Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 grudnia 2017 r.
18:18

Chrześcijański Sylwester w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym

Autor: Zdjęcie autora aa
6 20 A A
Noc Chwały gromadzi co roku setki rodzin. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem arcybiskupa Stanisława Budzika
Noc Chwały gromadzi co roku setki rodzin. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem arcybiskupa Stanisława Budzika

Będzie uroczysta msza święta, czas uwielbienia, poczęstunek, tańce i toast. Już po raz dziewiąty Armia Dzieci organizuje w Lublinie Chrześcijański Sylwester – Noc Chwały 2017. Wydarzenie odbędzie się w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– To wyjątkowy czas, w którym z całymi rodzinami chcemy pożegnać stary rok i powitać nowy – mówi Paweł Skrzek, przedstawiciel organizatorów. – To właśnie w Lublinie w Noc Chwały gromadzą się corocznie setki rodzin z Polski i zagranicy, dla których sylwester to coś więcej niż zabawa przy lampce szampana.
W programie wydarzenia znalazły się: uroczysta msza święta, wykład, czas uwielbienia, uroczysty posiłek, tańce i toast.

– Przygotowujemy również atrakcyjne zajęcia dla dzieci, które mogą sylwestrową noc spędzić razem z rodzicami – dodaje Skrzek.

Na tegoroczne wydarzenie w Lublinie zostali zaproszeni goście, wśród nich są m.in. ks. dr Sławomir Płusa, ogólnopolski koordynator Odnowy w Duchu Świętym, ks. dr hab. Sławomir Pawłowski SAC, profesor KUL, konsultor Rady ds. Ekumenizmu Episkopatu Polski i dr Anna Saj, lider ICPE Misja Polska, koordynator Międzynarodowego Zespołu Posługi Polskojęzycznych Oddziałów Magnificatu, członek międzynarodowego zespołu doradczego CST Magnificatu.

Noc Chwały rozpocznie się o godz. 18. Szczegóły dotyczące zapisów i kosztów uczestnictwa znajdują się na stronie internetowej www.noc.chwaly.pl.

 

Czytaj więcej o:

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
obywatel gorszego sortu / 28 grudnia 2017 o 14:16
W sumie skoro znachorstwo będzie refundowane, to czemu tego nie nazwać nauką ?
Avatar
hoho / 28 grudnia 2017 o 11:06
A co się dzieje na pielgrzymkach gdzie dziewczyny wracają z brzuchami Takie spędy robione są we właściwym celu
Avatar
Gość / 28 grudnia 2017 o 11:03
Zenuś! Szlak cię trafia?- jakoś nie może cię trafić, bo ty ciągle o tym, że "zapieprzasz" na czyjeś "bachory". Dobrze by było, aby cię trafił. Wiele forów by się uwolniło od twojego "plucia na obce bachory". Może byś wyjaśnił mnie ciemnemu jak to się dzieje, że to ty utrzymujesz "obce... Do twojego rozumka nie dotarło jeszcze, że musisz też utrzymywać "obcych emerytów"- to tak dla lepszego twojego samopoczucia.
Avatar
katol / 28 grudnia 2017 o 10:54
Krys napisał:
Ciekawy jestem tylko czy te 90% negatywnych komentarzy jest pisana przez  katolików? Podobno 90% społeczeństwa Polskiego jest zedeklarowanymi katolikami!
 Nie to nie są katolicy. Na forum (negatywnym) często "uczepi" jeden dwóch i się satysfakcjonują, to  POdnieca ich niezdrowe emocje.
Avatar
Krys / 28 grudnia 2017 o 08:34
Ciekawy jestem tylko czy te 90% negatywnych komentarzy jest pisana przez  katolików? Podobno 90% społeczeństwa Polskiego jest zedeklarowanymi katolikami! 
Avatar
Gość / 28 grudnia 2017 o 06:44
Sekta w inkubatorze technologicznym. Nieźle k..a!
Avatar
Gość / 27 grudnia 2017 o 23:04
To park naukowo technologiczny jest od religijnych imprez? Może pracuje się tam też nad nową generacją wody święconej? Lepszej, bardziej skutecznej.
Avatar
jxman / 27 grudnia 2017 o 22:41
dbam o rodzine .... napisał:
bardzo słuszne postepowanie i radość dla każdego moralnie się prowadzącego Polaka z rodziną! Państwo nam dopomaga we właściwy sposób i nawet chętnie zapłacę za to, aby uchronić moje dzieci  przed rożnego rodzaju domówkami co to nie wiadomo co się tam dzieje a dziewczyny do domów wracają z brzuchami! Polska katolicka i wierna panu Bogu oraz Jezusowi Chrystusowi!
Zapomnial wol jak cieleciem byl! Swoja przyszla zone to chyba poznales na kolku rozancowym? Jak dobrze pamietam, to te kosciolkowo-oazowe dziewczyny pierwsze zaskakiwaly brzuchami.
Zapomnial wol jak cieleciem byl! Swoja przyszla zone to chyba poznales na kolku rozancowym? Jak dobrze pamietam, to te kosciolkowo-oazowe dziewczyny pierwsze zaskakiwaly brzuchami. rozwiń
Avatar
dbam o rodzine .... / 27 grudnia 2017 o 22:04
bardzo słuszne postepowanie i radość dla każdego moralnie się prowadzącego Polaka z rodziną! Państwo nam dopomaga we właściwy sposób i nawet chętnie zapłacę za to, aby uchronić moje dzieci przed rożnego rodzaju domówkami co to nie wiadomo co się tam dzieje a dziewczyny do domów wracają z brzuchami! Polska katolicka i wierna panu Bogu oraz Jezusowi Chrystusowi!
Avatar
zenek / 27 grudnia 2017 o 21:44
fikuś napisał:
undefined napisał:
widzieliście te ceny, no jak się dostaje 500+ to i można iść, jest za co
Coś ty tak sie czepił tego 500, tak ci szkoda? Zamiast siedzić przy kompie zrób bajbuska to i twoje dziecko dostanie. Czy masz kompleks że nie stoi...?
bo mnie szlag trafia jak musze zapieprzać na czyjeś bajbusy gdzie moim nikt nie dawał a to jest 1/3 mojego wynagrodzenia
Avatar
obywatel gorszego sortu / 28 grudnia 2017 o 14:16
W sumie skoro znachorstwo będzie refundowane, to czemu tego nie nazwać nauką ?
Avatar
hoho / 28 grudnia 2017 o 11:06
A co się dzieje na pielgrzymkach gdzie dziewczyny wracają z brzuchami Takie spędy robione są we właściwym celu
Avatar
Gość / 28 grudnia 2017 o 11:03
Zenuś! Szlak cię trafia?- jakoś nie może cię trafić, bo ty ciągle o tym, że "zapieprzasz" na czyjeś "bachory". Dobrze by było, aby cię trafił. Wiele forów by się uwolniło od twojego "plucia na obce bachory". Może byś wyjaśnił mnie ciemnemu jak to się dzieje, że to ty utrzymujesz "obce... Do twojego rozumka nie dotarło jeszcze, że musisz też utrzymywać "obcych emerytów"- to tak dla lepszego twojego samopoczucia.
Avatar
katol / 28 grudnia 2017 o 10:54
Krys napisał:
Ciekawy jestem tylko czy te 90% negatywnych komentarzy jest pisana przez  katolików? Podobno 90% społeczeństwa Polskiego jest zedeklarowanymi katolikami!
 Nie to nie są katolicy. Na forum (negatywnym) często "uczepi" jeden dwóch i się satysfakcjonują, to  POdnieca ich niezdrowe emocje.
Avatar
Krys / 28 grudnia 2017 o 08:34
Ciekawy jestem tylko czy te 90% negatywnych komentarzy jest pisana przez  katolików? Podobno 90% społeczeństwa Polskiego jest zedeklarowanymi katolikami! 
Avatar
Gość / 28 grudnia 2017 o 06:44
Sekta w inkubatorze technologicznym. Nieźle k..a!
Avatar
Gość / 27 grudnia 2017 o 23:04
To park naukowo technologiczny jest od religijnych imprez? Może pracuje się tam też nad nową generacją wody święconej? Lepszej, bardziej skutecznej.
Avatar
jxman / 27 grudnia 2017 o 22:41
dbam o rodzine .... napisał:
bardzo słuszne postepowanie i radość dla każdego moralnie się prowadzącego Polaka z rodziną! Państwo nam dopomaga we właściwy sposób i nawet chętnie zapłacę za to, aby uchronić moje dzieci  przed rożnego rodzaju domówkami co to nie wiadomo co się tam dzieje a dziewczyny do domów wracają z brzuchami! Polska katolicka i wierna panu Bogu oraz Jezusowi Chrystusowi!
Zapomnial wol jak cieleciem byl! Swoja przyszla zone to chyba poznales na kolku rozancowym? Jak dobrze pamietam, to te kosciolkowo-oazowe dziewczyny pierwsze zaskakiwaly brzuchami.
Zapomnial wol jak cieleciem byl! Swoja przyszla zone to chyba poznales na kolku rozancowym? Jak dobrze pamietam, to te kosciolkowo-oazowe dziewczyny pierwsze zaskakiwaly brzuchami. rozwiń
Avatar
dbam o rodzine .... / 27 grudnia 2017 o 22:04
bardzo słuszne postepowanie i radość dla każdego moralnie się prowadzącego Polaka z rodziną! Państwo nam dopomaga we właściwy sposób i nawet chętnie zapłacę za to, aby uchronić moje dzieci przed rożnego rodzaju domówkami co to nie wiadomo co się tam dzieje a dziewczyny do domów wracają z brzuchami! Polska katolicka i wierna panu Bogu oraz Jezusowi Chrystusowi!
Avatar
zenek / 27 grudnia 2017 o 21:44
fikuś napisał:
undefined napisał:
widzieliście te ceny, no jak się dostaje 500+ to i można iść, jest za co
Coś ty tak sie czepił tego 500, tak ci szkoda? Zamiast siedzić przy kompie zrób bajbuska to i twoje dziecko dostanie. Czy masz kompleks że nie stoi...?
bo mnie szlag trafia jak musze zapieprzać na czyjeś bajbusy gdzie moim nikt nie dawał a to jest 1/3 mojego wynagrodzenia
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 2

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 24 10

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 11

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!