Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 sierpnia 2016 r.
9:44

Czy przy ul. Lubartowskiej mieszka się bezpiecznie? Miasto wyśle ankieterów

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
56 13 A A
Mural na domu przy Targowej 5 (fot. Dorota Awiorko)
Mural na domu przy Targowej 5 (fot. Dorota Awiorko)

Poczucie bezpieczeństwa u mieszkańców ul. Lubartowskiej i okolic zamierza badać lubelski Ratusz. Chce wysłać tu ankieterów, aby wprost pytali o zagrożenia, o to czy jest lepiej, czy gorzej niż było i o to jak z porządkiem w tej części miasta radzi sobie policja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Rejon ul. Lubartowskiej, czy np. Ruskiej ma złą sławę i chcemy się dowiedzieć, czy ludzie czują się tu bezpiecznie, a jeśli nie, to dlaczego – wyjaśnia Monika Kłos, zastępca dyrektora Wydziału Projektów Nieinwestycyjnych w Urzędzie Miasta.

Wydział właśnie szuka firmy, która przeprowadzi badania na miejscu. Ankieterzy mają przepytać co najmniej 300 osób o to jak duże jest zagrożenie przestępczością w ich rejonie i co należy zrobić, by w okolicy było bezpieczniej. Włącznie z oceną działań służb mundurowych.

Nie będą to wywiady telefoniczne, bo ankieterzy i ankietowani mają się spotkać twarzą w twarz. Pytani nie będą też ci, którzy jedynie robią tu zakupy, bo badaniami objęci mają być pełnoletni mieszkańcy tego rejonu i nikt inny. Co więcej, grupa osób do badań ma być dobrana tak, by była reprezentatywna ze względu na wiek, płeć i liczbę mieszkańców zameldowanych na poszczególnych ulicach.

Mają też paść pytania o wykształcenie, stan cywilny, dochód i okres zamieszkania w rejonie ul. Lubartowskiej. Oprócz przepytywania mieszkańców wybrana przez Ratusz firma badawcza będzie musiała również przeanalizować dane, którymi dysponuje policja.

Raport, który co roku Komenda Miejska Policji składa lubelskim radnym nie jest tak szczegółowy. Można się z niego dowiedzieć choćby tego, że na Lubartowskiej był w zeszłym roku jeden wypadek i 33 kolizje, ale nie ma słowa o liczbie kradzieży, rozbojów i wszystkiego o co się tę okolicę podejrzewa.

– Wyniki badań chcemy mieć do końca listopada – mówi Kłos. Efektem analiz ma być również mapa zagrożeń w rejonie ul. Lubartowskiej. A także porównanie poziomu bezpieczeństwa w rejonie ul. Lubartowskiej z zagrożeniami występującymi w innych częściach Lublina.

Zlecenie ma związek z przygotowywanym przez Ratusz programem rewitalizacji tej części miasta. Kolejne analizy mają dotyczyć też terenów zielonych, rozwoju kultury i zaangażowania mieszkańców w wydarzenia kulturalne, obiektów zabytkowych i miejskich lokali, które mogą być przeznaczone na rozwój przedsiębiorczości, w tym rzemiosła.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2016 o 10:37
Mam chłopaka z Lubartowskiej i uwierzcie mi, że tam przesiadują najczęściej młodzi ludzie, nie zaczepiają nikogo od tak. Nie ma czego się bać.
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2016 o 20:47
Jest bezpiecznie bo wszyscy zlodzieje stoja pod nowa z papierosmi
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2016 o 19:48
Ja się bardzo boję lubartowskiej, tu jest strasznie i za każdym rogiem czai się przestępca czyhający na moje 10zł w portfelu i bez użyteczną kartę. Dziewicy tu oczywiście nigdy żadnej nie było a po nocach wyją wilkołaki. Żeby było bezpiecznie to trzeba wyciąć wszystkie drzewa, postawić latarnie co 1 metr i na każdej zawiesić czosnek tak aby odstraszyć wampiry. Oczywiście okolicznych mieszkańców należy wywieźć najlepiej gdzieś na daleki wschód i zaludnić nowym narybkiem ze wsi który ma status studenta. Każdy oczywiście wie że student ze wsi (czyli 99% populacji studentów) jest uczciwy mądry i grzeczny. Sklepy z alkoholem zlikwidować i sprzedawać tam herbatki z rumianku i melisy. Przydało by się jeszcze ze dwa kościoły postawić i trzy komisariaty, oczywiście monitoring co 2 metry. Proponuję również zamurować bramy tak aby nikt tam nie stał bo to bardzo strasznie wygląda zwłaszcza w nocy. Ogólnie lubartowska jest najstraszniejszą dzielnicą w Polsce więc panie prezydencie apeluje do pana!! niech pan oszczędzi tych biednych ankieterów bo wiadomo że już żaden z nich nie wróci z tego piekła.
Ja się bardzo boję lubartowskiej, tu jest strasznie i za każdym rogiem czai się przestępca czyhający na moje 10zł w portfelu i bez użyteczną kartę. Dziewicy tu oczywiście nigdy żadnej nie było a po nocach wyją wilkołaki. Żeby było bezpiecznie to trzeba wyciąć wszystkie drzewa, postawić latarnie co 1 metr i na każdej zawiesić czosnek tak aby odstraszyć wampiry. Oczywiście okolicznych mieszkańców należy wywieźć najlepiej gdzieś na daleki wschód i zaludnić nowym narybkiem ze wsi który ma status studenta. Każdy oczywiście wie że student ze wsi ... rozwiń
Avatar
Słoik / 2 sierpnia 2016 o 19:04
Lubartowska i okolice, jesteś cwaniakiem spróbuj znaleźć tu dziewicę
Avatar
podatnik / 2 sierpnia 2016 o 17:51
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To do tego potrzebne są ankiety? I kogo będą pytać? Tych co stoją w bramach godzinami?! Bo ci co latają po mieście to za bardzo zajęci zdobywaniem różnych dóbr żeby odpowiadać
Nie chodzi o ankiete tylko o to że płaszczydupy w UM opiersię a żeby byli kryci to musza mieć podkładke że cos robią. Niebezpiecznie to było w latach dziewięćdziesiątych, Lubartowska, PKS,Ruska...Po drugie to zaprzyjażniona firma Ratusza jakąś kase tez moze zarobić. Najlepiej nagłośnić taka inicjatywe na DW i wszystko zgodnie z procedurą.
Nie chodzi o ankiete tylko o to że płaszczydupy w UM opiersię a żeby byli kryci to musza mieć podkładke że cos robią. Niebezpiecznie to było w latach dziewięćdziesiątych, Lubartowska, PKS,Ruska...Po drugie to zaprzyjażniona firma Ratusza jakąś kase tez moze zarobić. Najlepiej nagłośnić taka inicjatywe na DW i wszystko zgodnie z procedurą. rozwiń
Avatar
ramoh / 2 sierpnia 2016 o 15:10
Po pierwsze, nie wiem jaki jest sens tego typu ankiet - ewidentnie ktoś chce zasponsorować jakąś znajomą firmę ankieterską. Co zrobić żeby na Lubartowskiej było bezpieczniej wie każdy, kto mieszka w Lublinie - wysiedlić element z lokali komunalnych (co zresztą już się dzieje), zainstalować monitoring, przyciąć trochę drzewa żeby światla latarni oświetlały w nocy lepiej ulicę. Rewitalizacja gorszych dzielnić to coś co inne miasta przerabiały już dawno temu więc jest bogaty know-how jak to robić, nie potrzeba tu żadnych ankiet.  Co do meritum to uważam, że Lubartowska nie jest tak niebezpieczna jak ją malują. Obecnie wiekszość patologii została wyświedlona na Felin, została tylko część, w większości niezgroźna. Wiele razy chodziłem w nocy po Lubartwoskiej i nic mi się nie stało, nawet mnie nikt nie zaczepił (nie mówiąc już o tym, że w nocy nie ma tam nikogo oprócz studentów wracających z imprez na Starym Mieście). Owszem w dzień spotyka się tubylców stojących w bramach, ale po pierwsze gdzie mają stać, jeśli miasto nie zapewni im żadnej bardziej cywilizowanej przestrzeni spotkań, a po drugie nigdy nie widziałem żeby zaczepili kogoś z przechodnów. Mam wrażenie, że oni żyją swoim życiem i jeśli nie wejdzie im nikt w drogę to i oni nikomu nie wchodzą. Może się mylę, ale jak dla mnie mnie ta cała niebezpieczna Lubartowska to miejska legenda rodem z lat 70 czy 80. Podobnie jak miejskie legendy o niebezpiecznych Bronowicach, Kalinie albo Tatarach. Niebezpiecznie to jest w części Felinia, Czubów, Czechowa - tam gdzie mamy wielkie blokowiska pełne stosunkowo młodych wykolejeńców lat transformacji....
Po pierwsze, nie wiem jaki jest sens tego typu ankiet - ewidentnie ktoś chce zasponsorować jakąś znajomą firmę ankieterską. Co zrobić żeby na Lubartowskiej było bezpieczniej wie każdy, kto mieszka w Lublinie - wysiedlić element z lokali komunalnych (co zresztą już się dzieje), zainstalować monitoring, przyciąć trochę drzewa żeby światla latarni oświetlały w nocy lepiej ulicę. Rewitalizacja gorszych dzielnić to coś co inne miasta przerabiały już dawno temu więc jest bogaty know-how jak to robić, nie potrzeba tu żadnych ankiet.  Co do merit... rozwiń
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2016 o 12:36
w końcu biały napis na murze ze zdjęcia głosi "mafia zone"....
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2016 o 11:53
To do tego potrzebne są ankiety? I kogo będą pytać? Tych co stoją w bramach godzinami?! Bo ci co latają po mieście to za bardzo zajęci zdobywaniem różnych dóbr żeby odpowiadać
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2016 o 11:46
Lokalni będą solidarni i nic złego nie powiedzą na kamratów. Ja proponuję przejść się pomysłodawcy tego projektu wieczorem, koło 20/21 i zobaczyć jak pato-dzieciaki ładnie grają w piłkę przez ulicę, jak pięknie używa się tu łaciny kuchennej, jak nastoletnie dziewczyny w ciąży palą fajeczki ...
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2016 o 11:28
Oczywiście że mieszka się bezpiecznie, bo patole swoich nie ruszają.
Avatar
Gość / 3 sierpnia 2016 o 10:37
Mam chłopaka z Lubartowskiej i uwierzcie mi, że tam przesiadują najczęściej młodzi ludzie, nie zaczepiają nikogo od tak. Nie ma czego się bać.
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2016 o 20:47
Jest bezpiecznie bo wszyscy zlodzieje stoja pod nowa z papierosmi
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2016 o 19:48
Ja się bardzo boję lubartowskiej, tu jest strasznie i za każdym rogiem czai się przestępca czyhający na moje 10zł w portfelu i bez użyteczną kartę. Dziewicy tu oczywiście nigdy żadnej nie było a po nocach wyją wilkołaki. Żeby było bezpiecznie to trzeba wyciąć wszystkie drzewa, postawić latarnie co 1 metr i na każdej zawiesić czosnek tak aby odstraszyć wampiry. Oczywiście okolicznych mieszkańców należy wywieźć najlepiej gdzieś na daleki wschód i zaludnić nowym narybkiem ze wsi który ma status studenta. Każdy oczywiście wie że student ze wsi (czyli 99% populacji studentów) jest uczciwy mądry i grzeczny. Sklepy z alkoholem zlikwidować i sprzedawać tam herbatki z rumianku i melisy. Przydało by się jeszcze ze dwa kościoły postawić i trzy komisariaty, oczywiście monitoring co 2 metry. Proponuję również zamurować bramy tak aby nikt tam nie stał bo to bardzo strasznie wygląda zwłaszcza w nocy. Ogólnie lubartowska jest najstraszniejszą dzielnicą w Polsce więc panie prezydencie apeluje do pana!! niech pan oszczędzi tych biednych ankieterów bo wiadomo że już żaden z nich nie wróci z tego piekła.
Ja się bardzo boję lubartowskiej, tu jest strasznie i za każdym rogiem czai się przestępca czyhający na moje 10zł w portfelu i bez użyteczną kartę. Dziewicy tu oczywiście nigdy żadnej nie było a po nocach wyją wilkołaki. Żeby było bezpiecznie to trzeba wyciąć wszystkie drzewa, postawić latarnie co 1 metr i na każdej zawiesić czosnek tak aby odstraszyć wampiry. Oczywiście okolicznych mieszkańców należy wywieźć najlepiej gdzieś na daleki wschód i zaludnić nowym narybkiem ze wsi który ma status studenta. Każdy oczywiście wie że student ze wsi ... rozwiń
Avatar
Słoik / 2 sierpnia 2016 o 19:04
Lubartowska i okolice, jesteś cwaniakiem spróbuj znaleźć tu dziewicę
Avatar
podatnik / 2 sierpnia 2016 o 17:51
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To do tego potrzebne są ankiety? I kogo będą pytać? Tych co stoją w bramach godzinami?! Bo ci co latają po mieście to za bardzo zajęci zdobywaniem różnych dóbr żeby odpowiadać
Nie chodzi o ankiete tylko o to że płaszczydupy w UM opiersię a żeby byli kryci to musza mieć podkładke że cos robią. Niebezpiecznie to było w latach dziewięćdziesiątych, Lubartowska, PKS,Ruska...Po drugie to zaprzyjażniona firma Ratusza jakąś kase tez moze zarobić. Najlepiej nagłośnić taka inicjatywe na DW i wszystko zgodnie z procedurą.
Nie chodzi o ankiete tylko o to że płaszczydupy w UM opiersię a żeby byli kryci to musza mieć podkładke że cos robią. Niebezpiecznie to było w latach dziewięćdziesiątych, Lubartowska, PKS,Ruska...Po drugie to zaprzyjażniona firma Ratusza jakąś kase tez moze zarobić. Najlepiej nagłośnić taka inicjatywe na DW i wszystko zgodnie z procedurą. rozwiń
Avatar
ramoh / 2 sierpnia 2016 o 15:10
Po pierwsze, nie wiem jaki jest sens tego typu ankiet - ewidentnie ktoś chce zasponsorować jakąś znajomą firmę ankieterską. Co zrobić żeby na Lubartowskiej było bezpieczniej wie każdy, kto mieszka w Lublinie - wysiedlić element z lokali komunalnych (co zresztą już się dzieje), zainstalować monitoring, przyciąć trochę drzewa żeby światla latarni oświetlały w nocy lepiej ulicę. Rewitalizacja gorszych dzielnić to coś co inne miasta przerabiały już dawno temu więc jest bogaty know-how jak to robić, nie potrzeba tu żadnych ankiet.  Co do meritum to uważam, że Lubartowska nie jest tak niebezpieczna jak ją malują. Obecnie wiekszość patologii została wyświedlona na Felin, została tylko część, w większości niezgroźna. Wiele razy chodziłem w nocy po Lubartwoskiej i nic mi się nie stało, nawet mnie nikt nie zaczepił (nie mówiąc już o tym, że w nocy nie ma tam nikogo oprócz studentów wracających z imprez na Starym Mieście). Owszem w dzień spotyka się tubylców stojących w bramach, ale po pierwsze gdzie mają stać, jeśli miasto nie zapewni im żadnej bardziej cywilizowanej przestrzeni spotkań, a po drugie nigdy nie widziałem żeby zaczepili kogoś z przechodnów. Mam wrażenie, że oni żyją swoim życiem i jeśli nie wejdzie im nikt w drogę to i oni nikomu nie wchodzą. Może się mylę, ale jak dla mnie mnie ta cała niebezpieczna Lubartowska to miejska legenda rodem z lat 70 czy 80. Podobnie jak miejskie legendy o niebezpiecznych Bronowicach, Kalinie albo Tatarach. Niebezpiecznie to jest w części Felinia, Czubów, Czechowa - tam gdzie mamy wielkie blokowiska pełne stosunkowo młodych wykolejeńców lat transformacji....
Po pierwsze, nie wiem jaki jest sens tego typu ankiet - ewidentnie ktoś chce zasponsorować jakąś znajomą firmę ankieterską. Co zrobić żeby na Lubartowskiej było bezpieczniej wie każdy, kto mieszka w Lublinie - wysiedlić element z lokali komunalnych (co zresztą już się dzieje), zainstalować monitoring, przyciąć trochę drzewa żeby światla latarni oświetlały w nocy lepiej ulicę. Rewitalizacja gorszych dzielnić to coś co inne miasta przerabiały już dawno temu więc jest bogaty know-how jak to robić, nie potrzeba tu żadnych ankiet.  Co do merit... rozwiń
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2016 o 12:36
w końcu biały napis na murze ze zdjęcia głosi "mafia zone"....
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2016 o 11:53
To do tego potrzebne są ankiety? I kogo będą pytać? Tych co stoją w bramach godzinami?! Bo ci co latają po mieście to za bardzo zajęci zdobywaniem różnych dóbr żeby odpowiadać
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2016 o 11:46
Lokalni będą solidarni i nic złego nie powiedzą na kamratów. Ja proponuję przejść się pomysłodawcy tego projektu wieczorem, koło 20/21 i zobaczyć jak pato-dzieciaki ładnie grają w piłkę przez ulicę, jak pięknie używa się tu łaciny kuchennej, jak nastoletnie dziewczyny w ciąży palą fajeczki ...
Avatar
Gość / 2 sierpnia 2016 o 11:28
Oczywiście że mieszka się bezpiecznie, bo patole swoich nie ruszają.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 6 15

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 0

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 9 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 8 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 32 5

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 30 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 4 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 8 3

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 57 20

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!