Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 sierpnia 2014 r.
18:30
Edytuj ten wpis

Barszcz Sosnowskiego nad Zalewem Zemborzyckim. Poparzyło się dwóch chłopców

381 25 A A

Wielkie wodniste pęcherze i blizny, które mogą zostać na całe życie. To skutki poparzenia Barszczem Sosnowskiego. W weekend nad Zalewem Zemborzyckim rośliną poparzyło się dwóch chłopców.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Mój 9-letni syn i jego kolega mają pęcherze na rękach i nogach. W obu przypadkach to poparzenia drugiego stopnia - zaalarmowała nas Czytelniczka z Lublina.

Jak tłumaczą lekarze, roślina jest bardzo niebezpieczna ze względu na zawartość furanokumaryn. Związki te w kontakcie ze skórą i w obecności światła słonecznego powodują oparzenia II i III stopnia. - Uszkadzają naskórek, a czasami też skórę właściwą. Skóra robi się czerwona, piecze i swędzi. Pojawiają się wielkie wypełnione wodą pęcherze. Przy głębokich oparzeniach powstają blizny, które niestety mogą zostać na całe życie - tłumaczy prof. Dorota Krasowska z Kliniki Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. - Dużo osób nie ma pojęcia, co to za roślina, jak wygląda i jakie powoduje reakcje. Kiedyś mieliśmy przypadek dziewczyny, która zbierała tę roślinę i poważnie poparzyła sobie nogi, brzuch i plecy. W takich przypadkach leczenie trwa nawet kilka miesięcy.
Do Ratusza trafia coraz więcej zgłoszeń o barszczu rosnącym na terenie m.in. na niezagospodarowanych działkach miejskich i terenach leśnych.

- W ubiegłym roku zaczęliśmy walczyć z tą inwazyjną rośliną. Została wówczas zlikwidowana przy ul. Sudeckiej, w tym roku natomiast zniszczono rosnącą przy ul. Wąwozowej, Węglinek oraz Mgielnej - informuje Beata Krzyżanowska, rzeczniczka prezydenta Lublina. - Likwidacja polega na wycięciu rośliny, utylizację oraz opryskanie pozostałego korzenia herbicydem, posiadającym aktywny składnik zwalczający tę roślinę.

Donieś na barszcz

Jeśli zobaczysz Barszcz Sosnowskiego w Lublinie zgłoś to do Wydziału Ochrony Środowiska ( tel. 81 466 26 00, 466 26 30, 466 26 34) podając dokładną lokalizację.

Barszcz trafił do Polski w latach 50. XX wieku, jako dar od radzieckich uczonych. Roślina miała służyć jako pasza dla zwierząt, ale szybko okazało się, że więcej z niej szkody niż pożytku. Wyrasta nawet do 4 metrów wysokości i występuje już niemal w całej Polsce.

Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
S Y L W E S T E R / 8 sierpnia 2014 o 16:32

***********MOZNA    WYTOCZYC   ZBIOROWY  POZEW************         W dalszym  ciągu  "przydu pasy"  "Prezydenta"  Zuka  wprowadzają  "wesołą"  dezorientacje  Lublinian ! .   Moźna   wytoczyć    zbiorowy  pozew ! .    Wystarczy  jak  Jeden  z  Poszkodowanych  opublikuje   ogloszenie  w   pra sie   aby  zgłaszali  się  Poszkodowani  tzw. barszczem  Sosnowskiego  z  nad   Zalewu  Zemborzyc kiego  na  podany  nr. telefonu .  Po  spisaniu  poszkodowanych  nalezy  zorganizować   Spotkanie   Poszkodowanych   w   celu  omówienia  sposobu  złoźenia  POZWU .    Odszkodowania  będą   wy sokie   dlatego  namawiam  aby  w  tym  Spotkaniu  uczestniczył   Adwokat .   Poszkodowani  nie   są   od   ustalania  winnych   ZANIECZYSZCZONEGO  ZALEWU .  Prezydent  Miasta  Lublina  jest  pośrednio  ODPOWIEDZIALNY  za  prawidlowe  funkcjonowanie  miasta  I  bezpieczenstwo   jego   Mieszkanców .    Wystarczy  na  zbiorowy  pozew  2  czy  3  Poszkodowanych  aby  wreszcie  Prezydent  Zuk  zaczął  się  interesować  jedynym  bliskim  dla   Lublinian  akwenem  wodnym !!!.    A  dla   dowcipniśów   informacja /  Donald  Tusk  (PO)  nie  jest  Prezydentem  Lublina  tylko ...   "Premierem"  który  za  doprowadzenie  Narodu  Polskiego   do  nędzy  odpowie  przed   Trybuna łem  Stanu˛ po  wygraniu  Wyborów  przez   PRAWO  I  SPRAWIEDLIWOSC  (PIS) .

***********MOZNA    WYTOCZYC   ZBIOROWY  POZEW************         W dalszym  ciągu  "przydu pasy"  "Prezydenta"  Zuka  wprowadzają  "wesołą"  dezorientacje  Lublinian ! .   Moźna   wytoczyć    zbiorowy  pozew ! .    Wystarczy  jak  Jeden  z  Poszkodowanych  opublikuje   ogloszenie  w   pra sie   aby  zgłaszali&n... rozwiń

Avatar
Genowefa / 8 sierpnia 2014 o 14:32

A czy faktycznie można wytoczyć proces zbiorowy w takim przypadku??? i komu?? bo to co ja miałam ze swoją stopą to była masakra. Sądzę, że blizna zostanie mi na zawsze.

Tuskowi należy wytoczyć,przecież to on jest premierem i za to wszystko odpowiada.

Avatar
Dori / 8 sierpnia 2014 o 14:22

A czy faktycznie można wytoczyć proces zbiorowy w takim przypadku??? i komu?? bo to co ja miałam ze swoją stopą to była masakra. Sądzę, że blizna zostanie mi na zawsze.

Avatar
marina i dobrowa / 7 sierpnia 2014 o 22:17

jedne zucały stonke a drugie baszc z sosny

Avatar
S Y L W E S T E R / 7 sierpnia 2014 o 17:34

********** " PRZYDUPASY"  PREZYDENTA  ZUKA  ZARTY  SOBIE  ROBIA ! WSTYD!**************** Przepraszam  za  uźycie  tego  określenia  ale  juź  do  przesady  próbuje  się  chronic  Prezydenta  Zuka (PO)  który  narobił  tyle  samo  szkody  LUBLINOWI  co  Tusk (PO)  POLSCE ! .  Wszyscy  po szkodowani  nad  Zalewem  Zemborzyckim  powinni  zloźyć  zbiorowy  pozew  przeciwko  Prezydent owi  Zukowi (PO)  o  wysokie  odszkodowania  dla  poszkodowanych  za  NIEOCZYSZCZENIE   ZA LEWU  ZEMBORZYCKIEGO  I   NIEPRZYGOTOWANIE  GO  DO  SEZONU   LETNIEGO ! .            W  zamian  " Prezydent"  zajmowal  się "zaszczanymi"  basenami  na  Wrotkowie  I  biznesem  przy budowie  stadionu  "kurnika"  na  bagnie  po  cukrowni  oraz  niepotrzebnymi  nad  Zalewem  polami  golfowymi (sic?) .   Zalew  Zemborzycki  jako  najbliźszy  akwen  wodny  dla   Lublinian  powinien  być  OCZYSZCZONY I   PRZYGOTOWANY   DO   SEZONU   LETNIEGO !  za  to  odpowiada  poś rednio  "Prezydent"  Zuk (PO) który  posiadal  na  ten  cel  określone  milionowe  dotacje  które   wy  korzystał  na  inne  nieprzydatne   Lublinianom  cele .   Caly  czas  oczekujemy  od  Prokuratury  ro zliczenia  faktycznych  KOSZTOW  BUDOWY  LOTNISKA  SWIDNIK  I   STADIONU  NA  BAGNIE  PO  CUKROWNI .

********** " PRZYDUPASY"  PREZYDENTA  ZUKA  ZARTY  SOBIE  ROBIA ! WSTYD!**************** Przepraszam  za  uźycie  tego  określenia  ale  juź  do  przesady  próbuje  się  chronic  Prezydenta  Zuka (PO)  który  narobił  tyle  samo  szkody  LUBLINOWI  co  Tusk (PO)  POLSCE ! .  Wszyscy  po szkodowani  nad  Zalewem  Zemborzyckim  powinni  zloźyć  zbiorowy  pozew&nbs... rozwiń

Avatar
fgfggffg / 6 sierpnia 2014 o 20:15

jakby kupic nawóz i posyopać nim ten barszcz sosnowskiego to by caly zalew był by w tym barszczu, jakby też podlewać codzienni ten barszcz sosnowskeigo to by był większy. i porozsypywać nasiona tego barszczu p calym zalewie. (oczywiscie mówie w zartach).  chciałem powiedzieć ze mówie dla zartów i nie namawiam nikogo do złych rzczy. podaje tylko rpzykład co by mozna było zrobic z tym barszczem i jakie skutki by można było wywołać samemu.

Avatar
Hans / 6 sierpnia 2014 o 19:00

Dzisiaj schodziłem całą Marinę i nie znalazłem barszczu a taką miałem ochotę na coś gorącego.

Avatar
Barbara Ubryk / 6 sierpnia 2014 o 13:30

Z uwagi na wyjątkową szkodliwość tego trującego badyla należało by przemianować ją na barszcz Kaczyńskiego.

Avatar
antylewak / 6 sierpnia 2014 o 09:23

Lewicowa opinia publiczna (a Dziennik Wschodni jest następcą Standaru Ludu - organu PZPR) prezentuje stany schizofreniczne. Z jednej strony jak rodzic zostawi dziecko latem w samochodzie to wina rodzica, a z drugiej rodzic, który nie dopilnuje dziecka i to zrobi sobie krzywdę - wina rośliny ;)

Avatar
Jola / 6 sierpnia 2014 o 07:35

czyja to wina , ze barszcz rośnie?ze rośnie własnie nad zalewem? ze poparzyło się dziecko? no czyja?kto za tym stoi? kogo ukarać?komu dac naganę?Panie prezesie-trzeba winnego pociągnąć do odpowiedzialności....natychmiast

Wszystko to wina tuska,wszystkie te czerwone chwasty należy wyciąć.

Avatar
S Y L W E S T E R / 8 sierpnia 2014 o 16:32

***********MOZNA    WYTOCZYC   ZBIOROWY  POZEW************         W dalszym  ciągu  "przydu pasy"  "Prezydenta"  Zuka  wprowadzają  "wesołą"  dezorientacje  Lublinian ! .   Moźna   wytoczyć    zbiorowy  pozew ! .    Wystarczy  jak  Jeden  z  Poszkodowanych  opublikuje   ogloszenie  w   pra sie   aby  zgłaszali  się  Poszkodowani  tzw. barszczem  Sosnowskiego  z  nad   Zalewu  Zemborzyc kiego  na  podany  nr. telefonu .  Po  spisaniu  poszkodowanych  nalezy  zorganizować   Spotkanie   Poszkodowanych   w   celu  omówienia  sposobu  złoźenia  POZWU .    Odszkodowania  będą   wy sokie   dlatego  namawiam  aby  w  tym  Spotkaniu  uczestniczył   Adwokat .   Poszkodowani  nie   są   od   ustalania  winnych   ZANIECZYSZCZONEGO  ZALEWU .  Prezydent  Miasta  Lublina  jest  pośrednio  ODPOWIEDZIALNY  za  prawidlowe  funkcjonowanie  miasta  I  bezpieczenstwo   jego   Mieszkanców .    Wystarczy  na  zbiorowy  pozew  2  czy  3  Poszkodowanych  aby  wreszcie  Prezydent  Zuk  zaczął  się  interesować  jedynym  bliskim  dla   Lublinian  akwenem  wodnym !!!.    A  dla   dowcipniśów   informacja /  Donald  Tusk  (PO)  nie  jest  Prezydentem  Lublina  tylko ...   "Premierem"  który  za  doprowadzenie  Narodu  Polskiego   do  nędzy  odpowie  przed   Trybuna łem  Stanu˛ po  wygraniu  Wyborów  przez   PRAWO  I  SPRAWIEDLIWOSC  (PIS) .

***********MOZNA    WYTOCZYC   ZBIOROWY  POZEW************         W dalszym  ciągu  "przydu pasy"  "Prezydenta"  Zuka  wprowadzają  "wesołą"  dezorientacje  Lublinian ! .   Moźna   wytoczyć    zbiorowy  pozew ! .    Wystarczy  jak  Jeden  z  Poszkodowanych  opublikuje   ogloszenie  w   pra sie   aby  zgłaszali&n... rozwiń

Avatar
Genowefa / 8 sierpnia 2014 o 14:32

A czy faktycznie można wytoczyć proces zbiorowy w takim przypadku??? i komu?? bo to co ja miałam ze swoją stopą to była masakra. Sądzę, że blizna zostanie mi na zawsze.

Tuskowi należy wytoczyć,przecież to on jest premierem i za to wszystko odpowiada.

Avatar
Dori / 8 sierpnia 2014 o 14:22

A czy faktycznie można wytoczyć proces zbiorowy w takim przypadku??? i komu?? bo to co ja miałam ze swoją stopą to była masakra. Sądzę, że blizna zostanie mi na zawsze.

Avatar
marina i dobrowa / 7 sierpnia 2014 o 22:17

jedne zucały stonke a drugie baszc z sosny

Avatar
S Y L W E S T E R / 7 sierpnia 2014 o 17:34

********** " PRZYDUPASY"  PREZYDENTA  ZUKA  ZARTY  SOBIE  ROBIA ! WSTYD!**************** Przepraszam  za  uźycie  tego  określenia  ale  juź  do  przesady  próbuje  się  chronic  Prezydenta  Zuka (PO)  który  narobił  tyle  samo  szkody  LUBLINOWI  co  Tusk (PO)  POLSCE ! .  Wszyscy  po szkodowani  nad  Zalewem  Zemborzyckim  powinni  zloźyć  zbiorowy  pozew  przeciwko  Prezydent owi  Zukowi (PO)  o  wysokie  odszkodowania  dla  poszkodowanych  za  NIEOCZYSZCZENIE   ZA LEWU  ZEMBORZYCKIEGO  I   NIEPRZYGOTOWANIE  GO  DO  SEZONU   LETNIEGO ! .            W  zamian  " Prezydent"  zajmowal  się "zaszczanymi"  basenami  na  Wrotkowie  I  biznesem  przy budowie  stadionu  "kurnika"  na  bagnie  po  cukrowni  oraz  niepotrzebnymi  nad  Zalewem  polami  golfowymi (sic?) .   Zalew  Zemborzycki  jako  najbliźszy  akwen  wodny  dla   Lublinian  powinien  być  OCZYSZCZONY I   PRZYGOTOWANY   DO   SEZONU   LETNIEGO !  za  to  odpowiada  poś rednio  "Prezydent"  Zuk (PO) który  posiadal  na  ten  cel  określone  milionowe  dotacje  które   wy  korzystał  na  inne  nieprzydatne   Lublinianom  cele .   Caly  czas  oczekujemy  od  Prokuratury  ro zliczenia  faktycznych  KOSZTOW  BUDOWY  LOTNISKA  SWIDNIK  I   STADIONU  NA  BAGNIE  PO  CUKROWNI .

********** " PRZYDUPASY"  PREZYDENTA  ZUKA  ZARTY  SOBIE  ROBIA ! WSTYD!**************** Przepraszam  za  uźycie  tego  określenia  ale  juź  do  przesady  próbuje  się  chronic  Prezydenta  Zuka (PO)  który  narobił  tyle  samo  szkody  LUBLINOWI  co  Tusk (PO)  POLSCE ! .  Wszyscy  po szkodowani  nad  Zalewem  Zemborzyckim  powinni  zloźyć  zbiorowy  pozew&nbs... rozwiń

Avatar
fgfggffg / 6 sierpnia 2014 o 20:15

jakby kupic nawóz i posyopać nim ten barszcz sosnowskiego to by caly zalew był by w tym barszczu, jakby też podlewać codzienni ten barszcz sosnowskeigo to by był większy. i porozsypywać nasiona tego barszczu p calym zalewie. (oczywiscie mówie w zartach).  chciałem powiedzieć ze mówie dla zartów i nie namawiam nikogo do złych rzczy. podaje tylko rpzykład co by mozna było zrobic z tym barszczem i jakie skutki by można było wywołać samemu.

Avatar
Hans / 6 sierpnia 2014 o 19:00

Dzisiaj schodziłem całą Marinę i nie znalazłem barszczu a taką miałem ochotę na coś gorącego.

Avatar
Barbara Ubryk / 6 sierpnia 2014 o 13:30

Z uwagi na wyjątkową szkodliwość tego trującego badyla należało by przemianować ją na barszcz Kaczyńskiego.

Avatar
antylewak / 6 sierpnia 2014 o 09:23

Lewicowa opinia publiczna (a Dziennik Wschodni jest następcą Standaru Ludu - organu PZPR) prezentuje stany schizofreniczne. Z jednej strony jak rodzic zostawi dziecko latem w samochodzie to wina rodzica, a z drugiej rodzic, który nie dopilnuje dziecka i to zrobi sobie krzywdę - wina rośliny ;)

Avatar
Jola / 6 sierpnia 2014 o 07:35

czyja to wina , ze barszcz rośnie?ze rośnie własnie nad zalewem? ze poparzyło się dziecko? no czyja?kto za tym stoi? kogo ukarać?komu dac naganę?Panie prezesie-trzeba winnego pociągnąć do odpowiedzialności....natychmiast

Wszystko to wina tuska,wszystkie te czerwone chwasty należy wyciąć.

Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 23 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 39 3

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 72 13

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 37 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 53 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 47 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 424 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!