Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 czerwca 2015 r.
14:32

Afera podsłuchowa w lubelskim Ratuszu. Ważne, co jest na taśmach, a nie kto podsłuchiwał

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 19 A A
Z nagranych rozmów miało wynikać, że Piotr Kowalczyk i Grzegorz Siemiński, były zastępca prezydenta Lublina ustalili między sobą wyniki konkursu na szefa Lubelskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej
Z nagranych rozmów miało wynikać, że Piotr Kowalczyk i Grzegorz Siemiński, były zastępca prezydenta Lublina ustalili między sobą wyniki konkursu na szefa Lubelskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej

Nie będzie śledztwa w sprawie nielegalnych podsłuchów w lubelskim Ratuszu. Prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania w tej sprawie. Śledczy nie znaleźli dowodów przestępstwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Sprawa dotyczy „pluskwy”, która jak wynika z nieoficjalnych informacji, miała być zainstalowana w gabinecie Piotra Kowalczyka, przewodniczącego Rady Miasta. Nagrania miały trafić do Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Jak ustaliliśmy, okazały się na tyle interesujące, że CBA założyło własne, legalne podsłuchy. Z nagranych rozmów miało wynikać, że Kowalczyk i Grzegorz Siemiński, były zastępca prezydenta Lublina ustalili między sobą wyniki konkursu na szefa Lubelskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Posadę dostał Siemiński. Z końcem kwietnia agenci CBA weszli do ratusza i siedziby LPGK. Zabezpieczyli dokumentację związaną z konkursem. Śledztwo trwa.

Kiedy sprawa wyszła na jaw, ratusz złożył w prokuraturze zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Urzędnikom nie chodziło jednak o ustawianie konkursu, a namierzenie właściciela nielegalnej „pluskwy”. Dostało się również dziennikarzom, którzy w swoich publikacjach mieli rozpowszechniać poufne materiały ze śledztwa. Doniesienie zostało złożone właśnie w oparciu o doniesienia medialne. W piątek śledczy poinformowali o odmowie wszczęcia postępowania w sprawie podsłuchów.

– Nie ma dowodów potwierdzających, że faktycznie je założono – wyjaśnia Beata Syk-Jankowska, rzecznik prokuratury Okręgowej w Lublinie. – Żadna z redakcji w swoich publikacjach nie wskazała na konkretne urządzenie, czy nagrania. Brak więc danych dostatecznie uzasadniających popełnienie czynu zabronionego.

Śledczy nie zajmą się również dziennikarzami, którzy mieli rozpowszechniać tajne materiały z prokuratury, badającej wątek ustawiania konkursów w ratuszu. Nie doszło bowiem do przestępstwa.

– Żaden z dziennikarzy nie ujawnił informacji z postępowania przygotowawczego – wyjaśnia Syk-Jankowska. – W żadnej z publikacji nie wskazano konkretnych dowodów. Były to tylko rozważania i wnioski dziennikarzy, czego nie można uznać za przestępstwo.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 czerwca 2015 o 10:03

Siemiński jeden z najuczciwszych ludzi jakich w życiu poznałem... dam sobie rękę obciąć, że jest niewinny

Avatar
stonoga / 13 czerwca 2015 o 07:42

Szkoda że prokuratura nie działa tak na szczeblu centralnym. Tam jest ważniejsze że podsłuchy były nielegalne, a nie treść rozmów...

Są podsłuchy .taśmy i na prokuraturę, do Żuka by się to zmieściło,dopiero się rozkręcamy !!!

Avatar
nie gołosłowny / 12 czerwca 2015 o 23:58

Bzdura i pomówienie !

 Skrajnie prawicowe środowiska antysemickie atakują Agatę Dudę, żonę Andrzeja Dudy. Zarzucają, że jej ojciec, Julian Kornhauser - znany poeta i wiceprzewodniczący Rady Języka Polskiego jest Żydem. Dla nich już to jest elementem dyskwalifikującym nie tylko samą Agatę Dudę, ale i jej męża. Na dodatek wypominają mu napisane wiersza o pogromie kieleckim. - źródło "na temat" http://natemat.pl/134853,gazeta-polska-lustrujac-anne-komorowska-jest-jak-antysemitci-ktorzy-wytykaja-zonie-andrzeja-dudy-zydowskie-korzenie

Spotkanie z szejkiem Dubaju

http://wpolityce.pl/polityka/255427-rusza-biuro-prezydenta-elekta-andrzej-duda-przyjmie-pierwszych-zagranicznych-gosci-wsrod-nich-premier-kanady-oraz-emir-dubaju

 Skrajnie prawicowe środowiska antysemickie atakują Agatę Dudę, żonę Andrzeja Dudy. Zarzucają, że jej ojciec, Julian Kornhauser - znany poeta i wiceprzewodniczący Rady Języka Polskiego jest Żydem. Dla nich już to jest elementem dyskwalifikującym nie tylko samą Agatę Dudę, ale i jej męża. Na dodatek wypominają mu napisane wiersza o pogromie kieleckim. - źródło "na temat" http://natemat.pl/134853,gazeta-polska-lustrujac-anne-komorowska-jest-jak-antysemitci-ktorzy-wytykaja-zonie-andrzeja-dudy-zydowskie-korzenie

Spot... rozwiń

Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 22:32
Szkoda że prokuratura nie działa tak na szczeblu centralnym. Tam jest ważniejsze że podsłuchy były nielegalne, a nie treść rozmów...
Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 22:05

Dajcie spokój i tak średnio inteligentni ludzie wiedzą,że Żuk zapłacił za wybory czy nie ?[media]http://przemekkainel.pl/forum/piano.swf[/media]

Tak, tak jak żona i córka elekta - o co Ci chodzi sam dałeś się nabrać na "chłyt marketingowy" - teraz elekt mimo, że PO nie mogło sprzedać lasów sprzeda Warszawę Dubajowi- gdzie tu sens i logika?

Bzdura i pomówienie !

Bzdura i pomówienie !

rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 21:53
Dajcie spokój i tak średnio inteligentni ludzie wiedzą,że Żuk zapłacił za wybory czy nie ?
Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 21:45
Tak, tak jak żona i córka elekta - o co Ci chodzi sam dałeś się nabrać na "chłyt marketingowy" - teraz elekt mimo, że PO nie mogło sprzedać lasów sprzeda Warszawę Dubajowi- gdzie tu sens i logika?
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 12 czerwca 2015 o 21:09

nikt nie płaci za komentarze PO ludzie kojarzą i myślą: właśnie PIS w wielce wiarygodnym wydawnictwie "w sieci" napisał, że ich dobroczyńca Stonoga był karany za pedofilię i inne rzeczy - szybko go zrobili....... Kukiza załatwią w ciągu 2 miesięcy od wyborów... myśleć, myśleć lemingi.. bo was kot jarka zje na śniadanie Boziu - zgrzeszę i może niepotrzebnie wezwę imię nadaremno, ale opiekuj się tymi nieświadomymi- w sieci, wprost, trwam, radio m, gość niedzielny i kilka innych mediów powołują się na się siebie nawzajem - jako wiarygodne źródła... dziś czytałem w jednym z tych źródeł, że Chazan w TVN Powiedział że:........ i jest to jest wiarygodne, BO W TEJ SIECI TO POWIEDZIAŁ ( ale co powiedział CZY TO PRAWDA)? Patrząc na fanatyków PIS publikują na okrągło artykuły z tych samych źródeł- żyją w świcie, którego granicę określa jeden kanał tv, jeden kanał radia i kilka gazet..... jestem przerażony. Tomasz z Akwinu pisał, że boi się ludzi, którzy czytają jedną książkę (czerpią z jednego źródła informacje) - PIS stworzył matrix, w którym Ci biedacy żyją i nawet jak PIS i Kukiz wygra... to najwyżej dostaną kilka groszy więcej do emerytury lub zasiłku ale i tak będą mogli za to dużo mniej kupić.... żal mi tych nieświadomych wyboru..

JUDE ???

JUDE ???

rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 20:13
nikt nie płaci za komentarze PO ludzie kojarzą i myślą: właśnie PIS w wielce wiarygodnym wydawnictwie "w sieci" napisał, że ich dobroczyńca Stonoga był karany za pedofilię i inne rzeczy - szybko go zrobili....... Kukiza załatwią w ciągu 2 miesięcy od wyborów... myśleć, myśleć lemingi.. bo was kot jarka zje na śniadanie Boziu - zgrzeszę i może niepotrzebnie wezwę imię nadaremno, ale opiekuj się tymi nieświadomymi- w sieci, wprost, trwam, radio m, gość niedzielny i kilka innych mediów powołują się na się siebie nawzajem - jako wiarygodne źródła... dziś czytałem w jednym z tych źródeł, że Chazan w TVN Powiedział że:........ i jest to jest wiarygodne, BO W TEJ SIECI TO POWIEDZIAŁ ( ale co powiedział CZY TO PRAWDA)? Patrząc na fanatyków PIS publikują na okrągło artykuły z tych samych źródeł- żyją w świcie, którego granicę określa jeden kanał tv, jeden kanał radia i kilka gazet..... jestem przerażony. Tomasz z Akwinu pisał, że boi się ludzi, którzy czytają jedną książkę (czerpią z jednego źródła informacje) - PIS stworzył matrix, w którym Ci biedacy żyją i nawet jak PIS i Kukiz wygra... to najwyżej dostaną kilka groszy więcej do emerytury lub zasiłku ale i tak będą mogli za to dużo mniej kupić.... żal mi tych nieświadomych wyboru..
nikt nie płaci za komentarze PO ludzie kojarzą i myślą: właśnie PIS w wielce wiarygodnym wydawnictwie "w sieci" napisał, że ich dobroczyńca Stonoga był karany za pedofilię i inne rzeczy - szybko go zrobili....... Kukiza załatwią w ciągu 2 miesięcy od wyborów... myśleć, myśleć lemingi.. bo was kot jarka zje na śniadanie Boziu - zgrzeszę i może niepotrzebnie wezwę imię nadaremno, ale opiekuj się tymi nieświadomymi- w sieci, wprost, trwam, radio m, gość niedzielny i kilka innych mediów powołują się na się siebie nawzajem - jako wia... rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 17:29
A jednak PO nadal płaci za komentarze, w kolejnych wypowiedziach świat wygląda czarno-biało.
Avatar
Gość / 13 czerwca 2015 o 10:03

Siemiński jeden z najuczciwszych ludzi jakich w życiu poznałem... dam sobie rękę obciąć, że jest niewinny

Avatar
stonoga / 13 czerwca 2015 o 07:42

Szkoda że prokuratura nie działa tak na szczeblu centralnym. Tam jest ważniejsze że podsłuchy były nielegalne, a nie treść rozmów...

Są podsłuchy .taśmy i na prokuraturę, do Żuka by się to zmieściło,dopiero się rozkręcamy !!!

Avatar
nie gołosłowny / 12 czerwca 2015 o 23:58

Bzdura i pomówienie !

 Skrajnie prawicowe środowiska antysemickie atakują Agatę Dudę, żonę Andrzeja Dudy. Zarzucają, że jej ojciec, Julian Kornhauser - znany poeta i wiceprzewodniczący Rady Języka Polskiego jest Żydem. Dla nich już to jest elementem dyskwalifikującym nie tylko samą Agatę Dudę, ale i jej męża. Na dodatek wypominają mu napisane wiersza o pogromie kieleckim. - źródło "na temat" http://natemat.pl/134853,gazeta-polska-lustrujac-anne-komorowska-jest-jak-antysemitci-ktorzy-wytykaja-zonie-andrzeja-dudy-zydowskie-korzenie

Spotkanie z szejkiem Dubaju

http://wpolityce.pl/polityka/255427-rusza-biuro-prezydenta-elekta-andrzej-duda-przyjmie-pierwszych-zagranicznych-gosci-wsrod-nich-premier-kanady-oraz-emir-dubaju

 Skrajnie prawicowe środowiska antysemickie atakują Agatę Dudę, żonę Andrzeja Dudy. Zarzucają, że jej ojciec, Julian Kornhauser - znany poeta i wiceprzewodniczący Rady Języka Polskiego jest Żydem. Dla nich już to jest elementem dyskwalifikującym nie tylko samą Agatę Dudę, ale i jej męża. Na dodatek wypominają mu napisane wiersza o pogromie kieleckim. - źródło "na temat" http://natemat.pl/134853,gazeta-polska-lustrujac-anne-komorowska-jest-jak-antysemitci-ktorzy-wytykaja-zonie-andrzeja-dudy-zydowskie-korzenie

Spot... rozwiń

Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 22:32
Szkoda że prokuratura nie działa tak na szczeblu centralnym. Tam jest ważniejsze że podsłuchy były nielegalne, a nie treść rozmów...
Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 22:05

Dajcie spokój i tak średnio inteligentni ludzie wiedzą,że Żuk zapłacił za wybory czy nie ?[media]http://przemekkainel.pl/forum/piano.swf[/media]

Tak, tak jak żona i córka elekta - o co Ci chodzi sam dałeś się nabrać na "chłyt marketingowy" - teraz elekt mimo, że PO nie mogło sprzedać lasów sprzeda Warszawę Dubajowi- gdzie tu sens i logika?

Bzdura i pomówienie !

Bzdura i pomówienie !

rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 21:53
Dajcie spokój i tak średnio inteligentni ludzie wiedzą,że Żuk zapłacił za wybory czy nie ?
Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 21:45
Tak, tak jak żona i córka elekta - o co Ci chodzi sam dałeś się nabrać na "chłyt marketingowy" - teraz elekt mimo, że PO nie mogło sprzedać lasów sprzeda Warszawę Dubajowi- gdzie tu sens i logika?
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 12 czerwca 2015 o 21:09

nikt nie płaci za komentarze PO ludzie kojarzą i myślą: właśnie PIS w wielce wiarygodnym wydawnictwie "w sieci" napisał, że ich dobroczyńca Stonoga był karany za pedofilię i inne rzeczy - szybko go zrobili....... Kukiza załatwią w ciągu 2 miesięcy od wyborów... myśleć, myśleć lemingi.. bo was kot jarka zje na śniadanie Boziu - zgrzeszę i może niepotrzebnie wezwę imię nadaremno, ale opiekuj się tymi nieświadomymi- w sieci, wprost, trwam, radio m, gość niedzielny i kilka innych mediów powołują się na się siebie nawzajem - jako wiarygodne źródła... dziś czytałem w jednym z tych źródeł, że Chazan w TVN Powiedział że:........ i jest to jest wiarygodne, BO W TEJ SIECI TO POWIEDZIAŁ ( ale co powiedział CZY TO PRAWDA)? Patrząc na fanatyków PIS publikują na okrągło artykuły z tych samych źródeł- żyją w świcie, którego granicę określa jeden kanał tv, jeden kanał radia i kilka gazet..... jestem przerażony. Tomasz z Akwinu pisał, że boi się ludzi, którzy czytają jedną książkę (czerpią z jednego źródła informacje) - PIS stworzył matrix, w którym Ci biedacy żyją i nawet jak PIS i Kukiz wygra... to najwyżej dostaną kilka groszy więcej do emerytury lub zasiłku ale i tak będą mogli za to dużo mniej kupić.... żal mi tych nieświadomych wyboru..

JUDE ???

JUDE ???

rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 20:13
nikt nie płaci za komentarze PO ludzie kojarzą i myślą: właśnie PIS w wielce wiarygodnym wydawnictwie "w sieci" napisał, że ich dobroczyńca Stonoga był karany za pedofilię i inne rzeczy - szybko go zrobili....... Kukiza załatwią w ciągu 2 miesięcy od wyborów... myśleć, myśleć lemingi.. bo was kot jarka zje na śniadanie Boziu - zgrzeszę i może niepotrzebnie wezwę imię nadaremno, ale opiekuj się tymi nieświadomymi- w sieci, wprost, trwam, radio m, gość niedzielny i kilka innych mediów powołują się na się siebie nawzajem - jako wiarygodne źródła... dziś czytałem w jednym z tych źródeł, że Chazan w TVN Powiedział że:........ i jest to jest wiarygodne, BO W TEJ SIECI TO POWIEDZIAŁ ( ale co powiedział CZY TO PRAWDA)? Patrząc na fanatyków PIS publikują na okrągło artykuły z tych samych źródeł- żyją w świcie, którego granicę określa jeden kanał tv, jeden kanał radia i kilka gazet..... jestem przerażony. Tomasz z Akwinu pisał, że boi się ludzi, którzy czytają jedną książkę (czerpią z jednego źródła informacje) - PIS stworzył matrix, w którym Ci biedacy żyją i nawet jak PIS i Kukiz wygra... to najwyżej dostaną kilka groszy więcej do emerytury lub zasiłku ale i tak będą mogli za to dużo mniej kupić.... żal mi tych nieświadomych wyboru..
nikt nie płaci za komentarze PO ludzie kojarzą i myślą: właśnie PIS w wielce wiarygodnym wydawnictwie "w sieci" napisał, że ich dobroczyńca Stonoga był karany za pedofilię i inne rzeczy - szybko go zrobili....... Kukiza załatwią w ciągu 2 miesięcy od wyborów... myśleć, myśleć lemingi.. bo was kot jarka zje na śniadanie Boziu - zgrzeszę i może niepotrzebnie wezwę imię nadaremno, ale opiekuj się tymi nieświadomymi- w sieci, wprost, trwam, radio m, gość niedzielny i kilka innych mediów powołują się na się siebie nawzajem - jako wia... rozwiń
Avatar
Gość / 12 czerwca 2015 o 17:29
A jednak PO nadal płaci za komentarze, w kolejnych wypowiedziach świat wygląda czarno-biało.
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Okaleczone zwłoki znaleziono w lesie, w pobliżu drogi krajowej nr 19

Lubelskie: Okaleczone zwłoki znaleziono w lesie, w pobliżu drogi krajowej nr 19 11 2

Śledczy ustalają dokładne okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało odnaleziono w lesie, niedaleko Radzynia Podlaskiego. Wstępne ustalenia wskazują, że został zamordowany.

Lublin: Narasta konflikt w szpitalu przy ul. Staszica. Będzie protest pielęgniarek?

Lublin: Narasta konflikt w szpitalu przy ul. Staszica. Będzie protest pielęgniarek? 7 9

Pielęgniarki ze szpitala przy Staszica gotowe są strajkować, jeśli dyrekcja nie zgodzi się na podwyżki. W ramach protestu już 170 osób poszło na zwolnienia lekarskie.

Urlop ojcowski staje się modny. Korzysta coraz więcej mężczyzn w woj. lubelskim

Urlop ojcowski staje się modny. Korzysta coraz więcej mężczyzn w woj. lubelskim 0 1

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na skorzystanie z urlopów ojcowskich. W woj. lubelskim skorzystało z niego w zeszłym roku już 7,8 tys. ojców. To o jedną piątą więcej niż w roku 2016.

Lublin: Mama u fryzjera, trzylatka wybrała się na spacer po galerii handlowej

Lublin: Mama u fryzjera, trzylatka wybrała się na spacer po galerii handlowej 8 1

W sobotę przed południem dyżurny II komisariatu policji w Lublinie odebrał zgłoszenie dotyczące zaginięcia trzyletniego dziecka.

Nieudany początek sezonu na Słonecznym Wrotkowie

Nieudany początek sezonu na Słonecznym Wrotkowie 1 6

Nie można zaliczyć do udanych tegorocznego otwarcia ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim, gdzie sezon zaczął się w sobotę.

Nowa atrakcja dla miłośników jazdy na rolkach i wrotkach w Lublinie

Nowa atrakcja dla miłośników jazdy na rolkach i wrotkach w Lublinie 0 0

Działa już hala do jazdy na wrotkach i rolkach otwarta w miejscu lodowiska przy Al. Zygmuntowskich. W piątek była darmowa i tego dnia odwiedziło ją 250 osób.

MUNDIAL 2018. Polska - Kolumbia 0:3 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska - Kolumbia 0:3 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 14 12

O godzinie 20 reprezentacja Polski w Kazaniu zmierzy się z Kolumbią i jeśli chce zachować szansę na wyjście z grupy musi wygrać

Po roku wyciągnęli wnioski. Podsumowanie zamojskiej klasy okręgowej

Po roku wyciągnęli wnioski. Podsumowanie zamojskiej klasy okręgowej 1 0

Sezon 2017/2018 przeszedł do historii. Awans po bardzo zaciętym boju wywalczyła Huczwa Tyszowce, która zostawiła w pokonanym polu Unię Hrubieszów i inny zespół z aspiracjami do awansu – Victorię Łukową Chmielek

Zamość: Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu
2 lipca 2018, 15:00

Zamość: Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu 1 0

Od 2 lipca w Centrum „Synagoga” Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego będzie prezentowana wystawa Judith Aizen pt. „Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu. 1900-1942”.

Dla wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców. Nagrody „Lubelski Wzór 2018” przyznane
Zdjęcia
galeria
film

Dla wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców. Nagrody „Lubelski Wzór 2018” przyznane 0 0

W tym roku statuetki Lubelski Wzór 2018, honorujące wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców z woj. lubelskiego, otrzymała drukarnia Petit oraz Kolektyw kilku.com. Organizatorzy przyznali także nagrodę specjalną, która trafiła do Bartłomieja Pniewskiego za 50-lecie pracy twórczej.

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis 1 0

Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu Japonia zremisowała z Senegalem 2:2. Co prawda to zespół z Afryki dwa razy wychodził w tym starciu na prowadzenie, ale bliżej wygranej był zespół z Azji, który stworzył więcej sytuacji pod bramką rywala

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli 15 33

„Ohydną insynuację i manipulację” zarzucił wojewoda prezydentowi Lublina. Tak zareagował na list rozesłany do szkół przez prezydenta z okazji zakończenia roku szkolnego. Wojewodę oburzyły słowa dotyczące dodatków motywacyjnych dla nauczycieli.

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski 0 1

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wychodzi naprzeciw trendom i oczekiwaniom klientów. Do sprzedaży wprowadziła kefir i jogurt bez laktozy. Spółdzielnia zbiera również oświadczenia od dostawców, że ich krowy nie są żywione paszami genetycznie modyfikowanymi.

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia]
galeria

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia] 32 3

270 osób zameldowało się na mecie niedzielnego biegu Mila na start w Lublinie.

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym 3 0

Już niedługo ruszy zapowiadana przez ratusz przebudowa pl. Dworcowego w Chełmie. W tym celu zaktualizowano techniczny projekt jego zagospodarowania. Miasto wydało też pozwolenie na budowę i przygotowuje przetarg na wykonawstwo.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.