Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubartów

13 grudnia 2017 r.
12:21

Zmarł pracownik stacji paliw brutalnie pobity przez trzy osoby

Autor: Zdjęcie autora jsz
194 27 A A

Nie żyje mężczyzna pobity na stacji paliw w Kolonii Palecznicy

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w nocy z 30 listopada na 1 grudnia. Dwaj mężczyźni wraz z towarzyszącą im kobietą udali się do wsi w gminie Niedźwiada. Włamali się do kontenera, skąd ukradli butlę gazową. Później pod pozorem wymiany butli udali się na pobliską stację paliw w Kolonii Palecznicy.

Tam zaatakowali 58-letniego pracownika uderzając go drewnianym trzonkiem. Chwilę później uciekli kradnąc 140 złotych. Poszkodowanego znalazł przypadkowy klient wraz z drugim pracownikiem stacji. 58-letni mieszkaniec powiatu parczewskiego z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala w Lublinie.

Po kilku dniach sprawcy zostali ustaleni i zatrzymani. 27-letni mieszkaniec gminy Ostrówek wpadł w ręce policji w Chełmie. 21-letni mieszkaniec gminy Lubartów i towarzysząca mu 17-letnia mieszkanka powiatu lubartowskiego zostali zatrzymani w miejscu zamieszkania młodego mężczyzny.

Obaj mężczyźni wcześniej wchodzili już w konflikt z prawem, mają na swoim koncie m.in. przestępstwa przeciwko mieniu.

Wobec podejrzanych mężczyzn sąd zastosował trzymiesięczny areszt, wobec kobiety zastosowany został dozór policji.

58-letni pracownik stacji zmarł dziś w nocy w szpitalu. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

Czytaj więcej o:

Komentarze 27

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 13:30
Jacy kretyni znieśli karę śmierci?!!!
Avatar
Gość / 14 grudnia 2017 o 22:26
Takie osoby powinny być zabijane powoli od ucinania palców wszystkich poczuły by to co czuła ta osoba którą zabili a nie była niczemu winna!!!!
Avatar
kobieta / 14 grudnia 2017 o 13:57
Smierć za śmierć a nie karmić mordy za nasze pieniądze.To bestie nie ludzie. Jakie wychowanie dali rodzice tym zwyrodnialcom wstyd.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2017 o 07:23
Kara śmierci dla śmieci .......
Avatar
Gość / 13 grudnia 2017 o 22:31
na profilu na fejsie widać co to za tępa dzida. samo udostępnianie jakiegoś gówna z profilu 'pozdrowienia do więzienia' świadczy o tym jakim zerem intelektualnym się jest
Avatar
Gucio / 13 grudnia 2017 o 22:23
Alojzu napisał:
Bo może kretynie nie wiedziała co sié święci i nie brała w tym udziału. Wszystkich byś do pierdla ładował psycholu bez mózgu.
 porządna dziewczyna , nie ?
Avatar
Gość / 13 grudnia 2017 o 20:10
Nawet jezeli, wole zeby moja malo zaawansowana corka szkolila sie w mniejszej grupie, u instruktora ktory dobrze sie nia zaopiekuje, niz miala chodzic do Pani z Salchofa, ktora prowadzila grupe w maluchow zupelnie nie majac pojecia jak zainteresowac dzieci.
Avatar
Gość / 13 grudnia 2017 o 19:04
Dziewczyna pomagała przy pobiciu .. Do czego się w sumie przyznała
Avatar
jejuu / 13 grudnia 2017 o 17:32
Alojzu napisał:
Bo może kretynie nie wiedziała co sié święci i nie brała w tym udziału. Wszystkich byś do pierdla ładował psycholu bez mózgu.
 jak taka idealna to z bandytą się kolegowała, 
Avatar
Gość / 13 grudnia 2017 o 15:35
wszystkim dożywocie,pindzie też
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 13:30
Jacy kretyni znieśli karę śmierci?!!!
Avatar
Gość / 14 grudnia 2017 o 22:26
Takie osoby powinny być zabijane powoli od ucinania palców wszystkich poczuły by to co czuła ta osoba którą zabili a nie była niczemu winna!!!!
Avatar
kobieta / 14 grudnia 2017 o 13:57
Smierć za śmierć a nie karmić mordy za nasze pieniądze.To bestie nie ludzie. Jakie wychowanie dali rodzice tym zwyrodnialcom wstyd.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2017 o 07:23
Kara śmierci dla śmieci .......
Avatar
Gość / 13 grudnia 2017 o 22:31
na profilu na fejsie widać co to za tępa dzida. samo udostępnianie jakiegoś gówna z profilu 'pozdrowienia do więzienia' świadczy o tym jakim zerem intelektualnym się jest
Avatar
Gucio / 13 grudnia 2017 o 22:23
Alojzu napisał:
Bo może kretynie nie wiedziała co sié święci i nie brała w tym udziału. Wszystkich byś do pierdla ładował psycholu bez mózgu.
 porządna dziewczyna , nie ?
Avatar
Gość / 13 grudnia 2017 o 20:10
Nawet jezeli, wole zeby moja malo zaawansowana corka szkolila sie w mniejszej grupie, u instruktora ktory dobrze sie nia zaopiekuje, niz miala chodzic do Pani z Salchofa, ktora prowadzila grupe w maluchow zupelnie nie majac pojecia jak zainteresowac dzieci.
Avatar
Gość / 13 grudnia 2017 o 19:04
Dziewczyna pomagała przy pobiciu .. Do czego się w sumie przyznała
Avatar
jejuu / 13 grudnia 2017 o 17:32
Alojzu napisał:
Bo może kretynie nie wiedziała co sié święci i nie brała w tym udziału. Wszystkich byś do pierdla ładował psycholu bez mózgu.
 jak taka idealna to z bandytą się kolegowała, 
Avatar
Gość / 13 grudnia 2017 o 15:35
wszystkim dożywocie,pindzie też
Zobacz wszystkie komentarze 27

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r. 0 0

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield 1 0

Siedem bramek padło w meczu pomiędzy Liverpoolem, a AS Romą w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. „The Reds” prowadzili w pewnym momencie 5:0, ale w końcówce goście zmniejszyli rozmiary porażki

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo]
film

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo] 1 0

15. Festiwal Książki w Puławach rozpoczął koncert zespołu Plateau oraz spotkania autorskie z Michałem Szulimem i Marzeną Filipczak. Przed nami kolejne - z Anną Brzezińską, plakacistą Dawidem Ryskim i Beatą Gołaszewską, bohaterką książki "Ambasadorowa".

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego
galeria

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego 20 1

Ślizgawki, zjeżdżalnie, hamaki, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy – to tylko niektóre atrakcje, które znajdą się w dwóch strefach zabawy i wypoczynku, które powstaną przy centrum handlowym SKENDE Shopping w Lublinie.

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach
galeria
film

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach 4 22

Rozwój geriatrii, unettowienie emerytur, darmowe badania dla 60-latków, urlop wytchnieniowy, czy zniżki na leki - to część programu "Polska Seniora", o którym we wtorek w Puławach opowiadały posłanki Platformy Obywatelskiej.

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej?

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej? 0 4

Sprzęt za ponad 2 mln zł otrzymał szpital w Białej Podlaskiej na przestrzeni ubiegłego i tego roku od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trafił on do Ośrodka Opieki Medycznej Domowy Szpital oraz na oddziały neonatologiczny i dziecięcy.

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia] 0 0

III Paraolimpiada Przedszkolaków organizowana przez Przedszkole Integracyjnego nr 39 w Lublinie zgromadziła maluchy z 14 ośrodków na całej Lubelszczyźnie. Zawodnicy reprezentowali m.in. Lublin, Łęczną i Krasnystaw.

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku
galeria

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku 17 1

We wtorek zaczęła się nowa wojna ze szkodnikiem niszczącym lubelskie kasztanowce. Na większą skalę stosowane będą w tym roku pułapki feromonowe „udające” samicę. Zwabione nimi samce czeka, ostatnie w ich życiu rozczarowanie. Dzięki tej metodzie mniej będzie postronnych ofiar wśród innych owadów.

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej
galeria
film

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej 0 20

Wejście w życie ustawy degradacyjnej byłoby bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Państwo musi zachować pewną ciągłość - powiedziała w Lublinie Monika Jaruzelska, córka generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 6 2

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 9

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 10 2

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 28 6

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 4

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!