej niewinności. Przyznał się też do kilku innych przestępstw popełnionych na terenie Łęcznej. Na koncie 37-letniego mężczyzny znalazła się kradzież do samochodu renault laguna. Mieszkaniec Łęcznej przyznał się również do kradzieży telewizora o wartości 600 zł z jednego z mieszkań na terenie miasta.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Lublinie zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny, na 3 miesiące.

Aresztowany 37-latek jest dobrze znany policjantom, ze względu na popełnione wcześniej czyny. Obecnych przestępstw dopuścił się w warunkach multirecydywy dlatego też sąd, który będzie rozpoznawał jego sprawę może orzec karę nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wujek dobra rada / 11 lutego 2018 o 12:15
Powinien wykonać sobie wizytówki,gdyż w dowodzie jest za  dużo danych.Winno być : To ja złodziej,nr.tel./jak kradziony podać/,aktualny adres,imię i nazwisko,imiona rodziców PESEL.Wóczas dowód może zostać w domu.
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 17:31
Na koncie 37-letniego mężczyzny znalazła się kradzież do samochodu renault laguna." REDAKTORKI .....................
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 16:39
na arenę stadionu go wypuścić po przegranym meczu- pokażą mu jak się wybija.....
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 16:32
Pani, albo Pan Redaktor spłodził również:"na koncie 37-letniego mężczyzny znalazła się kradzież do samochodu renault laguna"
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 16:21
Albo Pani Redaktor...
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 16:19
"Dokument tożsamości ułatwił policji ustalenie kim jest sprawca"-jestem pełen podziwu dla Pana Redaktora za jak najbardziej trafne spostrzeżenie :)).
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 15:52
UUUUUU alem się ośmiał. Dawno takiej ubawy nie miałem. I chyba nie ja jeden.....
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 14:57
Obciąć łapy
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 14:54
ale głąb
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 14:13
Nie miał co robić na wolności a jego partner dalej garuje więc chciał wrócić - następnym razem niech skopie radiowóz ( (przynajmniej nie robi komuś szkód) szybciej trafi do więzienia na ciepłe obiadki i do ukochanego.
Avatar
wujek dobra rada / 11 lutego 2018 o 12:15
Powinien wykonać sobie wizytówki,gdyż w dowodzie jest za  dużo danych.Winno być : To ja złodziej,nr.tel./jak kradziony podać/,aktualny adres,imię i nazwisko,imiona rodziców PESEL.Wóczas dowód może zostać w domu.
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 17:31
Na koncie 37-letniego mężczyzny znalazła się kradzież do samochodu renault laguna." REDAKTORKI .....................
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 16:39
na arenę stadionu go wypuścić po przegranym meczu- pokażą mu jak się wybija.....
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 16:32
Pani, albo Pan Redaktor spłodził również:"na koncie 37-letniego mężczyzny znalazła się kradzież do samochodu renault laguna"
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 16:21
Albo Pani Redaktor...
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 16:19
"Dokument tożsamości ułatwił policji ustalenie kim jest sprawca"-jestem pełen podziwu dla Pana Redaktora za jak najbardziej trafne spostrzeżenie :)).
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 15:52
UUUUUU alem się ośmiał. Dawno takiej ubawy nie miałem. I chyba nie ja jeden.....
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 14:57
Obciąć łapy
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 14:54
ale głąb
Avatar
Gość / 10 lutego 2018 o 14:13
Nie miał co robić na wolności a jego partner dalej garuje więc chciał wrócić - następnym razem niech skopie radiowóz ( (przynajmniej nie robi komuś szkód) szybciej trafi do więzienia na ciepłe obiadki i do ukochanego.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 39 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 235 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 61 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!