Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

23 grudnia 2017 r.
12:26

Mężczyzna zmarł po napadzie na stację paliw. 17-letnia Magdalena J. aresztowana

Autor: Zdjęcie autora jsz
58 12 A A

Sąd aresztował 17-letnią Magdalenę J., podejrzaną o udział w brutalnym napadzie na stację benzynową w Kolonii Palecznicy. Poszkodowany w ataku pracownik stacji nie żyje. Sprawca zmiażdżył mu czaszkę trzonkiem od siekiery.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Aresztowanie nastolatki to efekt zażalenia prokuratury. Początkowo sąd uznał bowiem, że Magdalena J. może czekać na proces na wolności. W ocenie sądu, nie było bowiem pewne, że dziewczyna brała bezpośredni udział w zdarzeniu. Śledczy skutecznie zaskarżyli to rozstrzygnięcie. Magdalena J. została aresztowana na trzy miesiące.

W areszcie są już jej dwaj koledzy, którzy uczestniczyli w napadzie. To 27-letni Damian S. z Leszkowic oraz 21-letni Damian D. To starszy z mężczyzn miał skatować pracownika stacji. Bił go po głowie trzonkiem od siekiery, miażdżąc mu czaszkę. Powstałe w ten sposób obrażenia okazały się śmiertelne.

– 58-latek miał krwiaki na całej głowie oraz połamane kości czaszki – informuje Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. – Przyczyną śmierci mężczyzny były bardzo rozległe obrażenia głowy.

Damian S. przekonywał śledczych, że tylko raz uderzył mężczyznę trzonkiem od siekiery. Kłóci się to z wynikami sekcji zwłok.

Do napadu doszło w nocy z 30 listopada na 1 grudnia. Damian S. razem z kolegą i 17-letnią koleżanką pojechał na stację pod pretekstem wymiany butli gazowej. Wcześniej cała trójka ukradła butlę z kontenera w jednej z miejscowości w gm. Niedźwiada.

– Pojechaliśmy na stację z pałą i butlą – wyjaśniał później śledczym 27-latek. – Powiedziałem, że chcę wymienić butlę. Chłop wyszedł, a ja za nim. Uderzyłem go jak wyjmował butlę. Przewrócił się, a ja wyciągnąłem mu pieniądze.

Damian S. zabrał mężczyźnie 140 zł, po czym odjechał, zostawiając go konającego. Kilka godzin później 58-latka odnalazł przypadkowy klient wraz z drugim pracownikiem stacji. Po kilku dniach policjanci namierzyli napastników. Obecnie ciążą na nich zarzuty kradzieży z włamaniem i rozboju. W związku ze śmiercią 58-latka, śledczy rozważają postawienie Damianowi D. zarzutu zabójstwa.

Napadli na pracownika stacji paliw w gminie Niedźwiada

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 15:23
+1
I takie smieci jeszcze oddychają ?
Avatar
ABC / 27 grudnia 2017 o 13:07
Piszcie artykuły rzetelnie, to Damian S. jest głównym zabójcą, więc to na nim może (i jak najbardziej powinien) ciążyć zarzut zabójstwa. Ale w mojej ocenie każdy z tych parszywych śmieci powinien pracować 40 lat w kamieniołomach, po czym zostałby poddany brutalnym torturom publicznie (oczywiście trzonkiem od siekiery również), a następnie prozucony na pustkowiu na pewną śmierć. Tfu!
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 19:40
17 - latka się przyucza
Avatar
polak i Patriota.... / 23 grudnia 2017 o 18:11
jakby nie ogólna nędza to by nie napadali na stacje i inne. Tylko napluć w mordy tym co się wyżywają na szlachetnym pro polskim programie 500+. O wiele mniej w przyszłości tragedii będzie jak chleb znów po 8 latach nierzodow Tuska wróci na rodzinne stoły! zona tego ze stacji dostanie sowite odszkodowanie także. Panstwo nie poskąpi wtym w potrzebie!
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 13:52
Dlaczego ten kto bil nie będzie miał zarzutów zabójstwa tylko ten co wymyślił cała akcje
Avatar
małoim / 23 grudnia 2017 o 13:49
undefined napisał:
Typowi Polacy
 Pewnie się zaliczasz do towarzystwa tej trójki. Nie obrażaj "typowych Polaków". Lepiej weź się za czytanie książek typowa czarna owco.
Avatar
nm / 23 grudnia 2017 o 13:47
undefined napisał:
Typowi Polacy
 A ty typowy rasista? Nienawidzisz Polaków?
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 13:39
miłość do pieniędzy to korzeń wszelkiego zła, a więc i oszustw, złodziejstwa, korupcji .... Kochającego pieniądze nie zadowolą nawet miliardy. Nie da się kupić najcenniejszych rzeczy, choćby się miało wszystkie skarby świata. Nie można kupić miłości, nie można kupić prawdziwej przyjaźni, nie można kupić życia .... Kto ma wielkie pieniądze ten często jest ich niewolnikiem. Ile by nie miał zawsze mu mało i mało i chce więcej, to pieniądze mają jego, a nie on pieniądze. Firma ma jego, a nie on firmę. Oprócz tego wielu bogaczy żyje w ciągłym strachu, lękach przed porwaniem, napadem, złodziejami, przed krachem czy innym zdarzeniem które odbierze im ich skarby - ci ludzie nie mają pokoju ducha bo jego też nie można kupić ........... ,,cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat pozyskał, jeśli siebie samego zatraci lub szkodę poniesie? " - Ewangelia Łukasza 9:25 Biblia Warszawska ________ youtube : jedyny lek na depresje lęki uzakeżnienia "
miłość do pieniędzy to korzeń wszelkiego zła, a więc i oszustw, złodziejstwa, korupcji .... Kochającego pieniądze nie zadowolą nawet miliardy. Nie da się kupić najcenniejszych rzeczy, choćby się miało wszystkie skarby świata. Nie można kupić miłości, nie można kupić prawdziwej przyjaźni, nie można kupić życia .... Kto ma wielkie pieniądze ten często jest ich niewolnikiem. Ile by nie miał zawsze mu mało i mało i chce więcej, to pieniądze mają jego, a nie on pieniądze. Firma ma jego, a nie on firmę. Oprócz tego wielu bogaczy żyje w ciągłym st... rozwiń
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 13:30
rozstrzelac cala trojke
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 13:24
Typowi Polacy
Avatar
ABC / 27 grudnia 2017 o 13:07
Piszcie artykuły rzetelnie, to Damian S. jest głównym zabójcą, więc to na nim może (i jak najbardziej powinien) ciążyć zarzut zabójstwa. Ale w mojej ocenie każdy z tych parszywych śmieci powinien pracować 40 lat w kamieniołomach, po czym zostałby poddany brutalnym torturom publicznie (oczywiście trzonkiem od siekiery również), a następnie prozucony na pustkowiu na pewną śmierć. Tfu!
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 19:40
17 - latka się przyucza
Avatar
polak i Patriota.... / 23 grudnia 2017 o 18:11
jakby nie ogólna nędza to by nie napadali na stacje i inne. Tylko napluć w mordy tym co się wyżywają na szlachetnym pro polskim programie 500+. O wiele mniej w przyszłości tragedii będzie jak chleb znów po 8 latach nierzodow Tuska wróci na rodzinne stoły! zona tego ze stacji dostanie sowite odszkodowanie także. Panstwo nie poskąpi wtym w potrzebie!
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 15:23
+1
I takie smieci jeszcze oddychają ?
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 13:52
Dlaczego ten kto bil nie będzie miał zarzutów zabójstwa tylko ten co wymyślił cała akcje
Avatar
małoim / 23 grudnia 2017 o 13:49
undefined napisał:
Typowi Polacy
 Pewnie się zaliczasz do towarzystwa tej trójki. Nie obrażaj "typowych Polaków". Lepiej weź się za czytanie książek typowa czarna owco.
Avatar
nm / 23 grudnia 2017 o 13:47
undefined napisał:
Typowi Polacy
 A ty typowy rasista? Nienawidzisz Polaków?
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 13:39
miłość do pieniędzy to korzeń wszelkiego zła, a więc i oszustw, złodziejstwa, korupcji .... Kochającego pieniądze nie zadowolą nawet miliardy. Nie da się kupić najcenniejszych rzeczy, choćby się miało wszystkie skarby świata. Nie można kupić miłości, nie można kupić prawdziwej przyjaźni, nie można kupić życia .... Kto ma wielkie pieniądze ten często jest ich niewolnikiem. Ile by nie miał zawsze mu mało i mało i chce więcej, to pieniądze mają jego, a nie on pieniądze. Firma ma jego, a nie on firmę. Oprócz tego wielu bogaczy żyje w ciągłym strachu, lękach przed porwaniem, napadem, złodziejami, przed krachem czy innym zdarzeniem które odbierze im ich skarby - ci ludzie nie mają pokoju ducha bo jego też nie można kupić ........... ,,cóż pomoże człowiekowi, choćby cały świat pozyskał, jeśli siebie samego zatraci lub szkodę poniesie? " - Ewangelia Łukasza 9:25 Biblia Warszawska ________ youtube : jedyny lek na depresje lęki uzakeżnienia "
miłość do pieniędzy to korzeń wszelkiego zła, a więc i oszustw, złodziejstwa, korupcji .... Kochającego pieniądze nie zadowolą nawet miliardy. Nie da się kupić najcenniejszych rzeczy, choćby się miało wszystkie skarby świata. Nie można kupić miłości, nie można kupić prawdziwej przyjaźni, nie można kupić życia .... Kto ma wielkie pieniądze ten często jest ich niewolnikiem. Ile by nie miał zawsze mu mało i mało i chce więcej, to pieniądze mają jego, a nie on pieniądze. Firma ma jego, a nie on firmę. Oprócz tego wielu bogaczy żyje w ciągłym st... rozwiń
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 13:30
rozstrzelac cala trojke
Avatar
Gość / 23 grudnia 2017 o 13:24
Typowi Polacy
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wybrzeże Gdańsk –  Speed Car Motor Lublin 43:47. Finisz godny lidera

Wybrzeże Gdańsk – Speed Car Motor Lublin 43:47. Finisz godny lidera 0 0

Speed Car Motor Lublin po fenomenalnej końcówce i podwójnych zwycięstwach w trzech z czterech ostatnich biegów, pokonał na wyjeździe Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:43.

Unikaj pozorów i nawyków. Wkrótce Międzynarodowy Dzień Tańca
MAGAZYN

Unikaj pozorów i nawyków. Wkrótce Międzynarodowy Dzień Tańca 0 0

To skomplikowane: Międzynarodowy Dzień Tańca będzie 29 kwietnia. Spektakl, którego nie można przegapić: 28 kwietnia. Ale już 26 kwietnia trzeba iść na projekcję. Generalnie: dużo tańczenia na różne sposoby!

Gwardia Opole – Azoty Puławy 25:23. Historyczny awans!

Gwardia Opole – Azoty Puławy 25:23. Historyczny awans! 5 1

Zespół trenera Daniela Waszkiewicza po meczu pełnym zwrotów akcji i emocji przegrał co prawda w Opolu, ale awansował do finału Pucharu Polski. O sukcesie gości zadecydował rzut Nikoli Prce cztery sekundy przed końcem spotkania

Lubelskie ma nowych Ambasadorów. Wśród nich jest gwiazda polskiej telewizji
ZDJĘCIA
galeria

Lubelskie ma nowych Ambasadorów. Wśród nich jest gwiazda polskiej telewizji 11 5

Grażyna Torbicka, Spółdzielnia Mleczarska Spomlek oraz Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej to nowi Ambasadorzy Województwa Lubelskiego. Tytuły przyznano podczas uroczystej gali w Targach Lublin. W jej trakcie ogłoszono także laureatów certyfikatu Marka Lubelskie.

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 0:1. Lider zbyt mocny

Wisła Puławy – GKS Jastrzębie 0:1. Lider zbyt mocny 1 0

Po dwóch zwycięstwach z rzędu Wisła musiała się pogodzić z porażką. Trzy punkty z Puław wywiózł lider tabeli GKS Jastrzębie. Goście po wyrównanym meczu wygrali 1:0

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym
22 kwietnia 2018, 13:00

Malarstwo Jacka Malczcewskiego w Kazimierzu Dolnym 2 1

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) zaprasza na wernisaż wystawy Wielka sztuka jest jak ocean głęboką. Malarstwo Jacka Malczewskiego. Uroczyste otwarcie ekspozycji już w niedzielę, 22 kwietnia o godz. 13.

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach
22 kwietnia 2018, 17:00

Premiera spektaklu "Czarodziejski imbryk" w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 kwietnia o godz. 17 w Puławskiej Galerii Sztuki (Dom Chemika, ul. Wojska Polskiego 4) odbędzie się uroczysta premiera spektaklu Czarodziejski imbryk Teatru Lalek Muchomor"

Ma pomóc w wykrywaniu raka. Przełomowa mikrosonda

Ma pomóc w wykrywaniu raka. Przełomowa mikrosonda 0 0

Szybszą i lepszą diagnostykę nowotworową ma zapewnić mikrosonda, nad którą pracują badacze z SDS Optic. Badania będą prowadzone w nowoczesnym laboratorium, które niedawno zostało otwarte.

Motor lepszy od JKS Jarosław

Motor lepszy od JKS Jarosław 41 9

Piłkarze Motoru po dwóch remisach z rzędu tym razem zgarnęli komplet punktów. Nie było łatwo, ale żółto-biało-niebiescy pokonali ostatecznie ostatni w tabeli JKS Jarosław 1:0. Dzięki temu udany debiut w roli pierwszego trenera zaliczył Piotr Zasada, który we wtorek zastąpił Marcina Sasala.

Henry No Hurry! Koncert na Trzecim Księżycu
21 kwietnia 2018, 20:00

Henry No Hurry! Koncert na Trzecim Księżycu 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 21 kwietnia o godz. 20 na Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1) odbędzie się koncert Henry No Hurry!

Hetman Zamość - Stal Kraśnik 3:0. Dostali nową porcję tlenu

Hetman Zamość - Stal Kraśnik 3:0. Dostali nową porcję tlenu 4 16

Mecz na szczycie dla Hetmana. Zespół z Zamościa pokonał Stal Kraśnik 3:0. Podopieczni Jacka Ziarkowskiego zagrali bardzo dobre zawody, ale trzeba też dodać, że goście praktycznie całą drugą połowę grali w dziesiątkę. A ostatnie 25 minut nawet w dziewiątkę.

Przed nami kolejna niedziela bez handlu, ale w tych sklepach zrobisz zakupy
LISTA

Przed nami kolejna niedziela bez handlu, ale w tych sklepach zrobisz zakupy 14 10

Jutro kolejna niedziela wolna od handlu, ale w niektórych sklepach zrobimy zakupy. Ustawa pozwala na to, żeby właściciele stanęli tego dnia za ladą. Sklepy wymieniliśmy w naszej liście.

Chełmianka – Orlęta 1:2. Stracili fotel lidera

Chełmianka – Orlęta 1:2. Stracili fotel lidera 3 10

Zespół trenera Artura Bożyka dość niespodziewanie uległ na własnym stadionie Orlętom Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Przegrana z lokalnym rywalem kosztowała drużynę z Chełma utratę pozycji lidera

Lublinianka – Kłos Chełm 1:2. Sobotnie mecze IV ligi

Lublinianka – Kłos Chełm 1:2. Sobotnie mecze IV ligi 24 2

Zawodnicy z Wieniawy przegrali na własnym stadionie z ekipą z Chełma 1:2. Głównym architektem wyjazdowej wygranej Kłosa był Alan Chmiel – strzelec dwóch bramek.

Chcieli kupić e-papierosa od 17-latka. Napadli go, gdy nie zgodził się na niższą cenę

Chcieli kupić e-papierosa od 17-latka. Napadli go, gdy nie zgodził się na niższą cenę 14 0

Policjanci z Ryk zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za rozbój na 17-latku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!