Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

4 grudnia 2014 r.
9:55
Edytuj ten wpis

Wypadek busa firmy Contbus w Moszczance. 11 osób trafiło do szpitala

Autor: Zdjęcie autora kp, dudi
32 29 A A

Ok. godz. 9.15 w okolicach Moszczanki (powiat rycki) na skrzyżowaniu drogi nr 17 i 48 rejsowy bus zderzył się z samochodem osobowym. Bus przewrócił się, 11 osób zostało rannych. Pogotowie zabrało je do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcia? Wyślij je na alarm24@dziennikwschodni.pl Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 17 na odcinku Ryki-Żyrzyn. Na skrzyżowaniu, 26-latek który kierował fordem focusem jadący od strony Dęblina wymusił pierwszeństwo i uderzył w bok pasażerskiego busa. - Bus przewrócił się, przemieścił się na lewy pas, po czym uderzył w fiata seicento - mówi mł. asp. Anna Kamola z Komendy wojewódzkiej Policji. Policjantka potwierdza, że był to bus firmy Contbus. - 11 osób trafiło do szpitala z obrażeniami. Nie zagrażają ich życiu - tłumaczy podkom. Jacek Wójcik, z Komendy Powiatowej Policji w Rykach. Wiadomo już, że kierowcy aut byli trzeźwi. Wyjazd z drogi nr 48 w stronę Ryk jest zablokowany. Utrudnienia mogą potrwać nawet trzy godziny.
Czytaj więcej o:

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
darek / 8 grudnia 2014 o 14:34
ANIU POPIERAM CIE,WINA EWIDENTNA JEST PO STRONIE OSOBOWKI A WY ZNAWCY MACIE SWOJE ZDANJE...I OCZARNIACIE KOGOS KTO ZUPELNIE JEST NIE WINNY...TROCHE POKORY WAM ZYCZE.
Avatar
Ania ryki / 7 grudnia 2014 o 23:37
Ludzie wście się opanucie!!!doszło do tragedii 11osob rannych a Wy już macie swoje opinie na ten temat.ze kontbus jeździ szybko i są tam chamy to nie znaczy ze ten kierowca akurat taki był...nikt z was nie wie,kto to i ile tam pracuje...moze nie każdy contbus to cham,tak samo jak nie każdy z osobowki umie jezdzic...uszanujcie tych co tam brali udział...
Avatar
siema / 6 grudnia 2014 o 21:17
Koniu kierowcawawa a skąd wiesz ile bus jechał...???jak świadkowie zeznali ze bus jechał wolno...!!!wiem co mówili bo widziałem wypadek na zywo...pasażerowie busa dziekowali kierowcy ze zaczął hamować zanim kto kolwiek zwrócił uwagę dlaczego...gdyby nie to to ten Fordem uderzył by w środek busa...a wtedy byłby ofiary śmiertelne...a tak wszystko poszło na kierowcę...pomysł kutaski zanim coś napiszesz!!!
Avatar
pokemon / 6 grudnia 2014 o 17:49

Jeżdżę co drugi dzień trasę Warszawa-Lublin dlatego nie interesuje mnie co powiedziała mądrala z drogówki. Bo jakby burak z Contbusa jechał 50 bo tyle tam jest dozwolone, to do tego wypadku by nie doszło. Mam dość już patrzenia na ciągłe łamanie przepisów przez tych chamów. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, w terenie zabudowanym (bo tam przecież musisz zwolnić a pan z Contbusa nie) i spychanie z pasa ruchu co mnie najbardziej denerwuje. Mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało, szkoda tylko, że to nie wina busa.

Bus miał pierwszeństwo przejazdu, więc twój post jest zbędny.

Bus miał pierwszeństwo przejazdu, więc twój post jest zbędny.

rozwiń
Avatar
KierowcaWwa / 6 grudnia 2014 o 12:02

Jeżdżę co drugi dzień trasę Warszawa-Lublin dlatego nie interesuje mnie co powiedziała mądrala z drogówki. Bo jakby burak z Contbusa jechał 50 bo tyle tam jest dozwolone, to do tego wypadku by nie doszło. Mam dość już patrzenia na ciągłe łamanie przepisów przez tych chamów. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, w terenie zabudowanym (bo tam przecież musisz zwolnić a pan z Contbusa nie) i spychanie z pasa ruchu co mnie najbardziej denerwuje. Mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało, szkoda tylko, że to nie wina busa.

Avatar
Ja mis / 5 grudnia 2014 o 16:28
Kurwo...co ma do tego contbus...???gdyby zamiast niego jechał ktoś z Twojej rodziny tez byś mówił dzień jak codzien???
Tluku jebany to osobowka wymusił!!!!
Avatar
Ja miś / 5 grudnia 2014 o 16:25
Kurwo...co ma do tego contbus...gdyby zamiast niego też byś mówił ze dzień jak codzien???
Tluku jebany to osobowka wymusił...!!!!!!!!
Avatar
Czytelnik / 5 grudnia 2014 o 12:16

dlaczego mnie nie dziwi że to contbus..... prędkość dzień jak co dzień

Avatar
kierowca / 5 grudnia 2014 o 11:13

dlaczego mnie nie dziwi że to contbus..... prędkość dzień jak co dzień

Avatar
ted / 4 grudnia 2014 o 18:22

Uczył Marcin Marcina. Pisanie Żyżyn zamiast Żyrzyn jest błędem  ORTOGRAFICZNYM !!!.

Avatar
darek / 8 grudnia 2014 o 14:34
ANIU POPIERAM CIE,WINA EWIDENTNA JEST PO STRONIE OSOBOWKI A WY ZNAWCY MACIE SWOJE ZDANJE...I OCZARNIACIE KOGOS KTO ZUPELNIE JEST NIE WINNY...TROCHE POKORY WAM ZYCZE.
Avatar
Ania ryki / 7 grudnia 2014 o 23:37
Ludzie wście się opanucie!!!doszło do tragedii 11osob rannych a Wy już macie swoje opinie na ten temat.ze kontbus jeździ szybko i są tam chamy to nie znaczy ze ten kierowca akurat taki był...nikt z was nie wie,kto to i ile tam pracuje...moze nie każdy contbus to cham,tak samo jak nie każdy z osobowki umie jezdzic...uszanujcie tych co tam brali udział...
Avatar
siema / 6 grudnia 2014 o 21:17
Koniu kierowcawawa a skąd wiesz ile bus jechał...???jak świadkowie zeznali ze bus jechał wolno...!!!wiem co mówili bo widziałem wypadek na zywo...pasażerowie busa dziekowali kierowcy ze zaczął hamować zanim kto kolwiek zwrócił uwagę dlaczego...gdyby nie to to ten Fordem uderzył by w środek busa...a wtedy byłby ofiary śmiertelne...a tak wszystko poszło na kierowcę...pomysł kutaski zanim coś napiszesz!!!
Avatar
pokemon / 6 grudnia 2014 o 17:49

Jeżdżę co drugi dzień trasę Warszawa-Lublin dlatego nie interesuje mnie co powiedziała mądrala z drogówki. Bo jakby burak z Contbusa jechał 50 bo tyle tam jest dozwolone, to do tego wypadku by nie doszło. Mam dość już patrzenia na ciągłe łamanie przepisów przez tych chamów. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, w terenie zabudowanym (bo tam przecież musisz zwolnić a pan z Contbusa nie) i spychanie z pasa ruchu co mnie najbardziej denerwuje. Mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało, szkoda tylko, że to nie wina busa.

Bus miał pierwszeństwo przejazdu, więc twój post jest zbędny.

Bus miał pierwszeństwo przejazdu, więc twój post jest zbędny.

rozwiń
Avatar
KierowcaWwa / 6 grudnia 2014 o 12:02

Jeżdżę co drugi dzień trasę Warszawa-Lublin dlatego nie interesuje mnie co powiedziała mądrala z drogówki. Bo jakby burak z Contbusa jechał 50 bo tyle tam jest dozwolone, to do tego wypadku by nie doszło. Mam dość już patrzenia na ciągłe łamanie przepisów przez tych chamów. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, w terenie zabudowanym (bo tam przecież musisz zwolnić a pan z Contbusa nie) i spychanie z pasa ruchu co mnie najbardziej denerwuje. Mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało, szkoda tylko, że to nie wina busa.

Avatar
Ja mis / 5 grudnia 2014 o 16:28
Kurwo...co ma do tego contbus...???gdyby zamiast niego jechał ktoś z Twojej rodziny tez byś mówił dzień jak codzien???
Tluku jebany to osobowka wymusił!!!!
Avatar
Ja miś / 5 grudnia 2014 o 16:25
Kurwo...co ma do tego contbus...gdyby zamiast niego też byś mówił ze dzień jak codzien???
Tluku jebany to osobowka wymusił...!!!!!!!!
Avatar
Czytelnik / 5 grudnia 2014 o 12:16

dlaczego mnie nie dziwi że to contbus..... prędkość dzień jak co dzień

Avatar
kierowca / 5 grudnia 2014 o 11:13

dlaczego mnie nie dziwi że to contbus..... prędkość dzień jak co dzień

Avatar
ted / 4 grudnia 2014 o 18:22

Uczył Marcin Marcina. Pisanie Żyżyn zamiast Żyrzyn jest błędem  ORTOGRAFICZNYM !!!.

Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

63 miliony dla lubelskich muzeów

63 miliony dla lubelskich muzeów 0

Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym, Muzeum Zamoyskich w Kozłówce i Muzeum Lubelskie otrzymają w sumie prawie 63 mln zł. Znaczna część środków pochodzi z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, a 10,2 mln dokładamy z budżetu województwa

Poważny wypadek na Nadbystrzyckiej i Zana. Utrudnienia w ruchu [zdjęcia]
Pilne
galeria

Poważny wypadek na Nadbystrzyckiej i Zana. Utrudnienia w ruchu [zdjęcia] 5 0

Spore utrudnienia występują w okolicach skrzyżowania ulic Nadbystrzyckiej i Zana w Lublinie. Tuż przed godz. 17 doszło tam do zderzenia audi z fordem

LUBELSKIE na chwilę lub... na dłużej

LUBELSKIE na chwilę lub... na dłużej 0

Nasz region to idealne miejsce do realizowania pasji z zakresu kultury, sztuki, ale też do kontaktu z przyrodą. Tu tradycja inspiruje młodych duchem Europejczyków do życia nowoczesnego i nastawionego na rozwój

Teraz naprawdę mamy LUZ!
galeria

Teraz naprawdę mamy LUZ! 0

LUZ to oficjalny kod Portu Lotniczego Lublin. Nadany został w czerwcu 2012 roku przez organizację IATA (International Air Transport Association – Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Lotniczych). Kod LUZ służy do oznaczenia portu lotniczego według używanego na całym świecie standardu. Wykorzystywany jest w rozkładach lotów, systemach rezerwacyjnych oraz na dokumentach podróży

Tragiczny finał imprezy na działce. Przyjaciel starosty przed sądem

Tragiczny finał imprezy na działce. Przyjaciel starosty przed sądem 3 1

Rozpoczął się proces Andrzeja R. - oskarżonego o zabójstwo byłego starosty świdnickiego. Mężczyźni przyjaźnili się od lat. Do brutalnej zbrodni doszło podczas imprezy zakrapianej alkoholem

CBA w Urzędzie Skarbowym w Lublinie

CBA w Urzędzie Skarbowym w Lublinie 0 1

Funkcjonariusze CBA wkroczyli do Trzeciego Urzędu Skarbowego. Agentów interesuje umarzanie podatków dużych firm

Egzamin gimnazjalny: Matematyka łatwiejsza niż rok temu [ODPOWIEDZI, ARKUSZE]
galeria

Egzamin gimnazjalny: Matematyka łatwiejsza niż rok temu [ODPOWIEDZI, ARKUSZE] 3 0

Matematyka była stosunkowo prosta i znacznie łatwiejsza niż testy z ubiegłych lat - mówią uczniowie, którzy zdawali dziś egzamin

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego

300 zł na wyprawkę szkolną, mały ZUS. Wojewoda lubelski o "piątce" Morawieckiego 0 12

Tzw. mały ZUS dla jednoosobowych działalności gospodarczych, niższy podatek CIT dla małych i średnich firm, więcej pieniędzy na lokalne drogi i po 300 zł na szkolne wyprawki dla każdego dziecka

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie

Kto ma rację? Przedwyborcza debata w Lubartowie 1 0

Czy polityka ma wpływ na lokalne sprawy - na debatę o tej tematyce zaprasza Obywatelski Lubartów i i Sieć Obywatelska Watchdog Polska

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność?

Długie teksty na stronach internetowych: konieczność? 1 0

Żyjemy w czasach, gdzie rzekomo nadmiar informacji, rozwój Internetu i mediów społecznościowych, a także spadek czytelnictwa miały spowodować ogromną społeczną zmianę – brak tolerancji dla dłuższych tekstów w sieci, czy ogólnie - kulturze. Do niedawna, w komunikacji marketingowej czy nawet brandingu, widać było ślady tych wizji – skracanie opisów, zamiana tekstu na ikony, czy nawet redukowania firmowych haseł do postaci jednowyrazowej. Wydaje się jednak, że jesteśmy świadkami zwrotu w tej sprawie. Długie teksty na stronach internetowych znów wracają do łask, a zjawisko to ma solidne, racjonalne, podstawy.

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia  w ruchu

Budują parking przy urzędzie. Będą utrudnienia w ruchu 2 1

Postępują prace przy budowie parkingu naprzeciwko urzędu miasta. Nastąpi zmiana organizacji ruchu w tym miejscu.

Polskie Wesele w klubie Silence
21 kwietnia 2018, 21:00
galeria

Polskie Wesele w klubie Silence 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie Silence (Radziszewskiego 8) odbędzie się impreza z cyklu Polskie Wesele.

Klubowa impreza w Rivierze
21 kwietnia 2018, 21:00

Klubowa impreza w Rivierze 0 0

Klub Plażowy Riviera (ul. Zesłańców Sybiru 5) zaprasza na imprezę I House U, która odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia o godz. 21.

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara

O ubrankach dla dzieci z Zosią Ślotałą, synową Riada Haidara 4 0

Rozmowa z Zofią Ślotałą, właścicielką marki Petite Maison, a prywatnie synową Riada Haidara ordynatora bialskiej neonatologii. Ślotała była gościem wydarzenia Aktywna Mama w Białej Podlaskiej.

Rudy się żeni - impreza w House of Sound
21 kwietnia 2018, 21:00

Rudy się żeni - impreza w House of Sound 0 0

W sobotę, 21 kwietnia o godz. 21 w klubie House of Sound (ul. Peowiaków 6) odbędzie się impreza pt. Rudy się żeni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!